Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

А що хрінь зі мтс звязком?

Неможна нікуди подзвонити ні прийняти звінок. Десь може, якщо пощастить за 10 раз можна набрати і то не завжди.

У минулий понеділок таке було, і сьогодні знову таке. І то не в одного мене...

Територіально біля історичного

такий "звязок" МТС забезпечує ще з 31 грудня. Постійно пише "помилка з"єднання". Територіально "палац учнівської молоді". Двічі телефонував у сервісну службу. Ситуація не змінилася.

В інших частинах міста зв"язок працює. Схоже "бермудський трикутник".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на роботі(біля Проміня) у всіх з МТСом проблеми. Подали заявки, чекаємо коли пофіксять. Проблеми десь з 2-го січня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

После возмущения в соцсетях компания МТС вернула на карту Украины аннексированный Крым

Несколько часов на сайте мобильного оператора МТС, который на 100% является дочерней компанией российской корпорации ОАО "Мобильные ТелеСистемы", Украина была изображена без Крыма.

Сегодня 21:19

80_tn.jpg

На сайте МТС Украина была без Крыма, но с границей по Армянску

Фото: Сергій Лещенко/ facebook.com

Сегодня компания МТС изобразила Украину на главной странице без полуострова Крым. Первым это заметил нардеп от Блока Петра Порошенко Сергей Лещенко, разместив скрин страницы сайта в своем Facebook.

Спустя час после возмущения в соцсетях представители МТС вернули на карте Украины аннексированный полуостров, который на карте компании называется на российский манер – "Республика Крым".

Нет на карте мобильного оператора и государственной границы Украины с Россией в районе Керчи, зато есть размежевание в районе Армянска.

.jpg_03.jpg

Фото: Скриншот/ mts.ua

Мобильный оператор МТС (ранее UMC) – это на 100% дочерняя компания ОАО "Мобильные ТелеСистемы" (МТС, Россия).

После возмущения в соцсетях компания МТС вернула на карту Украины аннексированный Крым

Несколько часов на сайте мобильного оператора МТС, который на 100% является дочерней компанией российской корпорации ОАО "Мобильные ТелеСистемы", Украина была изображена без Крыма.

Сегодня 21:19

80_tn.jpg

На сайте МТС Украина была без Крыма, но с границей по Армянску

Фото: Сергій Лещенко/ facebook.com

Сегодня компания МТС изобразила Украину на главной странице без полуострова Крым. Первым это заметил нардеп от Блока Петра Порошенко Сергей Лещенко, разместив скрин страницы сайта в своем Facebook.

Спустя час после возмущения в соцсетях представители МТС вернули на карте Украины аннексированный полуостров, который на карте компании называется на российский манер – "Республика Крым".

Нет на карте мобильного оператора и государственной границы Украины с Россией в районе Керчи, зато есть размежевание в районе Армянска.

.jpg_03.jpg

Фото: Скриншот/ mts.ua

Мобильный оператор МТС (ранее UMC) – это на 100% дочерняя компания ОАО "Мобильные ТелеСистемы" (МТС, Россия).

http://gordonua.com/news/crimea/Posle-vozmushcheniya-v-socsetyah-kompaniya-MTS-vernula-na-kartu-Ukrainy-anneksirovannyy-Krym-61280.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобильный оператор МТС (ранее UMC) – это на 100% дочерняя компания ОАО "Мобильные ТелеСистемы" (МТС, Россия).

:_09: То ми блін фінансуєм москалів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобильный оператор МТС (ранее UMC) – это на 100% дочерняя компания ОАО "Мобильные ТелеСистемы" (МТС, Россия).

:_09: То ми блін фінансуєм москалів...

А то ти щойно тільки дізнався, що мтс - це кацапський оператор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

КС то взагалі вимпелком, так що український хіба лайф, і той бандюку належить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобильный оператор МТС (ранее UMC) – это на 100% дочерняя компания ОАО "Мобильные ТелеСистемы" (МТС, Россия).

:_09: То ми блін фінансуєм москалів...

Тільки взнав? Глянь куди гроші йдуть.

post-1448-0-15784900-1421440271_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мобильный оператор МТС (ранее UMC) – это на 100% дочерняя компания ОАО "Мобильные ТелеСистемы" (МТС, Россия).

:_09: То ми блін фінансуєм москалів...

А то ти щойно тільки дізнався, що мтс - це кацапський оператор?

Я то знав що мтс прийшов з росії і в них він тоже є але я думав що в українського мтс інший власник, хтось з україни.

КС то взагалі вимпелком

а це чиє?

так що український хіба лайф, і той бандюку належить.

якому саме бандюку? бо їх в нас багато...

Змінено користувачем Maniko
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки взнав? Глянь куди гроші йдуть.

Я в шоці... треба переходити на якогось іншого оператора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки у мене сьогодні до обіду не приймались вхідні смс та дзвінки? А біля 14ї години посипались смс, що мені звонили.

Телефон показував ніби все ок, в мережі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки у мене сьогодні до обіду не приймались вхідні смс та дзвінки? А біля 14ї години посипались смс, що мені звонили. Телефон показував ніби все ок, в мережі.

Якщо ви в центрі міста, то вже 2 тижні таке діється, а саме як писали вище з 2 січня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кілька днів підряд така халепа що дозвонитись з київстар на МТС можна лише з 5-6ї спроби, гальмо конкретне, на інші оператори без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 15 січня 2015 року згідно данних сайту мтс збільшуються розмір тарифів.

Вже неодноразово чула про підвищення цін. На сайті інформації про це не бачу. Дайте, будь-ласка ссилку.

До речі щось вони там на сайті "нахімічили". Згідно тарфного плану СУПЕР МТС 3D НУЛЬ 35+ було 200 чи то 100 безкоштовних хвилин на день, а тепер на сайті написано 200 хв/місяць. Ось написано на сайті. http://www.mts.ua/ua...-3d-nol-35-plus

Цікаво - це помилка (нормальна така собі помилка!) чи так воно вже і є?

Змінено користувачем Akrilat
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже неодноразово чула про підвищення цін. На сайті інформації про це не бачу. Дайте, будь-ласка ссилку.

заходив питав в салон МТС - сказали, що піднімається плата в разі користуванні послугами на декілька копійок, бо додали ПДВ.

це помилка (нормальна така собі помилка!) чи так воно вже і є?

помилка, бо в детальних умовах тарифу все ще пише про 100 і 200 хв/день

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В самого 3D-нуль 35+ Тільки-що набирав оператора 111 - все так і лишилось - 200 хв. в день 50 SMS на МТС і 100 Mb GPRS в день. 30 коп./день за все задоволення (було 25, наскільки я пам'ятаю)

Крім того 70 коп. SMS на інших операторів, 45 коп./хвилина розмов на них (1-ша секунда, як я зрозумів) 2 грн. вартує SMS за кордон. Можна і 300 хв./день підключити в рамках послуги 3D-нуль, але мені стільки й не треба, тай думаю, там підвох якись має бути (знаєм ті "москальські телесистеми" ;))

Змінено користувачем Harddriver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...