Перейти до змісту

Де і за скільки здати на права?


Nenitel

Рекомендовані повідомлення

Хочу вже у цьому сезоні, спробувати себе у якості водія.Тому вирішив порадитись, Де і скільки коштує здавати на права? Стандартні категорії А-Б... чи можлива здача екстерном(якщо сам вивчу, а батько відтренує). Скільки вартує здача, і скільки прийдеться доплачувати на бензин і тд.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

1000+1400+ 600 Бензин + 235+ в мрео

АС автошкола нормальні машини та відношення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДОСААФ

2700 навчання + 14х50 водіння + 300 за послуги ДАІ + 750 (порєшать). Без порєшать здати не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000+1400+ 600 Бензин + 235+ в мрео

АС автошкола нормальні машини та відношення

такие цены еще года 3-4 назад были))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000+1400+ 600 Бензин + 235+ в мрео

АС автошкола нормальні машини та відношення

такие цены еще года 3-4 назад были))

Це 2011-2012 ціна

ДОСААФ

2700 навчання + 14х50 водіння + 300 за послуги ДАІ + 750 (порєшать). Без порєшать здати не проблема.

750 це для лохов

300 грн макс ціна в мрео=)))

Остальне ви платите посередникам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на 2012 рік :

Авто школа на пр. Перемоги 1 ( 2700 грн. )

Авто школа на вул. Конякіна 24 ( 2500 грн. )

Авто школа на вул. Карбишева 1 ( 2400 грн. )

Ціни без витрат на паливо.

Я можу прокомендувати ДУСААФ , заняття 2 рази на тиждень , з 18:00-20:00

Ти ще передзвони до всіх , так як набір груп в кожній авто школі різний.

Майже в кожній авто школі вчитись 2,5 міс. , в ДУСААФі 2 міс. і декілька днів.

На лекціях прекрасно все розкажуть , зараз більшість людей кажуть , що лекції нікому не потрібні , зайва трата часу , то це не так , краще прийти послухати , відкрив потім книжку і все вже знаєш, лише повторив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Student1991, ну якщо не знаєш, то краще промовчати, окда?

скільки коштує здати на ( B-C ) категорії?

ВС зараз такого немає. Вчишся на С (3200 вроді + газ), а потім 80 годин переатестації на В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВС зараз такого немає. Вчишся на С (3200 вроді + газ), а потім 80 годин переатестації на В.

3200+газ, вартувало як я на права вчився(2 роки тому) наразі ціна я думаю дещо більша буде....

По моєму то з покон віків так було, шо на С вчишся а В переатестація.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУСААФі
ДУСААФ

ДОСААФ - добровольное общество содействия армии, авиации и флоту або

ДТСААФ - добровільне товариство сприяння арміії, авіації і флоту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни на 2012 рік :

Авто школа на пр. Перемоги 1 ( 2700 грн. )

Авто школа на вул. Конякіна 24 ( 2500 грн. )

Авто школа на вул. Карбишева 1 ( 2400 грн. )

це на А-Б? чи тыльки на Б?

Ще питання актуальне, чи реально здавати екстерном, аля - самоучка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина хоче стати водієм, тому запитується де можна здати і скільки коштує. Здати можна в МРЕВі, там же скажуть скільки це коштує.

Не запитує де можна вивчитись, де краще і доступніше пояснюють, так як

сам вивчу, а батько відтренує

Спаси нас Господи грішних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда..... цены жесть ) хорошая штука уч-комбинат был раньше)закончил школу с С категорией... Сдал потом вождение ) дали А,В и всё бесплатно..... :smoke:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДУСААФ, ДОСААФ, ДТСААФ...
ТСОУ, блин ;)

ТСОУ, звичайно, але я лише розшифрувала абревіатуру, не маючи на меті проводити лікбез по історії створення і становлення, інакше починала б з Осоавіахіму ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда..... цены жесть ) хорошая штука уч-комбинат был раньше)закончил школу с С категорией... Сдал потом вождение ) дали А,В и всё бесплатно..... :smoke:

ще 1998р вчився в учкомбінаті на Писаревського то повню що теж якісь бабки платили.Панове підскажіть на категорію Е скільки треба готівки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина хоче стати водієм, тому запитується де можна здати і скільки коштує. Здати можна в МРЕВі, там же скажуть скільки це коштує.

Не запитує де можна вивчитись, де краще і доступніше пояснюють, так як

сам вивчу, а батько відтренує

Спаси нас Господи грішних

а чому так скептично ?? чи Ви гадаєте що в особовому порядку неможливо навчитись нормально їздити (я про категорії А і Б говорю) ?,

а якщо той батько професійний водій з багаторічним стажем??, чим він гірший за наставника-пофігіста з автошколи, який бензин за усі практичні заняття зіб'є, а відкатаєш половину ??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а відкатаєш половину

Звозиш жінку\коханку інструктора на роботу, дитину в школу, родичів покатаєш, а також картоплю, дрова ітдітп... :)

потім 80 годин переатестації на В

мдаа, в 2007 - то була 1 поїздка на Mercedes 190, що значно розбавила ЗіЛи :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина хоче стати водієм, тому запитується де можна здати і скільки коштує. Здати можна в МРЕВі, там же скажуть скільки це коштує.

Не запитує де можна вивчитись, де краще і доступніше пояснюють, так як

сам вивчу, а батько відтренує

Спаси нас Господи грішних

а чому так скептично ?? чи Ви гадаєте що в особовому порядку неможливо навчитись нормально їздити (я про категорії А і Б говорю) ?,

а якщо той батько професійний водій з багаторічним стажем??, чим він гірший за наставника-пофігіста з автошколи, який бензин за усі практичні заняття зіб'є, а відкатаєш половину ??

Вчився півтора року назад в ТСОУ, BC, в останню групу попав, разом на 2 категорії без переатестацій, інструктори - як який, мені повезло - скільки заливав стільки ж і їздив, не жаліюсь, товариш у іншого інструктора був то вони у 2 рази менше їздили. Але головна перевага ТСОУ на мою думку це звичайно КамАЗ, а не дохлі ЗИЛи що на Волі, чи ще гірше ГАЗони в теремно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Навчався 2 роки тому на кат. B в автошколі, що знаходиться на пр.Волі,, ходив на всі заняття, інструктор все докладно розповідав, тобто фактично дома нічого вчити не прийшлося, тільки повторив 2 рази знаки перед екзаменом і всі екзамени здав без взятки, хоча перед цим багато хто вчився на Конякіна, Перемоги - ой та без взятки не реально здати - брехня повна, головне щоб ти знав, якщо звичайно нічого не знати і не готуватися то і не реально і значно відіграє роль підготовка інструктором, тобто щоб він в основному по суті готував, а не більшість часу байки травив чи анекдоти розказував...

Так само дивує як багато хто каже - от я там в селі вже їздив, катався, даже на трасу виїзджав і піду куплю ті права чи на заняття не буду ходити - як на мене то маячня, це зовсім різні речі виїхати в місті і в селі, чи просто за містом - потік машин і т.д., тобто без досвіду їзди в місті казати я вот спокійно ганяю в селі значить і в місті також буду - маячня, винятки є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як на рахунок здачы на права без автошколи?(не купити права) яка хронологыя дый? куди йти треба? ш оплатити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...