Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

А в мене 3г включився вчора на 10 хв і пропав,подзвонив оператору,він сказав що 3г в тестовому режимі і краще перейти на 2г,а то може зв'язок пропадати.........

Ось і питається,наколеру я перейшов на тариф смартфон м плюс(чи шось таке).....

залежить від того де ти зараз перебуваєш район і вулиця чи приміщення

Лайф в тестовому робить офігенно краще ніж МТС 3Г

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 460
  • Створено
  • Остання відповідь

Це в якому районі міста, лайф такий класний. В мене 3г від київстара є по всьому місту, а на лайфі ще ні разу 3г не зявилось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в якому районі міста, лайф такий класний. В мене 3г від київстара є по всьому місту, а на лайфі ще ні разу 3г не зявилось.

про КС нічоно не скажу - не юзав,

а на лайфі "3Г" вже з вересня, наприклад в центрі (я перший раз замітив на повороті з Волі на Шопена)

то в тебе щось не те з телефоном

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хтось зтикався з такою поведінкою смарту. Андроїд 4, при примусовому встановленні 3g only інтернет пропадает, і плюс відвалюється сіть, не можна нікуди позвонити. При встановеленні автоматичного вибору 2g/3g інтернет дуже повільний. Лайф грішить чи відвалився 3g модуль в телефоні? Все ніяк не дійдуть руки перевірити іншим оператором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

AnimaNoir,лайф грішить. мережа ж не в комерційній експлуатації, можуть бути такі глюки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось зтикався з такою поведінкою смарту. Андроїд 4, при примусовому встановленні 3g only інтернет пропадает, і плюс відвалюється сіть, не можна нікуди позвонити. При встановеленні автоматичного вибору 2g/3g інтернет дуже повільний. Лайф грішить чи відвалився 3g модуль в телефоні? Все ніяк не дійдуть руки перевірити іншим оператором.

 

Для початку тел в 3G и зробити пошук мереж в настройках.

Може у вас нема покриття 3G ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Хтось зтикався з такою поведінкою смарту. Андроїд 4, при примусовому встановленні 3g only інтернет пропадает, і плюс відвалюється сіть, не можна нікуди позвонити. При встановеленні автоматичного вибору 2g/3g інтернет дуже повільний. Лайф грішить чи відвалився 3g модуль в телефоні? Все ніяк не дійдуть руки перевірити іншим оператором.

 

Для початку тел в 3G и зробити пошук мереж в настройках.

Може у вас нема покриття 3G ?

 

Пробував, навіть в інженерному меню дивився. Покриття тупо пропадає і все. Район Риббази...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефон який?

може варто спробувати йому модем прошити, якщо це щось з леново.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хтось зтикався з такою поведінкою смарту. Андроїд 4, при примусовому встановленні 3g only інтернет пропадает, і плюс відвалюється сіть, не можна нікуди позвонити. При встановеленні автоматичного вибору 2g/3g інтернет дуже повільний. Лайф грішить чи відвалився 3g модуль в телефоні? Все ніяк не дійдуть руки перевірити іншим оператором.

Для початку тел в 3G и зробити пошук мереж в настройках.

Може у вас нема покриття 3G ?

Пробував, навіть в інженерному меню дивився. Покриття тупо пропадає і все. Район Риббази...

Наскільки я знаю в Лайфа поки що 3 БС з обладнанням для роботи в 3G, тому тел не може нормально працювати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бонуси за домашній інтернет Київстар  ще не порізав, функціонують як і раніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти


Бонуси за домашній інтернет Київстар  ще не порізав, функціонують як і раніше?

life тут яким боком?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вже діє новий сайт лайфу і навіть відкривається спершу на українській мові)

www.lifecell.com.ua/uk/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла СМС, що з 28-го вже 10 грн. за місяць буде... Було 5, потім 7,50, тепер 10... "Халява" потроху дорожчає і дорожчає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ще от така новина сьогодні

Під спойлером "язик" )

Спойлер

В Ровно и Луцке появилось покрытие сети 3G+ от lifecell

 

Оператор сотовой связи lifecell сообщил о запуске сети третьего поколения с полным покрытием в Ровно и Луцке. Теперь жители и гости этих городов смогут пользоваться мобильным интернетом на высокой скорости 3G+.

Благодаря трехканальной передаче данных абоненты мобильного оператора lifecell смогут открывать интернет-страницы, загружать файлы, слушать аудио и онлайн-радио, смотреть потоковое видео со  скоростью до 63,3 Мбит/с.

Услугами связи третьего поколения от lifecell могут воспользоваться абоненты оператора, у которых есть современные смартфоны с поддержкой 3G. Для этого нужно выбрать соответствующий режим в настройках устройства.

Сеть третьего поколения от мобильного оператора lifecell на сегодня доступна в 10 областных центрах Украины и находится на этапе тестирования в более чем 200 населенных пунктах страны.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну как бы начинает появляться по городу.
Соборности в той комнате где окна на "юбилейный" - 3G, в кухне где окна на 26 школу - G  :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшла смс. На офіційному сайті вже нанесено покриття... Кому цікаво дивитись тут :)

lifecell.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самий густонаселений район - в бані)) Може, потужніші станції просто планують там встановити :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 21.01.2016 17:55, jack74 сказал:

Прийшла СМС, що з 28-го вже 10 грн. за місяць буде... Було 5, потім 7,50, тепер 10... "Халява" потроху дорожчає і дорожчає :)

Мені сьогодні прийшла СМС що знов 5 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 ж ,то добре,але телефон глючить і зв'язок пропадає.....ото не добре...

Покриття гівняне ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Годину тому за розмову тривалістю 15 хв. - тричі вибило...

Раніше дійсно нарікань не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...