Перейти до змісту

Вело-баня


Plum

Рекомендовані повідомлення

Шановні колеги! Маю сміливість запропонувати вам найближчими днями (скажімо, в суботу) організувати баню в мене на фірмі :)

Частина з вас там вже була, частина ще ні, тому скажу, що баня знаходиться в кінці вул. Єршова, туди досить зручно добратись велосипедами, є де їх там поставити. Зібратись можна, скажімо, годину на п'яту, чи на шосту по обіді. Попаритись кілька годин (гарний пар + віничок, невеличкий басейн, душ), а потім на прилеглій території розвести багаття і посмажити якихось ковбасок. Час, фактично, необмежений, табу лише на розпивання міцних алкогольних напоїв, ненормативну лексику і поведінку :)

Для баньки максимально комфортна кількість людей -- 10-12, так що бажаючих прошу записатись в список. При кількості бажаючих від 5 чоловік питання з організацією можна вважати вирішеним :)

Прошу "Підтримав" натискати лише тих, хто буде. Ну, принаймні, постарається бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А деффчёнок с сабой привадить?

Макс, спеціально для тебе цитую:

"табу лише на розпивання міцних алкогольних напоїв, ненормативну лексику і поведінку"

Якщо дівчата приїдуть трохи пізніше і паритимуться, поки чоловіча половина розводитиме багаття і готуватиметься до кулінарних збочень -- я не проти.

Ти ж був в мене в бані і знаєш всю "специфіку". "Попаритись з деффчёнками" -- в Луцьку саун і бань вистачає і без моєї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо ты такой сёдня серьёзный? Был я в твоей баньке - зачётная! Ешо бязательно как-нить надеваюсь, если пригласишь конечно!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже сам в себе в бані не був дуже давно :)

Сідай на байк і приїжджай в суботу... ну, або без байка, якщо з байком не назбирається 10-12 чоловік, бо цього разу банька в першу чергу для велосипедистів ;)

Перед банькою можна понарізати кругів в Панському лісі, наприклад -- від нього до бані трошки далі, ніж переїхати через поле :)

Правда, без мене, бо мені за три години потрібно почати палити піч...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вадя, где я, а где велосипед?

Це тема для іншого топіка, і я так думаю, що ти не зовсім правий в своїх переконаннях :)

А тут відразу уточню нюанс, про який було питання в приват: баня БЕЗКОШТОВНА. Я забезпечую пар, віник, гарячу і холодну воду, ромашку/м'яту/евкаліпт для поливання каміння. З гостей, як завжди, простині/рушники/шапки/тапки і інші банні причандали, ну і те, що вони самі вип'ють/з'їдять в бані і після неї :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ніхто не проти, я буду... І ще уточніть будь-ласка, на котру годину, на п'яту чи на шосту? І куди саме, я ще ні разу там не був, тому й не уявляю, де по вул. Єршова баня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте краще на шосту, щоб я точно встиг все підготувати.

Spyke, домовся з кимось, хто вже в мене був, щоб тебе взяли з собою. На пальцях показувати дуже довго, а там на місці навіть якщо на сусідній фірмі запитаєш в когось "де тут баня" ніхто тобі нічого не підкаже, бо баня приватна, лише для себе і своїх, ніде ніяких вивісок/табличок/вказівників немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тоді мене підбере?) Я можу чекати в будь-якому місці, аби вам було зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прям радісно за вас

ну так приїжджай на вогнище після бані, порадіємо разом :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так приїжджай на вогнище після бані, порадіємо разом :)

дякую за запрошення, я сьогодні теж в домашню баньку, до подружки.

В мене сьогодні цілий день спортивний - зараз басейн, потім уборочка, потім ще одна з улюблених робіт ну а потім... а потім в баньку, ех... харашьо :g15:

душевного вам відпочинку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочется нажать "поддержал" за такую идею, но не хочу вводить в заблуждение ;)

Париться не хочу, но с удовольствием похлопочу с костром. Могу и сварить чего-нибудь, если котел подвезете. Кулиш, к примеру. Или так чего-нибудь пожарить. Без разницы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...