Перейти до змісту

Де і за скільки здати на права?


Nenitel

Рекомендовані повідомлення

На Перемоги в екзаменаційний відділ МРЕО ( приміщення ТСОУ) - там тобі все розкажуть. Просто підняти дупу і сходити, а не чекати з борди суперпорад. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

Дізнавався пару днів назад,щодо цін на В категорію:

-ТСОУ (2600грн.+ 80 л. бензину + 300 МРЕО)

- Автошкола на Конякіна (2500грн+50-70л. бензину+ 300 МРЕО)

-Автошкола АС (2400грн+800 грн. бензин+330 МРЕО) практика 20год. хоч більше плати 60грн/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дізнавався пару днів назад,щодо цін на В категорію:

-ТСОУ (2600грн.+ 80 л. бензину + 300 МРЕО)

- Автошкола на Конякіна (2500грн+50-70л. бензину+ 300 МРЕО)

-Автошкола АС (2400грн+800 грн. бензин+330 МРЕО) практика 20год. хоч більше плати 60грн/год.

ціни взагалі ******* , напевне, в іншій країні, я б космічним шатлом навчився керувати. :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дізнавався пару днів назад,щодо цін на В категорію:

-ТСОУ (2600грн.+ 80 л. бензину + 300 МРЕО)

- Автошкола на Конякіна (2500грн+50-70л. бензину+ 300 МРЕО)

-Автошкола АС (2400грн+800 грн. бензин+330 МРЕО) практика 20год. хоч більше плати 60грн/год.

ціни взагалі ******* , напевне, в іншій країні, я б космічним шатлом навчився керувати. :0159:

Тобто Ви хочете сказати що це багато?

А в якісь із автошкіл є авто з автоматом? Мені медкомісія лише автомат дозволила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить консультація щодо економної здачі на водійські права телефонуйте 0954657102. Порада безкоштовна!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дізнавався пару днів назад,щодо цін на В категорію:

-ТСОУ (2600грн.+ 80 л. бензину + 300 МРЕО)

- Автошкола на Конякіна (2500грн+50-70л. бензину+ 300 МРЕО)

-Автошкола АС (2400грн+800 грн. бензин+330 МРЕО) практика 20год. хоч більше плати 60грн/год.

ціни взагалі ******* , напевне, в іншій країні, я б космічним шатлом навчився керувати. :0159:

Тобто Ви хочете сказати що це багато?

А в якісь із автошкіл є авто з автоматом? Мені медкомісія лише автомат дозволила

Це як так? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить консультація щодо економної здачі на водійські права телефонуйте 0954657102. Порада безкоштовна!

Це тебе цікавить? Чи це ти пропонуєш? "Казнить не миловать"

Якщо пропонуєш, то давай вже тут, відкрито :) мені теж цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить консультація щодо економної здачі на водійські права телефонуйте 0954657102. Порада безкоштовна!

Це тебе цікавить? Чи це ти пропонуєш? "Казнить не миловать"

Якщо пропонуєш, то давай вже тут, відкрито :) мені теж цікаво :)

Звичайно пропоную!!! Хто небуть рахував скільки грошей можна заробити грошей поки два місяці, по 6 годин на тиждень "топчеш" автошколу або возиш інструктора обідати? А не простіше заплатити ті ж самі гроші ( у випадках з кат. "D" та "Е" навіть менше) і через тиждень отримати цілком легальне посвідчення водія в МРЕО??? При необхідності практичні заняття можна організувати додатково, на тій же "автошколівській" машині. Наголошу, ПРОПОЗИЦІЯ ДІЙСНА ДЛЯ ЗАЙНЯТИХ ЛЮДЕЙ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Щоб не створювати нову тему, запитаю поради тут.

Підкажіть де є вечірні курси після 18:30. Працюю до 18год і нажаль раніше ніяк, на карюишева і біля проміня з 18 год :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна 24, автошкола спілки автомобілістів, літом вчився то заняття були на 19.00, правда водіння було зранку, але думаю можна з інструктором домовитись і на вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Конякіна 24, автошкола спілки автомобілістів, літом вчився то заняття були на 19.00, правда водіння було зранку, але думаю можна з інструктором домовитись і на вечір.

Яка була ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Літом, 2800 теорія і ще 1000 за бензин. Зараз вже мало подорожчати.

Голос за кадром: "Йопта, а ще два роки назад " Де і за скільки здати на права було всіго навсіго 2000"

ПС. я вчився ще в далекому 99-тому. просто пригадались "тарифи")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Апну тему і я. Потрібно отримати права, причому чим швидше - тим краще. Одразу скажу, що купувати права і давати хабарі, як на протязі навчання, так і при здачі не збираюся. Знайшов дану автошколу, навчання вже з 28 липня в них, ціна 3800 за все. Можливо хто що скаже чи нормально там вчать і тд і тп? Або просто порадить гарний варіант в Луцьку. Буду вдячний :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, на рахунок школи не знаю, а щоб швидше пройти навчання, можна поговорити з директором, щоб включив у вже набрану групу і домовитись, що довчиш, те що пропустив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно отримати права, причому чим швидше - тим краще. Одразу скажу, що купувати права і давати хабарі, як на протязі навчання, так і при здачі не збираюся.

Ваше хотіння не реальне. Хочете швидко та без хабарів, так не вийде. В темі вище є офіційні цифри що треба 300 грн дати мзди в МРЕО. І без цього ніяк або будете довго і нудно здавати своїми силами з нервами та скандалами. Швидко тільки купити права, все легально. Сам купляв дружині права. Все офіційно без хабарів, проплатив та забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yucore, на рахунок школи не знаю, а щоб швидше пройти навчання, можна поговорити з директором, щоб включив у вже набрану групу і домовитись, що довчиш, те що пропустив.

Мені підходить в принципі, через 3 місяці їх отримати, 3-4 місяці це нормальний термін.

Все офіційно без хабарів, проплатив та забрав.

Як так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз навіть через рішал права будуть не раніше 2-х 3-х тижнів,за срочность доплата 700грн,а так 2-3 місяці,і обовязкова присутність при отриманні прав(особистий цифровий підпис)...

без хабарів це тільки слова...за А і В категорію десь 6- 6.5 тис грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От нафіга цей чьос писати? Вже дістали цією хєрньою люди, які не пробували здавати нормально, або, котрі настільки дубові, що для них проблема здати. А я без жодних проблем і хабарів здав сам. Просто повчив теорію і поїздив. До автошколи фактично не їздив, просто знав, які педалі нажимати.

У МРЕО не мзда, а офіційна проплата за екзамен в банк.

Без хабарів здається легко і просто, якщо ти не тупий алєнь, а вчив правила і троха поїздив. Бажано, звісно, мати можливість поїздити більше, ніж з інструктором, або домовлятись з інструктором про додаткові заняття.

Ніхто нікого не валить, нічого такого нема: теорію приймає комп'ютер, на практиці задають питання, на які ти повинен знати відповіді і просять робити речі, які би зобов'язаний вміти робити.

По школах, вчився в ТСУО, халява повна, викинуті на вітер гроші, думаю, в інших автошколах ситуація не набагато краща. Тому раджу просто походити, подивитись обстановку, дізнатись, які автомобілі, і з цього всього вибрати те, що більше сподобається по вигляду. Вчитись їздити на старих клячах кайфу мало, не вір тому, хто каже, що навчишся їздити на зламках — вмітимеш на всьому. Не треба їздити на зламках, а нормальна машина все рівно себе по-іншому поводить, звикати треба, що з нуля, що з колимаги. Навпаки, треба знати, як воно по-нормальному має бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і шо...я теж здавав сам без всяких там приколів,і на даний час маю 14 років стажу,всі категорії(і вчився їздити на сраному москалі) ...просто є люди,яким треба срочно,а не через пару місяців...

а педалі нажимати вміє кожен,тільки оленів,які тільки і вміють жати педалі більше...

якшо мозгів нема,то в якій би ти супер пупер автошколі не вчився би,всерівно ти будеш їздити як олень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

жінка здала на права, калькуляцію треба ще підбити, але вийшло набагато дорожче ніж купити відразу,

а я їй йди в школу чомусь навчать. хрєн там, тупо відмивання і заробляння бабла.

по теорії тупо пробіглись і білети порішали, остальне вчіть дома.

на водінні поки сам не почнеш питати і доставати інструктора нічого толково не пояснить і не розкаже (в плані не механіку водіння, а плані дорожньої обстановки,знаки, розмітки,перехрестя)

каже "запам’ятай, тут треба пропустити тих і тих" , а чому? здогадуйся.

були в групі принципові які не платили нічого, результат - по другому кругу на перездачу.

якщо чесно я розчарувався в ТСОУ, сам там вчився кучу років назад, заплатив тільки в МРЕО за здачу екзамена і доплатив за категорію А, 20грн.

ситуація була покраще, і вчителі ще є деякі ті самі, але видно погляди змінилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну тему і я. Потрібно отримати права, причому чим швидше - тим краще. Одразу скажу, що купувати права і давати хабарі, як на протязі навчання, так і при здачі не збираюся. Знайшов дану автошколу, навчання вже з 28 липня в них, ціна 3800 за все. Можливо хто що скаже чи нормально там вчать і тд і тп? Або просто порадить гарний варіант в Луцьку. Буду вдячний :)

Сама там вчилась. Скажу так: теорія слабенька, практика+інструктаж, то як до кого попадеш.

Раджу інструктора Діму, він реально вимогливий і строгий, але після його занят за кермо сідаю впевнено.

А ще якщо і запізнюєшся на теорію на 10-15 хв, то після заняття можна індивідуально у викладача попросити пояснити ту чи іншу ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ну і шо...я теж здавав сам без всяких там приколів,і на даний час маю 14 років стажу,всі категорії(і вчився їздити на сраному москалі) ...просто є люди,яким треба срочно,а не через пару місяців...

Підтримую!

Мені терміново потрібна категорія С1. Маю В вже біля 10 років. Керувати потрібно буде MERCEDES Atego. Тепер маю йти навчатись, проходити теорію по тим же ПДД. Звичайно, повторити, вивчити забуте це все потрібно, але ж не 2.5 місяця і не 3000грн!!! А практика... що спільного між Atego і ЗІЛом? Мабуть Atego і якимось Transit чи Movano, досвід керування якими маю, спільного більше. То навіщо мені потрібне таке навчання??? От тому й виникає думка "купити права", тільки незнаю потрібних людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...