Перейти до змісту

Вело-баня


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Всім дуже дякую! Особливо -- Тані.

І дуже мені прикро, що сьогодні так вийшло, що Таня приїхала хвора, нам наготувала смачнющої вечері, а ми, свині, навіть не помітили, коли вона поїхала, не попрощались, не подякували.

В зв'язку з цим, на наступний раз оголошую баню імені Тані. Жіночий день. Таня, якщо маєш бажання -- збирай компашку, пар я вам забезпечу. Тепер черга хлопців мерзнути на вулиці.

Ще раз -- дуже, ДУЖЕ дякую і вибач, що ми такі свині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз -- дуже, ДУЖЕ дякую і вибач, що ми такі свині.

На здоровье. :)

Уж кому, а тебе ли извинятся, с твоей гостеприимностью и радушием! Я только пытаюсь, хоть как-то соответствовать. Мне не в напряг. Просто, поздно было уже, а у меня еще два будних дня впереди.

Обезательно обнаглею в следующий раз и воспользуюсь твоим приглашением. Только подружек у меня нет. Компанию не наберу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цього тижня баньки не буде -- не вистачає дров. Сподіваюсь, до наступних вихідних все буде ок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та самі дрова не проблема, але я зараз без машини і не маю як їх привезти. Два мішка дров на велосипеді везти не дуже зручно :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так есть же бус! Ездит уже!

Значить з понеділка напряжу тебе привезти дров. Попередньо домовлюсь за самі дрова, бо сьогодні вихідний.

Всім дякую за підтримку. На наступні вихідні баня буде, гарантія 146% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, лишние дрова лишними не будут. Можно брать с собой каждый раз немножечко. Как говорится, кто скоко с"ест...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточню в четвер-п'ятницю. Постараюсь зробити в неділю на годину 17ту, але це ще не остаточно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я і писав, в неділю на 17:00 буде банька. Взагалі, як я і обіцяв, якщо прийде хоч кілька дівчат -- завтра буде жіночий день, але оскільки в мене в баньці є можливість заходити паритись з двох окремих кімнат, то думаю, запросто можна буде заходити почергово, а отже -- і чоловіки не змерзнуть :)

Віники з канадського дуба вже куплені, ромашка і евкаліпт теж, дрова привезені. Стосовно кулінарки -- збирайтесь, вирішуйте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віники з канадського дуба вже куплені, ромашка і евкаліпт теж

Ох, як солодко і заманливо звучить, здалось, що реально відчула це божественне поєднання запахів в натопленій бані :g15:

Plum, що за вінички, якщо не секрет, де купуєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бронюю місце, а то відчуваю в таку погодку нас там трохи буде !!!

На коли збір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блин, жизнь кипит - а с этим ОРЗ все проходит мимо ( ни тебе встречи с ровечанами в Клевани, ни тебе баньки в морозный день :0026: )

Надеюсь этот женский день - не последний в банном сезоне 12-13

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...