Перейти до змісту

Велоквест


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Предлагаю не париться с точной датой типа 3 число августа.

А проводить оное регулярно. Кто хочет тот подтянется.

Например каждые 23:00 любого дня бот готов принимать по 2, 3 или более участнегов. Может никто не ехать. Могут ехать много людей.

Раз в неделю кто-то проезжает все чекпоинты и мелом рисует новые цифры. Произвольная последовательность чередования чекпоинтов задается компом исходя из фиксированной длины всего маршрута.

Между чекпоинтами измеряется расстояние (простым проездом с велокомпом). Можно регистрировать новые чекпоинты просто отсылая админу точку (описание места) и расстояния до всех ранее зарегистрированных чекпоинтов). Сложность игры задается длиной всего маршрута. Например сегодня катаем 20 км, а завтра 50.

ти трохи помиляєшся на рахунок процесу. просто поїздити від КП до КП не так цікаво. наступниц КП треба буде відгадати, плюс маршрут до нього може бути дуже різний, плюс можливо доведеться обїздити декілька місць щоб знайти потрібний КП, пошукати поламати голову. Тому то це і називається квест а не хто скоріше доїде відмісця до місця. хтось скоріше відгадає один КП а наступний може шукати доволі довго, обїхавши пів Луцька, а інша команда слабша в педалюванні може навпаки все швидко відгадати і за рахунок цього виграти. мають працювати не лише ноги а й голова. Смислу в смсках не бачу, поскільки завдання можуть бути і на записках, а щоб додуматись куди далі їхати можуть знадобитися зусилля цілої команди. все залежить від того які загадки придумає друїд.

смска с заданием может содержать не просто указание места (а сложнозашифрованное в загадке указание места ;)) угадал - поехал куда надо, нет - значит не туда :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо назбираємо достатньо учасників, то можна провести і в цю пятницю, бо в наступну по прогнозам не дуже сприятлива погода. все впирається лише в кількість учасників, тому я й прошу активніше їх шукати, давайте підбивайте знайомих. я розумію що відпустки, попойки, але на мою думку шо це варто провести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теж варіант ось так і народжуються правила, яких треба всім дотримуватись. Доречі мобіла може вирішити проблему не в кращу сторону. Наприклад, читаєш завдання обговорюєш з командою ...................., а потім , при відсутності відповіді .................... "ЗВОНОК ДРУГУ" ;)

думаю при таком малом кво участнегов никакие команды не нужны. полный deathmatch, никакого cooperative. :)) Суть в том, что у каждого _свой_ маршрут.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю не стоит сваливать все на druid. Регистрировать чек поинт можно и с загадкой. Тогда тот кто больше всех чекпоинтов зарегистрировал будет знать больше отгадок ;))

Всё это класно, но почему обязательно ночью проводить?

Кстати вариант. Бот можно запустить круглосуточно. :))

Люди играют кому во сколько нравится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А загадку делать короткой, чтобы укладывалась в стандартную СМСку, т.е. до 160 символов на литинице ;)

Вариант с ночью не всем подходит. У меня, например, выходной - понедельник. И всю ночь с пятницы на субботу не спать - вредно для рабочего дня :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто буде міряти ці маршрути, щоб всі були в рівних умовах. нє маршрут має бути одним, просто команди стартують одна за одною через 5 хв, а потім на старті цей час віднімається і маємо час кожної команди, плюс організатору придумати маршрут кожному буде песец як неможливо. на рахунок кількості, то чоловік 10 для першого разу має вистачити, ще треба 3-4 людини. підбивайте знайомих байкерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все лірика обговоримо за пивом і на покатушках

доречі, може завтра ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Расстояния будет мерять бот. А если ты про сложность то возможно потом сможем ввести коэффициент сложности для трассы.

Когда все толпой ломятся по одному маршруту то

1. Что делать второй команде, когда она приехала на чекпоинт а первая еще читает задание ?

2. Почему бы второй команде просто не подождать пока первая решит загадку и не поехать за ней, а на финише взять скоростью ?

3. Организатор тоже человек и не сможет организовывать это каждый день, а игра всего один раз это не интересно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, логично ;)

Народ будет читить :)

Мне больше нравится вариант с ботом и участием в любое удобное время.

А потом сделать зачётную таблицу и в конце недели (месяца) по баллам определять победителя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kostya, я на море еду на две недели, числа с 15-го буду в Луцке - хватит времени? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я за те щоб завтра після 18 влаштувати невеликі покатушки і обговорити всі аспекти. Бо після стількох пропозицій без стограм не розберешся ;). хто за?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви шо бля, крім як сидіти на форумі, більше ніхіра не робите? Я не встигаю за вами писати.

Сорі. відволікся.

Чесно скажу, мені не подобається варіант Кості. Може я не до кінця все зрозумів. Але це не важливо

Ті срані іфнормаційні технології і так вже задовбали (мене особисто). Хочеться чогось такого дєдовского, схованих записок, карт, загадок - романтики, одним словом. А ви хочете перетворити це на конвєєр. А як же шампанське, яким переможець обсцикає на фініші всіх, хто не такий крутий.

Варіант "цілодобово" я взагалі не прохавав. Це я їду з роботи, опа, згадав "це ж треба в велоквест поганяти", взяв і поганяв, виграв, зайшов в бар, купив пива, випив за свою перемогу і щасливий поїхав додому? Фігово.

Маршрут має бути абсолютно однаковим для всіх. І має бути однаковим не кілометраж, а КП, тому що може бути тактика команди - поїхати іншою дорогою, зрізати, або взагалі заблукати - варіантів безліч, але стартові умови для всіх однакові.

Пропоную зупинитись на традиційному варіанті, і все-таки визначатись з датою, бо якщо проводити кожен день, то це буде не 2-3 команди на день, а 2-3 дні на команду. Врешті-решт придумати цікавий маршрут і загадки - це не так просто і штампувати їх як на заводі - це треба 2 чоловіка на ставку садити і ще й молоко за креативність видавати.

Ще раз повторюю, я міг чогось не зрозуміти, ви поясність. Але поки що я на стороні консерваторів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю послушать druid. Пока я еще напишу тот бот и напишу ли вообще. А тада можно будет выбирать ;)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Предлагаю не париться с точной датой типа 3 число августа.

А проводить оное регулярно. Кто хочет тот подтянется.

Например каждые 23:00 любого дня бот готов принимать по 2, 3 или более участнегов. Может никто не ехать. Могут ехать много людей.

Раз в неделю кто-то проезжает все чекпоинты и мелом рисует новые цифры. Произвольная последовательность чередования чекпоинтов задается компом исходя из фиксированной длины всего маршрута.

Между чекпоинтами измеряется расстояние (простым проездом с велокомпом). Можно регистрировать новые чекпоинты просто отсылая админу точку (описание места) и расстояния до всех ранее зарегистрированных чекпоинтов). Сложность игры задается длиной всего маршрута. Например сегодня катаем 20 км, а завтра 50.

ти трохи помиляєшся на рахунок процесу. просто поїздити від КП до КП не так цікаво. наступниц КП треба буде відгадати, плюс маршрут до нього може бути дуже різний, плюс можливо доведеться обїздити декілька місць щоб знайти потрібний КП, пошукати поламати голову. Тому то це і називається квест а не хто скоріше доїде відмісця до місця. хтось скоріше відгадає один КП а наступний може шукати доволі довго, обїхавши пів Луцька, а інша команда слабша в педалюванні може навпаки все швидко відгадати і за рахунок цього виграти. мають працювати не лише ноги а й голова. Смислу в смсках не бачу, поскільки завдання можуть бути і на записках, а щоб додуматись куди далі їхати можуть знадобитися зусилля цілої команди. все залежить від того які загадки придумає друїд.

смска с заданием может содержать не просто указание места (а сложнозашифрованное в загадке указание места :)) угадал - поехал куда надо, нет - значит не туда :))

на рахунок регулярно не маю нічого проти, я зараз ламаю голову як провести перший пробний заїзд. вже на даному етапі скільки проблем виникло і розходжень в думках. мій варіант квесту з одним маршрутом нормально працює в автоквестрерів і в них не виникає проблем з пересіченням команд.

варіант кості більш доцільний коли б у кожної команди був жпс-приймач і тоді всі їздять по координатах. такий варіант також вже давно не новий, але мені здається що саме перший раз варто првести по першому варіанту, його, як на мене, легше організувати. завтра збираємось на 18 біля ЛУ катаємось, пємо пиво і вирішуємо всі питання які кого будуть цікавити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придумал еще что статистика может выводиться в режиме онлайн на сайте, чтобы можно было видеть кто где находится (на каком учатке маршрута). И доступ к регистрации новых точек со стороны посетителей форума, но не велосипедистов. Тогда можно будет регистрировать новые точки (и загадки) умным и продвинутым интеллектуалам, а героям-велосипедистам гонять по маршруту, а самым продвинутым сидеть в кресле, курить сигару, пить коньяк и делать ставки :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якби не катався на лісапеді, то пив би куньяк і робив би ставки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как вариант - если оставлять записки, чтобы не париться с описанием, можно просто фотографировать кусок стены с характерным графитти, или какие-то ступеньки, или какое-то особое дерево, или кусок вывески... Ну и кто знает, где оно, тот найдёт. Нет - то будет наматывать круги по городу в поисках нужного фрагмента :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бот становится всё умнее, сложнее и объёмнее? :)

Презентация специализированной программы Das Lutzk VeloQuest Bot ver1.0 beta (RC01) намечается примерно на октябрь? :)

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...