Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Переходь на Київстар і переводь всіх знайомих, нащо тобі той грьобаний МТС, що нагло міняє ціни.

15.05.2015 р. Київстар змінює умови деяких тарифних планів

14.05.2015 р. Київстар змінює умови деяких тарифних планів

12.05.2015 р. Київстар змінює умови деяких тарифних планів

З 08.05.2015 р. Київстар змінює умови тарифних планів «25 мільйонів», «100 хвилин», «200 хвилин», «Безлім+Київстар», «Безлім+Київстар 100», «Безлім+Київстар 30», «Безлім+Київстар 40», «Безлім+Київстар 50», «XXL», «Альо, Квартал!», «Велика сім’я», «Весняний»

07.05.2015 р. Київстар змінює умови тарифних планів «Безліч слів», «Мій регіон», «Базовий», «29», «Прості речі», «Дружній», «Альо, Квартал! Мій регіон», «Простий»

06.05.2015 р. Київстар змінює умови тарифних планів «Новорічний 2007», «Довгі розмови», «Єдина ціна», «З нами краще», «Найкращий», «Класичний», «Найменший», «Раціональний», «Стандарт», «Розмовляй та пиши», «Говорун» і послуг «День спілкування», «Наша сім’я», «Завжди разом»

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Попробуйте зареєструватись в телефоні на мережі іншого оператора на приклад в Київстарі а потім на МТС. Пробували допомогло.

дякую!!! +

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдешевший мобільний звязок в Європі і куча недовльних

куча недовольних якістю цього зв'язку, і не такий він і дешевий....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдешевший мобільний звязок в Європі і куча недовльних :sq_ye: Для прикладу у Польші щоб нормально користуватись мобільним треба витрачати біля 200 гривень на місяць.

а яка зарплата в Польщі? підкажіть скільки тисяч грн? :sq_ye: я підкажу 1 750 PLN мін *6=10500грн :_39: як думаєте 200 грн це тоді гроші?? в Україні мін з/п приблизно 200злотих....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прислали "компенсацію" за вчорашнє - 10 грн. на бонусний рахунок.

ну хоча б так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці. Вчора під час грози пропала мережа. Немає ще досі. На декількох телефонах те ж саме. Пробував перереєструватись у іншій мережі а потім назад - не допомогло...

Зате на диво спокійним буде сьогодні робочий день))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо від грози постраждала БС - то від цього ніхто не застрахований :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ківерці. Вчора під час грози пропала мережа. Немає ще досі. На декількох телефонах те ж саме. Пробував перереєструватись у іншій мережі а потім назад - не допомогло...

Зате на диво спокійним буде сьогодні робочий день))

Підтверджую. І не вперше.

А от у київстара і лайфа, таких перебоїв я не пам'ятаю.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо від грози постраждала БС - то від цього ніхто не застрахований :(

Ніби підтрведжується така інформація що постраждала вишка... Але ж там повинен бути грозозахист... Дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага! Для подальшого користування мобільним Інтернетом змініть налаштування у Вашому телефоні. Відправте безкоштовне SMS з цифрою 3 на 1020 та збережіть отримані автоматичні налаштування у телефоні.

Детальна інструкція для налаштування мобільного Інтернету знаходиться за посиланням http://www.mts.ua/ua/internet/smartphone/prepayment/settings/

Змінено користувачем Panek
  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніби підтрведжується така інформація що постраждала вишка...

телефонував ... вони ні слухом - ні духом...типу "залишайте заявку... наша підтримка.. ла.ла.ла... "

P/S. одне незрозуміло... невже неробоча сота , яка не " індентефікується" на центральному пульті нікого не хвилює (((((( ... ? або пошкодження заліза дуже значні ... або банально втрачене живлення БС!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви не повірите, мені в середу заблокували номер, точніше відімкнули через аварію на вишці.

знаходився в Ківерцях...

подзвонив сказали аварія на "соті" розблокували через 5хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно МТС надіслало повідомлення:

Шановний абоненте, вибачаємось за обмеження у здійсненні дзвінків 20.05.2015. Для Вас ми відмінили щоденний платіж у Вашому тарифі на вихідні (23-24.05.2015). Спілкуйтесь з рідними без додаткових витрат.

Як на мене, так досить адекватна компенсація. До речі, тариф Супер МТС 3D Нуль 35+

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хоть би бля звязок нормальний був ато коли свято то не можна позвонити, а коли на рахунку менше 2грн. (ще кумарить коли при дзвінку кожен раз нагадують) треба разів 5 набрати номер щоб дозвонитись... :0156:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тариф Супер МТС 3D Нуль 35+ жлоби знову підвищують ціну на послуги(((( з 15.06.2015 :_03: замість 37коп буде 50коп в день, дзвінок на інші оператори 50 коп/хв, стаціонарні 1.50грн....а інтернет 3 грн в день в разі користування.

Серйозно?

Ну-у, це вже точно привід змінити свій мтс на лайф...(Київстар сімка вже є)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба змінювати тарифний пакет на Смартфон 3G Перший і підключати послугу "Рік без абонплат" за 128 грн/рік (0.35 грн/день).

Дзвінки на інші мобільні мережі по 0.35 грн/хв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба змінювати тарифний пакет на Смартфон 3G Перший і підключати послугу "Рік без абонплат" за 128 грн/рік (0.35 грн/день).

Дзвінки на інші мобільні мережі по 0.35 грн/хв.

напевно це найбільш вигідне рішення, або просто викинути сімку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось в курсі яка варість дзвінка з Сматрфон 0,50 (Україна) на MTS Tour (Італія)?

Звертався в онлайн підтримку за 5 годин немає відповіді, сервіс на вищому рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точно 128 грн.? Бо я підключав, за ~99 грн.

Та ніби точно, зважаючи на інфу з оф. сайта

QV4aH.jpg

, якщо передплата, то Смартфон 3G Перший

Amor, знайшов таку інфу:

За SIM-карткою туристичного пакета «МТС Tour SIM» закріплено номер мережі «МТС Україна». Для абонентів українських операторів дзвінки на цей номер тарифікуються як дзвінки абонентам МТС, здійснені в межах України, навіть тоді, коли номер «МТС Tour SIM» знаходиться в роумінгу.

Змінено користувачем rabzy
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертався в онлайн підтримку за 5 годин немає відповіді, сервіс на вищому рівні.

МТС завжди на крок попереду! :0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Критично дістала "тітка", яка "радить поповнити" рахунок. Мало того, що з-за її 3.14zдіння обриває зв'язок і додзвонюєшся з 5-го разу, так і починається ця хрєнь в мене з 4.99.

Теоретичне питання до юристів, хоч і не в тій гілці:

- якщо це послуга від МТС, то я, як споживач, маю право відмовитися від її надання?

П.С. Сцуко...Подам до суду, чесне слово...

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...