Перейти до змісту

Велоквест


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Пачка цигарок у мене в кабінеті. Заходь до 17-00.. поки додому не спетляв. Треба ж встигнуть на 18-00.

в смислі встигнути на 18. покатушка сьогодні чи завтра?

чи я не про те...

Хто коли. Zibers FKCX_half - хочуть сьогодні, всі інші - завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, ми не хочєм, ми тут порадилися з внутрішнім голосом і вирішили працуваць :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

завтра їдемо просто кататись і обговорювати організаційні питання, а підмога Юрі не завадить, так шо +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+1

В принципі, як завжди. Хіба забухаю. Або сесія міської ради до того часу не закінчиться. wink.gif

В крайньому випадку під"їду до вас на місце.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я на калёсах, тыльки незнаю на каких :) . Должен участвовать главное чтоб бабла поменьше собирали. Каздая копейка на щету. На щот байкеров полный голяк. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пятницю в 23.00 - старт велоквесту. Вже є вісім людей. Без тих, що зголошувались на цьому форумі. Правила, якщо не встигну зробити раніше, розповім перед стартом. Щодо формату змагань - думки були різні. Якщо врахувати думку кожного - то змагання можна взагалі ніколи не провести. Тому ми, організатор і ініціатор змагань пропонуємо свій варіант (найкращий на наш погляд), а ви можете або погодитись брати участь або не погодитись. Але дрібні деталі, нюанси, зауваження ми враховуємо.

Формат приблизно такий:

Команди по 3 особи реєструються перед стартом. Далі відбувається жеребкування, в якому порядку стартують команди. Старт першої команди - 23.00. Далі команди стартують через 5 хвилин. Кожній команді дається однакове завдання (папірус з загаданим наступним місцем). Коли команда знаходить наступний КП, шукає там папірчик (їх там буде кілька для страховки, але на всіх буде завдання однакове), розгадує завдання, папірчик кладе на місце ї шукає наступний КП. На одному КП точно буде сидіти організатор. На цьому КП один з учасників команди муситиме пройти "випробування" - це поки що секрет. Як вплине результат проходження випробування на результат змагань - я ще не знаю, але думаю над цим. Або врахується загальний час проходження, або ставитимуться штрафні бали. Останній КП - це фініш. Результати починають підбиватись після фінішу хоча б трьох команд. Відразу після підбиття підсумків - нагородження переможців.

Мартенз, може я щось забув, уточнюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні, здаєтся нічого не забув, найоптимальніший варіант, тому запрошуються всі бажаючі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишіть хто буде. Покищо ліміт не набрався.

Чекаю завтра до вечора. Якщо не назбирається 12 осіб 100%, я не буду займатись змаганнями. Бо в мене з часом туговато. Відразу формуйте команди. Якщо хтось немає команди, хай приїжджає - до когось приєднається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В учасники поки що не піду- фізпідготовка не та, але обов"язково приїду подивитися на це міроприємство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та яка фізпідготовка, тут головне головою думати шоб не накручувати кілометри, у нас з участниками і так дефіцит, кожен на рахунку, ніхто не заставляє гнатись по 40 км/год.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В учасники поки що не піду- фізпідготовка не та, але обов"язково приїду подивитися на це міроприємство.

Їхать і не думать - синяки потім порахуєш....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старт в 23,00, а во скоко все закончится???

Просто хотелось бы попробовать с вами, но в субботу на работу утром(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не в суботу а в п"ятницю

хоча можна сказати що й в суботу бо буде після 12 ночі

Сорі, не дочитав.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...