Перейти до змісту

Вело-баня


Plum

Рекомендовані повідомлення

Shkoder, десь так і получиться, судячи зі всього :)

Так... дров трохи є... дубових... не дуже багато, десь з самоскид приблизно... вистачить, щоб кабанчика-другого запекти :smile3:

в кого є казанок?

Таня, може напиши які продукти потрібно, хай народ збереться і купить по дорозі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 278
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Там Фуршет рядом. Можно будет скупиться по ситуации, пока вы будете париться. Если будет котел, что-нибудь забодяжим серьезней. Если нет, и так хороше посидим :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

котел я привезу (заберу у Козака). предлагаю в 17.30-17.40 собраться у Фуршета и скупиться. а потом вместе ехать в баньку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за чудову компанію, Тані окреме дякую за смачний куліш! :)

Я так надіюсь, що можна буде щотижня ось так збиратись попаритись та посидіти біля вогню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую! Дуже дякую Plum за чудову баньку, та незабутньо проведений вечір! Також велике спасибі Тані за неймовірно смачний куліш! Компанія зібралась дуже весела, було про що потеревеніти ;) Дуже сподіваюсь, що ще зустрінемось найближчим часом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто на веліку,хто на вєніку. ох,так душу відвів,до знемоги. гостинному хазяїну низький уклін!

P.S. special thanks Shkoder за "тонкий советский маркетинг". мене порвало в клочья*ROLF*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, тема кубиків і мене порвала :D:ok2:

Теж щиро дякую за гостинність, смакоту і веселу компанію.

Іра, ти мій рушій :_08: За супровід безмежно вдячна, це був мій перший виїзд! :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как об"яснить родсвенникам, чего я такая вывалянная в пыли и саже из бани приехала? Это все "кубики" и "маркетинг"... Валялась буквально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня общака осталось немного. На следующий раз могу и постненького сварганить. Вы только скажите, на что табу, я че-нить соображу вкусненького-миленького.

И да, Плам, когда там следующая вело-банька? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажите, на что табу, я че-нить соображу вкусненького-миленького.

original.jpg

:smile3:

И да, Плам, когда там следующая вело-банька? ;)

Думаю, в наступну суботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все было действительно как в старые добрые времена, только пар мягче стал :smile3: веничек Plum - настоящая машина времени, молодеешь с каждым ударом :ok2: отличный расслабляющий массаж только закрепил этот процесс, а плавный переход баньки в кулинарку - это вообще двойное удовольствие.. байки у костра, раскатистый смех и дружный звон ложек - почувствовав только запах таниного блюда, я понял насколько же я действительно проголодался :smile3:

спасибо огромное гостеприимному хозяину, и кулинару, и всем-всем на великах и вениках!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ітак, дарагіє маі дєтішечкі...

Є велике бажання підготувати ще один чудовий банно-кулінарний вечір в компанії велосипедистів на цю суботу. І все б нічого, якби прогнози не обіцяли дощі. Давайте будемо радитись, що робити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Че делать? Будем погоды ждать. С такими ветрами прогноз каждый час меняется. Бум надеяться.

Если что, - не последняя ж суббота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не остання, але і пропускати не хочеться :)

Ну, власне, на баню погода не впливає. Питання лише з тим, як туди добратись, якщо буде дощ. Велосипеди? Таксі? Але тоді доведеться список учасників все ж обмежити до 10-12 чоловік, бо більшій компанії там буде зовсім не зручно, і так не всім буде навіть на чому сидіти.

Якщо в когось є туристичний тент на альпенштоках -- можна його натягнути на вулиці... при відсутності сильних поривів вітру під ним може бути досить зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, давайте відмітимось -- хто буде незалежно від погоди. Щоб я знав що планувати на завтра і чи займатись підготовкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю, что кулинарка по такой погоде, как сегодня - сомнительное удовольствие.. но в баню приеду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учасники бані:

1. Plum

2. Shkoder

3. ???

назбирається хоча б 7 чоловік -- бути бані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При"єднуюсь, буду обов"язково (вчора не було поряд нету, тому відписати не зміг).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закінчується ще один тиждень, а тому прошу відмітитись бажаючих завтра ввечері відвідати вело-баню і кулінарку по сумісництву. Краще всього -- відпишіться з приміткою "паритись" або "кулінарити", щоб орієнтуватись, скільки людей буде незалежно від погоди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...