Перейти до змісту

Розмова з ОПЕРАТОРОМ МТС =) СЛУХАЄМ! НЕ ПОЖАЛІЄТЕ!


kalchyk

Рекомендовані повідомлення

Суть розмови така: На кордоні з Польщею є село Висоцьк (Волинська область) Там стоїть вишка МТС але за несплату від неї відключили електропостачання! Відповідно вишка не працює і мережа переключається на найближчу вишку яка зназходиться в Польщі і "їсть" гроші!!! Час від часу приїжають працівники МТС і включають якийсь генератор на бензині який виробляє електроенергію! Але він то працює то не працює! І це все МУЖИК хоче пояснити оператору =) Запис додається!

Микола Висоцьк.mp3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось не зрозуміло, що той колгоспник хотів пояснити, бо за матюками не почув, якщо складнощі з мобільним звя*зком в налаштуваннях телефону вибір оператора вручну...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він хотів пояснити що в нього ПОЛЯКИ "з'їдають" гроші бо зв'язок іде чере польську вишку!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот такое класное покрытие...

а оператору еще и лучше загонять людей в роуминг - свои % они получают и им пофиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Права купіль! А єздіть не купіль!"

:) Весело слухати, звичайно, але ж ніхто "Миколі" не винний, що він дає полякам "з'їдати" гроші, а поставити плєшку комусь трішки тямущому, щоб той йому вимкнув "Автовибір мережі" не може :)

Ну а та курка взагалі може не знає, що мобільні від вишок працюють :) В її списку "стандартних запитань" про бензин нічого не було :) Рознервувала тільки "Миколу" :)

"Кицюню, ТПРРУУУ!!!" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка - краще на кордоні не користуватися мобільним. я розумію, що в наш час це не зручно (кожен звик мати при собі постійно телефон), однак економніше і головне - не потрібно буде з часом телефонувати до своїх операторів, виясняючи чому так, а не інакше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене ще прикалує, як деякі старі пердуни люди старшого віку чоловічої статі підвищують голос, коли говорять по мобілці з кимось, хто від них географічно знаходиться далі, як за 10 км...

І починає такий дядько кричати в трубку несамовито.

А чого кричить? Так все ж ясно!

Він же не дурний, він розуміє, що співрозмовник - далеко.

А якщо людина від тебе далеко - то що треба робити, аби тебе почули?

Правильно! Голосніше кричати!

І здригаються стіни... а мікрофони в сучасних мобілках чутливі шокапєц... це ж не вугільні мікрофони 50-60-х років.

отаке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя думка - краще на кордоні не користуватися мобільним. я розумію, що в наш час це не зручно (кожен звик мати при собі постійно телефон), однак економніше і головне - не потрібно буде з часом телефонувати до своїх операторів, виясняючи чому так, а не інакше )

жаль що "психолох" ніколи на границі не був і не знає наскільки тел.зв'язок потрібна річ... а дядько просто бидло п'яне......позор для нації.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені дядька шкода...мтс, вибачте, "срав" на своїх абонентів.

Глюків в мережі вагон, буває кудись дзвониш а з протилежної сторони то булькотіння то піск-хрип замість голосу(передзвонюєш і все ок)

то буває говориш і тут бац : пі-пі-пі-пі і роз"єднало не ясно чого(може розєднати на 5хв розмови а може і на 15 секунді)

і чим далі тим більше таких глюків.

А десь щойно на днях нова фішка: дзвониш до абонента а тобі тьотка каже "в вас немає права здійснювати вихідних дзвінків,поповніть будь-ласка рахунок" ,але ще одна спроба і вуаля вже все дзвонть( і це при тому що на рахунку 10-15грн)

я зазвичай не дзвоню до оператора по любій з цих проблем,але на днях достала фішка з вихідними дзвінками "в вас немає права здійснювати вихідних дзвінків,поповніть будь-ласка рахунок".

Дзвоню кажу так і так, в мене на рахунку така то така то сума,а подзвонити не можу.Оператор прийняла заявку,прийшла СМС і вибачилась і тд. І що? і на слідуючий день нічого не змінилось і через тиждень і зара цей глюк деколи буває,подзвонив через тиждень ще раз все розказав сказав шо була заявка дав номер заявки, мене вислухали а потім сказали "ми ненаєм, в МТС немає ніяких проблем з звьязком(мережею) типу перезагрузіть телефон і допобачення" і як це називається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Глюків в мережі вагон, буває кудись дзвониш а з протилежної сторони то булькотіння то піск-хрип замість голосу(передзвонюєш і все ок)

то буває говориш і тут бац : пі-пі-пі-пі і роз"єднало не ясно чого(може розєднати на 5хв розмови а може і на 15 секунді)

і чим далі тим більше таких глюків.

А десь щойно на днях нова фішка: дзвониш до абонента а тобі тьотка каже "в вас немає права здійснювати вихідних дзвінків,поповніть будь-ласка рахунок" ,але ще одна спроба і вуаля вже все дзвонть( і це при тому що на рахунку 10-15грн)

...але на днях достала фішка з вихідними дзвінками "в вас немає права здійснювати вихідних дзвінків,поповніть будь-ласка рахунок".

Дзвоню кажу так і так, в мене на рахунку така то така то сума,а подзвонити не можу.Оператор прийняла заявку,прийшла СМС і вибачилась і тд. І що? і на слідуючий день нічого не змінилось і через тиждень і зара цей глюк деколи буває,подзвонив через тиждень ще раз все розказав сказав шо була заявка дав номер заявки, мене вислухали а потім сказали "ми ненаєм, в МТС немає ніяких проблем з звьязком(мережею) типу перезагрузіть телефон і допобачення" і як це називається?

Ви про що тут пишете? ;) користуйтесь Київстаром :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви про що тут пишете? користуйтесь Київстаром

До речі, по роботі часто доводиться в людей запитувати номер їх мобільного. Помітив, що по області МТС переважно користуються лише у Луцьку і трохи у Любомлі, решта все Київстар.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, тільки майже відразу після приходу у Луцьку був період (кілька місяців), коли стартовий пакет УМЗ можна було купити тільки гривень за 150 (і це у 2001 р.), зате Київстару було навалом. Така собі змова, ніхто й не помітив ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все могло би бути смішно, якби не було так страшно...

мужик по суті правий, тільки коректно висловлюватись не вміє.

...хоча там такі ''перли'' проскакували, що важко не сміятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто цікаво, звідки ТС взяв запис?

Що це записано на телефоні - однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто цікаво, звідки ТС взяв запис?

той хто набрав оператора і дав цьому звєрю трубку) вродь Микола його звати ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

п'яний якийсь "Кицюню слухай... Вашу вишку обрізали світло, а полякі гроші їдать" ну от як його можна зрозуміти )) і ше матюжиться... я б трубку скинув за 2 мін. сказав би - "звони завтра рано як протризвієш"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б трубку скинув за 2 мін. сказав би - "звони завтра рано як протризвієш"

їм такого не можна...

От ми в юності теж прикалювались, то один із операторів відповів смс-кою нехорошими словами...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби він говорив це по телефону бабі Гані якісь з того ж села вона б все зрозуміла )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби я не читнув про що запис, я би теж не поняв.

Жалко дівчину, і не ясно чому народ деградує, не може нормально пояснити в пари речень проблему.

Ваша вишка там-то і там працює зі збоями, тому телефон автоматично шукає іншу вишку, але знаходить ту яка стоїть на тереторії польщі, тому виходить, що все наше село в роумінгу, тому з'їдає гроші як за розмови в роумінгу. Коли цей беспрєдєл закінчиться? І все:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...