Перейти до змісту

Велоквест


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Придумал еще что статистика может выводиться в режиме онлайн на сайте, чтобы можно было видеть кто где находится (на каком учатке маршрута). И доступ к регистрации новых точек со стороны посетителей форума, но не велосипедистов. Тогда можно будет регистрировать новые точки (и загадки) умным и продвинутым интеллектуалам, а героям-велосипедистам гонять по маршруту, а самым продвинутым сидеть в кресле, курить сигару, пить коньяк и делать ставки :))

Це можна було б робити, якби було не менше 100 учасників і не менше 1000 в цей час, щоб сиділо в неті. А реальність така, що учасників ледве назбирається 10, а азартних інтернет-гравців і того не набереться. Крім того, що заважає інтелектуалу, який придумає загадку, зателефонувату своєму корєшу і підказати місцезнаходження обєкта. Треба зводити до мінімуму кількість людей, які знають маршрут.

Kostуa - ти віртуальний маньяк. Відпусти мишку і сядь почитай Жюля Верна, бо ми скоро на онлайн-велосипеди пересядемо з такими темпами пропихання інформаційних ідей. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

druid не переживай Жюля Верна я с восхищением читал лет 20 назад.

Я сто миллионов раз за это время видел как аналоговое сосуществовало с цифровым. И не заменялось оным, а дополнялось.

И книги/интернет, картины/фотки и музыка и даже игры :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага, і мтс (кс, пчеЛайн, лайф) в спонсори - тіпа на ммскі дайте бабла :)

жить вообще дорого :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
2 Kostya

А я тебе фотку Шуры пока приготовлю...

Нафіг.

Костік, Шуру хорошо знает, и наоборот :)

Насколько я помню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Kostya

А я тебе фотку Шуры пока приготовлю...

Нафіг.

Костік, Шуру хорошо знает, и наоборот :)

Насколько я помню.

Вот и мне казалось что я Шуру хорошо знаю .... :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Kostya

А я тебе фотку Шуры пока приготовлю...

Нафіг.

Костік, Шуру хорошо знает, и наоборот :)

Насколько я помню.

Вот и мне казалось что я Шуру хорошо знаю .... :))

б...дь. а здесь я вам каким боком помешал?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А уж я то вообще ... Даже пересекались на среднесемейных праздниках... :)

ЗЫ. "Город. Город - страшная сила, а чем больше город, тем он сильнее, он засасывает. Только сильный может выкарабкаться..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Kostya

А я тебе фотку Шуры пока приготовлю...

Не въехал :)

Я что-то пропустил, у вас очередной обмен любезностями? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И моих пять копеек....

Велоквест – как я это вижу.

Основные пункты – Организатор, контролирующие, регистрация участнегов, команды, маршруты, чекпоинты (ЧП), задания, финансы.

1. Регистрация - или на форуме или у Организатора, закрывается за 2 дня до Велоквеста.

2. Организатор - регистрирует учасников и команды, посредством мобильного или контроля на форуме. Из разрозненных Участников формирует Команды.

3. Контролирующие – занимаются проверкой прохождения ЧП Командами, они могут отзваниваться с ЧП Организатору, что Команда такая-то ЧК прошла.

4. Команды – минимум 3-4 команды, что б было с кем соревноваться, по 4-5 человека или по желанию.

5. Маршруты – для каждой Команды отдельный, можно обозначать цветами (зелёный маршрут, фиголетовый…)

6. Чекпоинты – минимум 3-4 штуки. И, расположены они, должны быть в разных концах города.

7. Задания – оптимальный вариант, что бы из нескольких разрозненных загадок сложился финальный ответ (как в «Форте Буаярд»). Кто быстрее ВСЕ загадки отгадал и ЧП прошел, то и победитель. И еще, к финишу должны быть доставлены ВСЕ конверты с загадками. Для каждой Команды своя загадка. В конвертах с заданиями – указания, где искать следующий ЧП. Дабы на ЧП не путались конверты с загадками, они могут быть обозначенными цветами, согласно цвету Маршрута. (токо чур – чужие загадки не пи..ть, упс. не воровать)

8.Финансы – по 10 грн. с каждого Участника на расходный материал (мобильная связь организатора и контролирующих, конверты, диплом победителя, и т.д. и т.п.), остаток денег потратить на утреннее пиво…

Итого:

Организатор – 1 чел.

Контролирующие – 4 чел.

Команды – 4 шт. по 5 чел. = 20 чел.

Всего +- 25 человек.

Возражения и уточнения принимаются, и даже приветствуются!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий варіант може бути на потом, а на початок як я вже казав треба попроще. кароч завтра все обсудимо,.. надіюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий варіант може бути на потом, а на початок як я вже казав треба попроще. кароч завтра все обсудимо,.. надіюсь

не згодна - це найпростіший варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий варіант може бути на потом, а на початок як я вже казав треба попроще. кароч завтра все обсудимо,.. надіюсь

не згодна - це найпростіший варіант.

А я згідний. В найпростішому можна обійтися 13-14 осіб. Тим більше, що запропонований варіант не вирішує деяких проблем. І знову ж таки, умови мають бути абсолютно однакові для всіх. Різні маршрути не підходять. Уявіть собі. На чемпіонаті світу біжать учасники 100-метрівку. Один біжить по асфальту, інший по піску, а ще інший біжить не 100, а 98 метрів. На що це буде схоже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови мають бути однаковими, але це не означає, що один і той самий маршрут - для всіх! Аж ніяк.

Схема (спрощено) наприклад така:

є 20 контрольних пунктів

обов'язково пройти 15

проходження - у БУДЬ ЯКОМУ ПОРЯДКУ ТА МАРШРУТІ! себто Lexx на мєгасліках може рвонути по маршруту тролейбуса, а командор на мегазлій гумі - через парк напряму, а Vasya_Pupkinn взагалі свій суперлегкий вєл через річку перенесе в руках :P і досягти цілі одночасно... на те людині дадєн МОСК!

якщо на КП надто складне завдання/надто важко дістатись і т.п. команда, керуючись технічними та фізичними можливостями її членів приймає рішення про його проходження/непроходження.

проходження менше 15 КП - штраф 15 хв. за кожне непройдене

проходження більше 15 КП - бонус 10 хв за кожен позаплановий

.. але це вже також занадто :)

найпростіше - карта міста з позначеними чекпойнтами. Проходь - як хочеш, але пройди всі і повернись першим!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, всі ваші пропозиції дуже цікаві і згодом будуть враховані, але тут постає таке питання. це все дуже добре обговорювати з точки зору учасника а не організатора. це дуже добре шо юра погодився побути перший раз організатором, бо решта я знаю не дуже горить бажанням, а організувати такі шняги як ви пропонуєте дуже непросто, тим біьше одній людині. Тому давайте будемо реалістами і попробуємо мій варіант. від вас треба лише присутність і бажання, а основні недоліки будемо виправляти походу. Ми поки шо піонери в цьому плані, тож давайте всі разом пробувати і вдосконалювати. Як залучимо більше народу, а особливо пошукаємо добрих організаторів, то тоді і будемо толкати ідеї, а зараз треба просто провести і побачити що то з того вийде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как вариант - если оставлять записки, чтобы не париться с описанием, можно просто фотографировать кусок стены с характерным графитти, или какие-то ступеньки, или какое-то особое дерево, или кусок вывески... Ну и кто знает, где оно, тот найдёт. Нет - то будет наматывать круги по городу в поисках нужного фрагмента :P

а можна залишати фоткі старого міста

наприклад

Как вариант - если оставлять записки, чтобы не париться с описанием, можно просто фотографировать кусок стены с характерным графитти, или какие-то ступеньки, или какое-то особое дерево, или кусок вывески... Ну и кто знает, где оно, тот найдёт. Нет - то будет наматывать круги по городу в поисках нужного фрагмента :)

а можна залишати фоткі старого міста

наприклад

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принято.

Но, мы не на скорость меряемся, а на сообразительность и велопроходимость. И растояние до метра перемеривать никто не будет. Для бешеной собаки - лишних 3 км. - не растояние.

А совсем просто - это от Фуршета до ТАМ-ТАМа с ЧП возле ЗАГСа, Аверса, и Княжого двору. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Умови мають бути однаковими, але це не означає, що один і той самий маршрут - для всіх! Аж ніяк.

Схема (спрощено) наприклад така:

є 20 контрольних пунктів

обов'язково пройти 15

проходження - у БУДЬ ЯКОМУ ПОРЯДКУ ТА МАРШРУТІ! себто Lexx на мєгасліках може рвонути по маршруту тролейбуса, а командор на мегазлій гумі - через парк напряму, а Vasya_Pupkinn взагалі свій суперлегкий вєл через річку перенесе в руках :) і досягти цілі одночасно... на те людині дадєн МОСК!

якщо на КП надто складне завдання/надто важко дістатись і т.п. команда, керуючись технічними та фізичними можливостями її членів приймає рішення про його проходження/непроходження.

проходження менше 15 КП - штраф 15 хв. за кожне непройдене

проходження більше 15 КП - бонус 10 хв за кожен позаплановий

.. але це вже також занадто :)

найпростіше - карта міста з позначеними чекпойнтами. Проходь - як хочеш, але пройди всі і повернись першим!

Ти не уважно читав моє повідомлення. Я пропонував створити однакові умови, а не гнати всіх по одному маршруту. Є місце де я стою, а є місце, куди я маю потрапити. Це для всіх однакове. А хто кудою і як - це вже проблема кожної команди.

Далі. Варіант 15 з 20 для квеста неприйнятний, оскільки там, ти або розгадав наступний ЧП, або їдеш додому, а не вибираєш собі який заманеться.

Той варіант, який ти пропонуєш - це не велоквест, а велоорієнтування. Це трохи не те. Ми пропонуємо не гонку, ми пропонуємо історію, гру, пригоду... Я не виключаю такої можливості зробити на якомусь ЧП якесь цікаве завдання. Але це поки що секрет і буде секретом до того моменту, поки перша команда не потрапить на цей ЧП.

Варіант з фотками чи фрагментами фоток гарний. Я вже прийняв йог на озброєння. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається це можна вирішити таким способом, команди можуть частково придумати маршрути іншим командам. 1-записка-1 місце (там розгалуження на 2 місця)-далі на 3 місця...+ заборонна мобільного :P. часи і зустріч онних в умовленому місці для пошуку іншого фрагменту. Всі частинки цілого дають також 2 а то й 3 напрямки...якось туманно у мене вийшло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, вы свои предложения пишите, пишите.

Все они будут использованы для написания ВелоБота.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається це можна вирішити таким способом, команди можуть частково придумати маршрути іншим командам. 1-записка-1 місце (там розгалуження на 2 місця)-далі на 3 місця...+ заборонна мобільного :). часи і зустріч онних в умовленому місці для пошуку іншого фрагменту. Всі частинки цілого дають також 2 а то й 3 напрямки...якось туманно у мене вийшло...

:) Шо ти курив? Де можна дістати:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пачка цигарок у мене в кабінеті. Заходь до 17-00.. поки додому не спетляв. Треба ж встигнуть на 18-00.

в смислі встигнути на 18. покатушка сьогодні чи завтра?

чи я не про те...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...