Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

піднімаю трубочку - якась чужа старша жіночка зі святом вітає..

МабутьТебеСлухають(МТС)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

У всіх нормально МТС працює? Глючить шо звіздєц

В мене постійно він "глючить", вже навіть звик, просто автоматично крию матами, потім переключаюся на картку Київстара і дзвоню з нього. По-троху переводжу рідню на інший опереатор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не працює переадресація, з оператором зв'язатись неможливо (не сприймає команди з кнопок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олексій Гриценко

МТС заблокував номер гарячої лінії Автомайдану під виглядом якихось робіт над цим номером. МТС потрапить до чорного списку за такі дії. Прошу максимальній перепост!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, перейшов на тариф "Супер мтс зд" не користуюся нетом і смсками, і майже не дзвоню, а дві копійки всерівно пропало десь:) халамидники:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль вибір не великий або київстар з драконівськими тарифами, або лайф який як на мене не доріс чомусь до повноцінного гравця....тому мтс в плані тарифу виграє (джпс інтернет я відключив, тепер ляпота)

лайф не чим не гірше мтс.

якість на висоті, тарифи теж досить лояльні до абонентів.

ніяких прихованих послуг чи іншого бреда, як у мтс

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про епопею з обміну сімки на мікро-сім вже писав вище. Але все-таки вдалось замінити, вони в наявності лише у сервісному центрі на пр. Волі, в інших центрах пропонуюють обрізати)))))

Але що сподобалось. Я ще не бачив, людини, яка так працює з клієнтами, як хлопчина у сервісному на пр. Волі. Я дуже приємно вражений. Тіп переді доставав його так, щоб більшість вже давно послали б, а хлопчина все ну просто дуже тактовно пояснював, пояснював, і пояснював. Одним словом - еталон працівника, що працює з людьми!!!

Хоча б щось, і хоча б десь в МТС працює нормально))))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чергова на..баловка акція від МТС. Прийшла жалітись

Сьогодні з мого рахунку зняло 3.18. Здається, невелика сума, але все ж... Я нікому не дзвонила, смс не писала, в нет не заходила. Дзвоню оператору і питаю в чому справа

А вони мені у відповідь - АКЦІЯ! Кожного 30 числа місяця Ви маєте змогу говорити скільки влізе в мережі МТС (повний безліміт). Так як лютий особливий місяць, то Ви могли розмовляти вчора, 28 числа. За це з Вас 1 числа знімається 3,18 грн. Підключається акція автоматично і це не важливо чи підключена у Вас послуга супер чи ні

Ппц повний!

ВІдмовилась від їхньої чудової супервигідної акції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВІдмовилась від їхньої чудової супервигідної акції

який *ххх# треба слати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За це з Вас 1 числа знімається 3,18 грн

А я думаю, що вони мене спамлять: поповніть рахунок та поповніть рахунок. Мені і моїх 18 копійок вистачає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який *ххх# треба слати?

Для відключення послуги "Безліміт в мережі МТС на один день" відравте СМС на безкоштовний номер 2046
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Компания UMC в 2003 году стала стопроцентной "дочкой" российского ОАО "Мобильные телесистемы" (МТС) — крупнейшего российского мобильного оператора, подконтрольного группе АФК "Система" Владимира Евтушенкова.

Достатньо підстав , щоб не годувати ворожу сьогодні компанію. Тим більше не розголошувати їм всі секрети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это типа ты имеешь ввиду, выкинуть всем карту МТС ? Номер который у людей по 5-8-10лет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

143 тисячі українців попросили притулку в Росії та здали українські паспорти, які вони мали побільше часу, ніж 10 років.Думаєш номера мтс вони позалишали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сказала людина у якої в підписі першим йде номер МТС. Перш ніж закликати когось до таких дій, потрібно почати з себе ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Тільки 3моб Український.

Усі інші мобільні оператори російські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викинути сьогодні не реально, а от менше витрачати потрібно.Ну і менше говорити непотрібного в ефірі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

143 тисячі українців попросили притулку в Росії та здали українські паспорти, які вони мали побільше часу, ніж 10 років.Думаєш номера мтс вони позалишали?

За 2 дні? 143 українці ще повірю. Як можна в таке вірити???

post-69-0-24527600-1393762725_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для відключення послуги "Безліміт в мережі МТС на один день" відравте СМС на безкоштовний номер 2046

Pomylka. Sprobuyte piznishe.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для відключення послуги "Безліміт в мережі МТС на один день" відравте СМС на безкоштовний номер 2046

Pomylka. Sprobuyte piznishe.

*888*1*0#

http://www.mts.com.ua/ukr/minutes_to_order.php

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

MTC ПЕРЕДПЛАТА

ТАРИФ СМАРТФОН 0.50

Smartphone050_ukr.jpg

Змінено користувачем Panek
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...