Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Кілька днів підряд така халепа що дозвонитись з київстар на МТС можна лише з 5-6ї спроби, гальмо конкретне, на інші оператори без проблем.

напевно абонент, якому телефонуєте знаходиться у "бермудському трикутнику" (історичний факультет-Промінь-Палац унівської молоді). До мене теж не можуть "прорватися", коли я в цій зоні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Цей трикутник ковбасить з нового року :( Треба ще раз усім колективом поскаржитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR,мабуть "кантора" що розташована в цьому трикутнику щось хімічить

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TreNeR,мабуть "кантора" що розташована в цьому трикутнику щось хімічить

Яка кантора? Там виходить лише меморіальне кладовище і декілька житлових будинків в тому трикутнику. То все духи дідів які воювали мстяться москальському мтс.

Назва контори складається з 3 букв.

Перша - С, остання - У.

Вгадаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо це ідуть трабли зі зв'язком від приміщення держслужби спецзв'язку та захисту інформації СБУ (Огієнка, 2)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3моб переходить на національний роумінг з мтс

Якщо це правда, то 3моб можна викидати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пишуть тільки чи з КС розривають угоду чи також буде можливість користуватись їх роумінгом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пишуть тільки чи з КС розривають угоду чи також буде можливість користуватись їх роумінгом

нам звонили з 3моба (в нас є кілька корпоративних карток), то казали що місяць буде "перехідний", коли і туди і туди буде конектитися, потім з березня (якщо не плутаю) буде тільки мтс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо би СБУшники щось мутили, то і з КСом і Лайфом були-би проблеми, а їх немає. А МТС недавно поміняв обладнання, можливо з цим повязано. Але потроху виправляється звязок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні дзвонив техпрацівник з МТС, казав що все пофіксили. Десь позакислялися контакти на фідерах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Россияне перерегистрировали акции украинского мобильного оператора на фирму Preludium.

Украинская дочерняя компания московского ОАО "Мобильные телесистемы" "МТС-Украина" меняет прописку, и готовится к смене бренда.

Владельцем мобильного оператора МТС-Украина стала голландская компания Preludium B.V. При этом конечным бенефициаром остается российский МТС, так как владельцем Preludium является подконтрольная ему Allegretto Holding из Люксембурга.

Раньше 100% ПАО "МТС Украина" принадлежало российскому ОАО "Мобильные Телесистемы", пишет "Интерфакс-Украина".

"Актив переведен для расширения возможности привлечения инвестиций в "МТС Украина", - заявила директор по связям с общественностью МТС Елена Кохановская.

Напомним, что МТС раньше рассматривал возможность получения права на британский бренд Vodafone в Украине на условиях франшизы. МТС с 2008 года является партнером Vodafone. Договоренность предусматривала совместные закупки софта и оборудования со скидками, позволяла внедрять отдельные продукты и услуги.

afb4c44-ua.kiev.-----fern.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене вже з півроку хрєнь.. шось намутили з тим МТСом в нас, телефон не приймає перший дзвінок, або пропушений, або абонент не абонент, при цьому на картці лайфа все чудово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер в абонентів МТС почнуться "прелюдії" зі зв'язком. )))

"Прелюдії" зі зв'язком, друже, на МТС присутні вже давно)))) Ніколи не любив мати де-кілька операторів зв'язку, але, і я "розродився" на другу сімку від Київстар.)))) Принаймні, зв'язок+інет для смартфона мене влаштовує на багато більше, ніж МТС.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер в абонентів МТС почнуться "прелюдії" зі зв'язком. )))

"Прелюдії" зі зв'язком, друже, на МТС присутні вже давно)))) Ніколи не любив мати де-кілька операторів зв'язку, але, і я "розродився" на другу сімку від Київстар.)))) Принаймні, зв'язок+інет для смартфона мене влаштовує на багато більше, ніж МТС.

да, но на МТС за 90 грн. в рік безлімітні дзвінки і якийсь таки тирнет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер в абонентів МТС почнуться "прелюдії" зі зв'язком. )))

"Прелюдії" зі зв'язком, друже, на МТС присутні вже давно)))) Ніколи не любив мати де-кілька операторів зв'язку, але, і я "розродився" на другу сімку від Київстар.)))) Принаймні, зв'язок+інет для смартфона мене влаштовує на багато більше, ніж МТС.

да, но на МТС за 90 грн. в рік безлімітні дзвінки і якийсь таки тирнет.

Є таке діло)))) Але МТС, стає таким, як був колись лайф - не до- дзвонишся, не за "незаконектишешся"))) Якість послуг падає, не дивлячись на "купу" "солодких" пропозицій.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, но на МТС за 90 грн. в рік безлімітні дзвінки і якийсь таки тирнет.

90 грн в рік за відсутність зв'язку - це дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, но на МТС за 90 грн. в рік безлімітні дзвінки і якийсь таки тирнет.

90 грн в рік за відсутність зв'язку - це дорого.

я шось описаних проблем не наблюдаю і навіть не на контракті. да, "гєпєерес шайзе кунілінгірен уліткен ползен айн сраніше мегебайт ім суткен", але шо хотіти за такі гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я шось описаних проблем не наблюдаю і навіть не на контракті. да, "гєпєерес шайзе кунілінгірен уліткен ползен айн сраніше мегебайт ім суткен", але шо хотіти за такі гроші?

Я теж не спостерігаю, бо в мене МТС тільки на вхідні. Зате дружина з квартири на 40 кв. по МТС на МТС аби поговорити 20 хвилин 6-7 раз передзвонює.

Тільки що дзвонив до ДаркМонка на МТС з МТС - обірвало після 10 секунд. З Київстара набрав - нормально поговорили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

останні пару днів МТС з смс вичворяє незрозумілі дива. Приходить від чоловіка смс, така ахінея, передзвонюю, кажу що ти за бред мені пишеш кожен день, він пересилає ще раз те, що відправляв зовсім інший зміст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...