Перейти до змісту

Вело-баня


Plum

Рекомендовані повідомлення

так... з певних причин Таня odna не буде завтра на кулінарці. Тому шукаються бажаючі/вміючі організувати/зготувати щось смачненьке на вогнищі для банди голодних і відпарених велосипедистів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Если будут помощники то Оля будет шеф поваром :) Сама она на целую банду готовить не будет...

Можно плова наварить, если есть большой котелок и гемору меньше, и вкусно будет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, за помічниками справа не стане, всі ж їсти хотітимуть ;)

а казан на 8 л я візьму. Супермаркет і базарчик там неподалік є, продукти купляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дела по лучше. Возможно, сегодня под"еду после работы в ПЛ. И, возможно, покулинарю в баньке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо за баньку, спасибо за компанию ;) Гонка это хорошо, а банька еще лучше :)

А банька после гонки вообще вне конкуренции :)))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добрались на удивление без проблем с проводниками :)

Ярик с Мартензом завезли на вокзал(спасибо за сопровождение ;) )... проводник сказала купить билеты + багажки, мы так и сделали... спросили или можно байки не разбирать, на что получили ответ ДА. Поставили лясики в закрытом тамбуре, чуть вздремнули, потом минут 5-10 легкого вкручинга и мордой в подушку :)

Вадим, баня :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю, що трохи пізно... але повідомляю, що на 19:00 буде розтоплена вело-баня. Бажаючі попаритись/покулінарити -- підтягуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім, хто не проігнорував.

пар сьогодні просто особливий був. З задоволенням попарив Снайта і Юру -- неочікуваного гостя зі Старої Вижви, який приїхав спеціально в баню. Вчіться, хто не може знайти часу попаритись чи покулінарити в приємній компанії! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тещі вчора був день народження. І, хоча бажання попаритись і було, але до останнього не був впевнений, чи вдасться щось організувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж дуже дякую за гарну компанію. Я і сам не сподівався, що доберусь аж до Луцька, а якщо й доберусь, то не впевнений був, що приймуть... Але дрес-код (велосипед) спрацював, познайомився, попарився. Компанія чудова, банька класна, віничок, басейн, апетитно посмажені ковбаски...Просто супер!!! Plum-великий респект і ще раз дякую!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Ітак, дарагіє дєтішечкі-вєласіпєдішечкі... з приходом холодів з'явилось в мене бажання погріти кості під добрим паром.

Тому, пропоную влаштувати вело-баню в неділю, годину на 18ту або 19ту. Якщо буде кулінар -- буде кулінарка, а як ні -- то просто баня. Баня є баня!.. :)

Хто за, проти, утримався? Голосуємо вже, щоб ще був час на фальсифікації і перерахунок бюлетнів :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін. я як побачив, що тему апнули, аж серце йокнуло... і тут на тобі, мене ж не буде на цих вихідних (((((( фак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене ж не буде на цих вихідних

сезон тільки починається, саме цікаве, впевнений, попереду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для незнаючого розкажіть те сіє мєропріятіє відбуватиметься?

погортай сторінки теми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи то в мене якийсь глюк, чи форум глючить, більшу частину постів не видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для незнаючого розкажіть те сіє мєропріятіє відбуватиметься?

Простіше зібратись з іншими і приїхати перший раз з ними, самому не так просто знайти. Якщо коротко -- це в кінці вул. Єршова. Збирається народ зазвичай біля Фуршету.

Народ, в кого казанок АВЛ? Захватите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пофіксив пости на першій сторінці топіка, тепер там можна знайти посилання на карту з відміткою баньки.

Питання казанка лишається відкритим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так завтра вернутся наши гонщики, а казан у кого-то из них. КозакСирко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...