Перейти до змісту

Вело-баня


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Ех.... була-не-була!

пІаритись!

гарна нагода витерти пил на байку.

Візьмете, чи ще кастинг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас без кастингу, а по принципу "хто раніше встав -- той гарніше одягнувся" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буду плов варииить:)

Давно созрел психологический момент. Только постящиеся снова в пролете;)

Для меня, вообще-то, плов как повод, возможность притырить авл-ский казан для нашего похода...

Встречаемся, как тогда? У Фуршета в 18.00?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І мене візьміть кулінарити та паритись. Буду з Кузнецовська їхати, як все буде добре то буду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей-во.... я може шось неправильно зрозумів. Для мене попаритись і перекусить - речі поганороздільні. Так що я і там і туди.

Буду на 18.00 біля фуршету. Будьте пліз хтось, хто знає куди їхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вірити прогнозам, то на вечір погодка так і шепче: "треба покулінарити!.." :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я еще думаю - то ли завтра с Тренером на 8 утра ехать, то ли после 10 своим ходом... Кулинарка оно рулез, но если как обычно после полуночи домой и потом в 7:00 вставать - не альо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы начнем в 19.00. Плов будет готов примерно через час, час двадцать. Кто хочет слинять раньше, сможет это сделать почти ниче не пропустив:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я еще думаю - то ли завтра с Тренером на 8 утра ехать, то ли после 10 своим ходом... Кулинарка оно рулез, но если как обычно после полуночи домой и потом в 7:00 вставать - не альо.

Тренер заедет с 8-15 до 8-30.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пар сегодня был замечательный просто - очень мягкий! а какой вкусный плов..

с нетерпением жду следующего раза :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за компанію! Класно попарились.

Окремо скажу, що моя жінка готує дуже смачно, але такого смачного плову я, певно, не їв ще ніколи. Таня, дуже дякую! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На здоровье! Особенно Толику;) . Это намьёк, Толик, или тебе хватило посмотреть?:) Помню, я обещала постненького, но не втрымалась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, вийшов сьогодні вранці на вулицю і зрозумів, що вчора погодка просто зжалилась над нами і трималась до останнього :)

Я дорогою додому все ж потрапив під дрібненький дощик, але порівняно з ранковим снігом це дрібниці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі за все подякували повторюватись не буду. Але особисто для мене запрошення в баньку спрацювало як потужна мотиваційна машина, завдяки їй я вже другий день не злазю з байка..... і це тільки відкриття сезону. За сприяння популяризації двоколісного друга окремий дяк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...