Перейти до змісту

Вело-баня


Plum

Рекомендовані повідомлення

Юнг набежало. А кто готовить будет?

Я после квеста и последующего рабочего дня себя не то, шо поваром не представляю, я себя, вообще, - не представляю:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Юнг набежало. А кто готовить будет?

Я после квеста и последующего рабочего дня себя не то, шо поваром не представляю, я себя, вообще, - не представляю :D

Вот с тебя и начнемЪ. В четыре руки....

Думаю ты быстро жить захочешь. Ну и как следствие: не токо плов, а и кулиш, да и банош изьявишь желание приготовить.

:_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На суботу обіцяють невеликий дощ. Що робимо з кулінаркою? Баня, думаю, буде полюбе, якщо буде досить бажаючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю вихідний в суботу..

і поїсти смачно і попаритись охота.

як, моно приєднатись до вас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кто хочет есть, собирается, как обычно, на 18.00 к Фуршету, чтоб купить продуктов. Чтоб не было так, что один и покупает, и везет, а все едят:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вода в басейн набігає, заминка поки за віниками -- бригадир закрив склад, в якому вони зберігаються, і забрав ключі з собою. Вирішую це питання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як завжди, відпочили просто чудово.

Дуже дякую всім, хто приїхав, хто допомагав, ну і звісно ж -- окреме дякую Тані за смачну юшку :)

А ще -- дякую Snight'у і Vanus'у за допомогу з дровами і Krava за те що мене так класно попарив віничками.

А починалось все ось так:

imag0452.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юшка смакота просто.

А парілочка....мммм...просто шик..

Краві респект віничком попарив на славу.

Відпочив на славу. усім хто був дякую за гарну компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крава старался, парил всех конвейером. Спустится, сербнит юшку и - наверх, народ парить:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заздрю вам, капець...) На жаль, не маю можливості з Вами поїхати, увесь в навчанні, ЗНО на носі... Лише учора вирвався на годинку. Чекайте з 6 червня, буду увесь ваш! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да банька палучілась - зачот!

Предлагаю в наступний раз попарити крім мальчіков і девочек:

1327772010_27.jpg

Хто стеснітельний - вдягає купальнечеГ типу топлес.

БанщеГ Крава.

1327773826_44.jpg

:_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заготовив трошки дров, так що завтра (13.05.2012) після гонки тим хто втримається від "бойових по 100 грам" -- велкам ту баня! :)

На 18 чи 19 годину баня буде готова - басейн, парілочка, вінички, заварені ароматні трави для поливання на каміння і дрова/місце для кулінарки.

Вело-гостям з Рівного, які захочуть попаритись/покулінарити, раджу звернути увагу на електричку підвищеного комфорту, яка по неділях пізно ввечері їздить з Луцька в Київ через Рівне ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так так так... это уже становиться интересно :)

Тогда такой вопрос, что нужно брать с собой для бани?

На кулинарочку по сколько скидываться?

Это он? http://www.uz.gov.ua/passengers/timetables/?ntrain=38365&by_id=1

Чехлы на байк в этом поезде нужны?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це він. Нарахунок чехлів не знаю, думаю що не завадить їх взяти. Або поцікавитись в касі. Ну і квитки заодно можна купити завчасно, там квитки як на міжміські поїзди, а не як на електрички.

В баньку -- як завжди: рушник, тапки, можна шапку... свіжі труси і шампунь/мило за бажанням :smile3:

Нарахунок кулінарки -- я не в курсі, її зазвичай організовує Таня odna, з мене лише місце і дрова. І казан в мене. Так що домовляйтесь там.

Від лісу, де проходитиме гонка, банька неподалік, через поле переїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма, в цих електропоїздах чохли з нас не вимагали, але вимагали купівлю багажної квитанції (там пару гривень буде). І квитки брати в перший чи останній вагон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок, спасибо ;)

Ир а сразу у контролеров можно билет купить или нужно обязательно покупать заранее?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, у нас взагалі була купа проблем саме в цьому поїзді, так що краще зарання...

І там без зарання купленого квитка у вагон не пустять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...