Перейти до змісту

Велоквест


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Пропоную провести таку забавну штуку як велоквест (щось на кшталт автоквестів, коли команди на авто їздять від чекпоінта до чекпоінта при цьому відгадуючи де наступний). Проводити це міроприємство пропоную вночі так як менше машин та й цікавіше. якшо назбирається хоч три команди по три байкера то це вже буде дуже добре. Єдине питання це хто зможе організувати цю шнягу (або запрягти когось), бо самому хочеться все-таки приймати участь. Думайте робяткі :)

Могу помоч с картами (работаю с ОзиЕксплорер) Даже возможно за небольшие деньги или на чужом принтаре распечатать карты с путями или точками. Если не работали с програмой - есмь вней много полезных возможностей.

Неплохо былобы организовать мед поддержку или хотябы медбрата (на всяк пожарный).

Точно не знаю но вродибы о подобних мероприятиях (особенно ночью) нужно сообщать в МВД :( , чтобы патруль не задержывал ночних мотыльков. Договариваться вроде не сложно, но желательно чтобы у кого знакомые там работали - чтоб разузнать всё и договориться полегче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

У нас спробуй когось попередь.

Точно нічого недадуть провести :)

Ще й бабла здеруть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі не мають права не дозволити. Їзда на велосипеді не є забороненою сама по собі, в тому числі вночі. Суть інформування полягає в тому, щоб повідомити органи влади про те, що відбуватиметься організована акція, суть якої не суперечить чинному законодавству. Для цього робиться лист, в якому пишеться, що такого-то числа, в такому то місці (місцях) відбуватиметься така то акція. Буде стільки-то учасників. Коротко описати суть акції. Лист відноситься в канцелярію і робиться на міського голову. Міський голова може заборонити таку акцію тільки через суд, якщо суд визнає, що акція несе в собі загрозу. Копію листа організатор акції має мати з собою, щоб показати її зацікавленим мєнтам.

За це можна не хвилюватися. Я це зроблю за 20 хвилин.

Пропоную визначитися концептуально: коли проводимо і чи проводимо взагалі велоквест? Організаційні питання беру на себе, тільки мені потрібно якомога більше інформації про квести. Скидайте мені інфу, або лінки. Пропоную розпочати в цю пятницю десь з 22 або 23 години.

В основному хотілося б почути бажаючих взяти участь у квесті. Тільки не так: "Я хочу". А так: команда така-то на чолі з таким-то у складі таких-то буде на старті тоді то. Стартовий внесок на старті (пропоную 15 грн. з команди) - хоча б на диплом і витратні матеріали.

З тим чи будемо чи не будемо проводити пропоную визначитися до середи до обіду. Якщо до цього часу питання не буде вирішено, першу акцію відкладаємо. Треба час на організаційні моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я прпоную, все-таки провести через тиждень шоб опитати більше народу, особливо тих, хто не є відвідувачами форуму, а так день тижня і час одобряю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба спочатку впевнитись шо наберемо хоч десяток народу, для цього треба шоб всі точно знали, що будуть участвувати і повідомили про це. Плюс треба переговорити з народом поза форумом, а для цього треба час. тому й пропоную перший квест провести 3 серпня в 23.00. Команди, краще формувати на місці, це призведе до відносоної рівності команд, а також до ближчого знайомства велосипедістів між собою. Участнеги прошу відмічатися нижче...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так я теж не проти провести 3 серпня. Тільки треба визначитися. Люди, пишіть, зголошуйтеся на 3 серпня. Думаю ліміт має бути 12 учасників (4 команди). Якщо маєте знайомих, які хочуть, але не сидять на форумі, пишіть за них.

На рахунок того, щоб команди формувати на старті - я не зовсім погоджуюсь. Якщо мішати учасників наша цільова аудиторія звужується до кола знайомих велосипедистів, або тих, хто крутиться в цьому ділі. А у випадку попередньо зголошених команд ми орієнтуємся на лідерів, які в міру свого егоїзму, і бажання вздрючити своїх колег можуть збирати свої команди, своїх друзів, колег, які готові поїхати з кимось, а самі соромляться. В даному випадку я оцінюю по собі. Якби я брав участь в такому квесті я б знайшов собі ще двох колег, з якими б поїхав. Ми може й не виграли б, але нам було б цікаво і весело і не соромно (за швидкість чи вміння їздити). А якби команди формувались на місце, ті двоє точно б відмовились, просто бо стрьомно. Якщо прийдуть люди, які не мають сформованих команд, не проблема на старті обєднатись і створити команду, або приєднатись до іншої (думаю треба дозволити кількість однієї команди від 3 до 5).

Головне перескочити ліміт. Поки що зголосився 1, той хто підкинув ідею. Ура. Так далі тримати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня колесо полетело, педали уже не понадабятся :( . Спроси сколько за колесо заднее хочет и педали.

Постораюсь собрать свою команду, но врятли получется знаю всего 4 байкеров.

Если не получется (к организатору) можно оператором поработать (оборудование свое возьму).

Укажите пожалуйста точное время и дату отдельно (чтоб понятно другим было).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

квест проводимо 3 серпня в пятницю в 23.00. пропоную збиратися біля Лесі Українки де отримуємо перші завдання. команди(думаю чоловік від 3 до 5) стартують через 5 хв одна за іншою. час засікається загальний а потім рахується час кожної команди. як бути із записками в чекпоінтах вирішимо з друїдом, або це буде по записці на команду, тоді на фініші команди мають здати всі записки як доказ проходження маршруту, або ж записка буде одна і команда яка її знайшла після прочитання ховає її так як вона була, не роблячи заподлянок іншим. організатор просто може чекати на фініші попиваючи пивко і слухаючи "гламурний" музон. мобільними телефонами користуватись буде заборонено. ну приблизно так я все і уявляю. якщо є якісь побажання або заперечення, то висловлюйтесь. і давайте активніше записуйтесь і підбивайте народ. Час на це ще є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

C удовольствием бы присоединился, но 3-го августа буду жариться подгорячим крымским солнцем :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цьому ділі є кілька "але", які треба разом вирішити. З записками проблем не буде, хоча від нечесної конкуренції чи дебільних гопніків, які будуть здирати "неправильно вісящі" папірчики ніхто не застрахований.

Щодо мобільних телефонів. Як на мене, важко буде заборонити мобільні телефони. По-перше, треба всіх обшукувати і все одно не факт, що десь хтось комусь не передасть. А з іншого боку - чи є необхідність такої заборони. Якщо це організовані змагання - має бути звязок з організатором: якщо виникнуть якісь проблеми, або якщо команда не зможе знайти КП, чи навіть повідомити про те, що команда сходить з дистанції тощо. Один телефон в команди має бути. А де один, там і два.

Я бачу іншу проблему: як проконтролювати, щоб на всіх КП були всі учасники команди? Простіше зробити так: всі кучкуються десь в центрі, один їде за першим КП, приїжджає до нього, дзвонить, називає загадку до наступного. На наступний їде хтось, кому ближче, а потім всі кучкуються на фініші. Як на мене, команда має бути разом.

Можливо, треба, щоб на дистанції постійно було 2-3 так звані контролери. Які будуть відвідувати КП і їздити тими дорогами, якими мають їхати учасники (приблизно) і перевіряти команди на наявність усіх учасників. Або просто на деяких КП посадити суддів, які будуть заносити в протокол відвідуваність командами певного КП. Команди попередньо не знають на яких КП буде хтось. І звичайно поставити перед командами вимогу: на кожному КП мають бути всі учасники команди, які вийшли на старт. Без хоча б одного учасника КП (а тим більше фініш) не зараховується.

Підкидайте ще ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, можна фоткатись на КП. Команда або учасник на фоні КП. Мобіла або фотік. Контроль повинен бути жорстким інакше будуть халявити, як тільки підвернеться момент. Сам такий...... :)

По ходу маршрут не головне, головне пригнатись на КП сфоткатись, отримати завдання і погнати до другого. Якими дорогами, хто буде їхати, як на мене то пох, але Т/Б повинні, більш-менш, дотримуватись всі. Мобіли бов"язкові (гопніки, менти, срані маршрутки, травми........) треба мати можливсть повідомити про своє місцезнаходження. В разі чого, квест припиняється і всі ломлять на допомогу. Рахую, що команда з 2-3 чоловік оптимальний варіант. Готовий допомогти з картою. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ось такы правила знайшов ТУТ

1. Основные положения:

1.1. Подавая заявку на участие в игре, участники соглашаются с тем, что за всё, что может случиться с ними в процессе игры, Организаторы никакой ответственности не несут.

1.2. Все игроки отказываются от каких-либо материальных или иных требований и претензий в адрес Организаторов игры, а так же в адрес других игроков

1.3. Команды, нарушающие правила игры, дисквалифицируются на текущую и следующую игры

1.4. Игра может быть остановлена по решению Организаторов

1.5. В разрешении всех спорных вопросов, окончательное решение принимают Организаторы

1.6. Все решения Организаторов обсуждению не подлежат

1.7. Организаторы не несут никакой ответственности за состояние участников во время игры, а так же за велосипеды участников.

1.8. Возможные ошибки на сайте, а равно, как и ошибки в заданиях - так же являются неотъемлемой частью игры

2. Расписание игры

2.1. Регистрация на игру открыта постоянно, кроме недели перед игрой.

2.2. Начало игры – 23:00 в день старта.

2.3. Время закрытия финиша – 07:00.

3. Принцип прохождения игры:

3.1. В игре принимают участие команды, Организаторы, Агенты.

3.2. Агент – лицо непосредственно связанное с Организаторами, которое контролирует выполнение предыдущего задания и выдает следующее. Имеет право принимать или не принимать ответ без объяснения причины. В случае возникновения спорных моментов окончательное решение за Организаторами.

3.3. После регистрации, допущенные к игре команды получают карточку команды с указанными номером и паролем команды и телефоном Организаторов. Только Организаторы и Агенты в праве требовать от команды назвать ее пароль.

3.4. В установленное время начала игры, допущенные к игре команды получают задание.

3.5. Разгадав задание, команда направляется по адресу, указанному в ответе либо тексте задания. Командам могут потребоваться те или иные предметы или код как подтверждения решения задания, которые будет необходимо предъявить Агенту.

3.6. Код – ответ на задание, который может иметь буквенное и/или числовое значение.

3.7. На местности код является неотъемлемой частью пейзажа, либо нарисован краской и/или маркером.

3.8. Команды имеют право на подсказку к заданию. Если подобное решение было принято, команда должна связаться по телефону с Координатором, сообщить свой пароль и текущее задание. Для одного задания можно использовать не более трех подсказок. Каждая полученная подсказка – 20 минут штрафного времени.

3.9. Команда может финишировать досрочно. Для этого необходимо сообщить о принятом решении Организаторам. Организаторы сообщат команде место финиша. После того, как команда сообщила о решении финишировать, она не может продолжить выполнение заданий.

4. Задача команды:

4.1. Как можно быстрее пройти все задания.

4.2. Четко сообщать найденный код Агентам

4.3. Избегать встреч с конкурирующими командами

4.4. Корректно вести себя по отношению к участникам других команд

4.5. Сообщить Организаторам о своем решении прекратить участие в игре, если такое решение принято.

4.6. Если команда не успевает выполнить задание до наступления Времени закрытия финиша, она должна прекратить его выполнение и финишировать досрочно.

5. Распределение призовых мест

5.1. Более высокое место занимает команда, которая выполнила больше заданий

5.2. Если две команды выполнили одинаковое количество заданий, более высокое место занимает команда с меньшим итоговым временем.

5.3. Итоговое время = «время финиша» - «общее бонусное время» + «общее штрафное время»

5.4. Если команда финиширует после Времени закрытия финиша, то команде начисляется по 3 штрафных минуты за каждую минуту опоздания.

6. Состав команд:

6.1. Минимальный состав команды – 2 велосипедиста.

6.2. Максимальный состав команды – 4 велосипедиста.

7. Обязанности членов команды:

7.1. Выполнение заданий игры предусмотрено способами, не угрожающими жизни и здоровью ни игроков, ни других лиц. Нарушение законов и правил, действующих на территории Украины - недопустимо.

7.2. Поиск решения задания осуществляется только составом заявленной на игру команды. Любые другие перемещения в процессе игры (на машине, на такси, пешком и т.д.) членов команды, связанные с решением задания, считаются нарушением правил.

7.3. Изменения в составах команд по ходу игры допускаются только в сторону уменьшения начального состава.

7.4. Замена велосипедов во время игры допускается. ( В случае непредвиденных ситуаций – поломка и т.д.).

8. Строго запрещается:

8.1. Нарушение правил дорожного движения.

8.2. Обмен кодами/заданиями между командами.

8.3. Умышленно или случайно портить, затруднять доступ, перемещать, уничтожать коды. Факт порчи устанавливается Организаторами и в случае выявления этих фактов, команда может быть дисквалифицирована

8.4. Умышленная или случайная слежка за транспортом Организаторов и самими Организаторами. Команды, уличенные в этом, могут быть дисквалифицированы

8.5. Слежка за велосипедами игроков других команд во время проведения игры

8.6. Получение информации о содержании заданий игры и/или кодов любым другим способом, кроме самостоятельного выполнения, поставленного задания

8.7. Создание ложных заданий, кодов и указателей.

8.8. Сообщать дезинформацию другим командам и Организаторам с целью изменить ход игры и/или вызвать ее остановку.

9. РЕГИСТРАЦИЯ КОМАНД ДЛЯ УЧАСТИЯ В ИГРЕ:

9.1. Регистрация в игре является добровольной.

9.2. Участие в игре стоит 10 грн. с каждого члена команды. Деньги не возвращаются, если команда не финишировала или финишировала досрочно.

Яндекс РУЛИТЬ!

Вибачайте, поки нічим неможу допомогти в організації. Часу "0"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зауваження доволі доцільні. щодо контролерів, то посадити чувака на кожному КП буде дуже проблематично, бо ледве один чувак зголосився бути організатором. на рахунок відмічання всієї команди на КП, то я просто надіявся що народ все таки у нас перевірений і хоча б перший раз мухлювать не будуть, це вже потім коли підтяягнеться більше народу, то виникне потреба в достойній організації міроприємства з виписаними правилами, графіком перебування у суддівському складі. так само на рахунок мобільників. ніхто нікого обшукувати не буде і у випадку ЧП звичайно треба їх використовувати. я мав на увазі щоб члени команди не переговорювались між собою, а їхали разом. плюс на КП будуть не просто записки з наступним КП, а загадки, і доведеться поламати голову всім членам команди а не одному комсомольцю, який буде ганяти як угорілий по всьому маршруту. тому я наголошую, що важливим фактором гарного проведення квесту буде чесність його учасників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щас головне провести перший раз, а далі час покаже.

я так розумію шо чоловік 6 вже набралося?

я

druid - суддя

FKCX_half

sts

kmd

lexx

kostya

можливо Roof (до речі точно взнай на рахунок 4 байкерів)

я правильно зрозумів?

хто точно знає на рахунок ще когось то відмічайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я лично вижу процесс так.

Публикуется мобильный номер организатора и дата/время начала.

Люди приезжают в точку сбора (например 3000) и видят цифру 2345.

Смсят эту цифру организатору и обратно получают смской задание.

Приезжают на новый чекпоинт (задание выполнено) и видят еще одну цифру 4534 и смсят организатору 4534 и опять таки обратно получают задание куда ехать дальше. И так до победного конца.

Фиксируется кто. когда, чего слал и получал. После всего всем рассылается смс с тем кто победил.

Если организатору влом слать смски руками пишется банальный бот, который тупо делает все вышеупомянутое.

Организатор вместе со всеми ездит по чекпоинтам.

Задания можно рандомайзить в компе, чтобы сам организатор и не знал куда поедет. Все. Победителя все поят пивом. (Победитель это тот, кто быстрее всех прошел свой маршрут).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальний варіант.

+1

Але й день сисадміна теж "реальний варіант"

Є 90% впевненість шо нап"юсь. :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти трохи помиляєшся на рахунок процесу. просто поїздити від КП до КП не так цікаво. наступниц КП треба буде відгадати, плюс маршрут до нього може бути дуже різний, плюс можливо доведеться обїздити декілька місць щоб знайти потрібний КП, пошукати поламати голову. Тому то це і називається квест а не хто скоріше доїде відмісця до місця. хтось скоріше відгадає один КП а наступний може шукати доволі довго, обїхавши пів Луцька, а інша команда слабша в педалюванні може навпаки все швидко відгадати і за рахунок цього виграти. мають працювати не лише ноги а й голова. Смислу в смсках не бачу, поскільки завдання можуть бути і на записках, а щоб додуматись куди далі їхати можуть знадобитися зусилля цілої команди. все залежить від того які загадки придумає друїд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж варіант ось так і народжуються правила, яких треба всім дотримуватись. Доречі мобіла може вирішити проблему не в кращу сторону. Наприклад, читаєш завдання обговорюєш з командою ...................., а потім , при відсутності відповіді .................... "ЗВОНОК ДРУГУ" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...