Перейти до змісту

Велоквест


Dr.Martenz

Рекомендовані повідомлення

Пропоную провести таку забавну штуку як велоквест (щось на кшталт автоквестів, коли команди на авто їздять від чекпоінта до чекпоінта при цьому відгадуючи де наступний). Проводити це міроприємство пропоную вночі так як менше машин та й цікавіше. якшо назбирається хоч три команди по три байкера то це вже буде дуже добре. Єдине питання це хто зможе організувати цю шнягу (або запрягти когось), бо самому хочеться все-таки приймати участь. Думайте робяткі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 158
  • Створено
  • Остання відповідь

Я тоже согласный ночью, главное, чтобы солнышко было не высоко, а то опять згорим н*х

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на ВМХі візьмете? я б тоже поганяв би по місту! може навіть команду ВМХсерів найшов би!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне розробити маршрут, тоість подумати над чекпоінтами (штук7), щоб загадки були не занадто легкими і не занадто важкими, щоб вони розміщувались в різних кінцях міста, щоб потрібно було вибирати оптимальний маршрут.Крім команд треба чувачків які будуть роздавати завдання і засікати час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось візьметься за організацію, то можу допомогти, поскільки байка не маю, то можу допомагати з організацією. завдання думаю будуть розвозитися машиною, якщо це буде так як в квесті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готов внести свою скромную лепту в организацию. :rolleyes: Идея очень хороша. Пока у самого байка нет, но планирую приобретать в скором времени.

Насколько я представляю? для полноценного квеста нужно человек 15: например, 3 команды по 3 участника, ну и агенты с организаторами, при условии, что штук 5-6 чекпоинтов (всего 9+6). Можно будет меняться: агенты из одного квеста становятся игроками в другом и т.д. Можно устраивать как ночью, так и просто днем на выходных, в городе или на выезде, делать конкурс на лучший квест и т.д. и т.п. - насколько фантазии хватит.

В Киеве прошло пока около 5 квестов - народ в восхищении, хотя не без недочетов. 23 июня планируется квест в форте в Дубно :D Если кому-то интересно поучаствовать и подсмотреть чужой опыт, то вот сцылка - http://biggame.com.ua/games/389/512/ :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

поскільки, всім сподобалось проїхатись вночі то я знову піднімаю тему велоквесту. Ну, чи знайдеться якась добра душа, яка знайшла б когось запрягти це дійство організувати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місія доброї душі як раз і полягає в тому, щоб знайти кого напрягти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я приеду в воскресенье.

Позже попробуем для начала забацать что--то типа вечернего ориентирования по городу. Думаю, получится неплохо!

Смесь из техсредства, физподготовки и МОСКА.

опыт спортивного ориентирования имею ок. 10 лет. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робим квест, але я теж хочу бути учасником, тому проблему організатора вирішити не можу. Хоча при певних обставинах може шось би таке і підмутив, бо досвід трохи маю (не квестів, але різні спортивні заходи проводив). Але як на мене, щоб зробити таку шнягу, мало просто знайти організатора. Той хто буде вночі керувати процесом буде називатись скоріше головним суддею змагань, а не організотором. Організовувати процес має коло найбільш зацікавлених людей. Якщо ви хочете щоб такі заходи розвивались і набирали обертів, вам треба серйозно до цього поставитись. Пропоную варіант.

1. Спочатку треба створити оргкомітет - це може бути 5 осіб, які і будуть організоторами (не втрачаючи при цьому права бути учасниками). Квест - це ж не тільки список загадок і чувачок з секундоміром. У всіх змаганнь мають бути свої правила. Кожен серйозний захід має мати положення, визначений контингент відповідальних. Цим і буде займатись оргкомітет. Тут не треба видумувати коня. Наприклад Dr.Martenzzz, який буде головою оргкомітету :) , дере з інету купу всяких правил чи умов чи ще чогось з інших міст чи навіть країн і робить свій варіант правил і положення, адаптований для Луцька. Потім закидає всю цю тєму на форум і всі бажаючі вносять свої пропозиції. Врахувавши або не врахувавши пропозиції оргкомітет затверджує (підписами) правила, положення і прочу фігню. Що ви отримуєте? Ви отримуєте серйозні майже офіційні змагання з всіма необхідними документами і прочою нужною фігньою, ви отримуєте назву (бренд). Це поперше додасть солідності заходу, по-друге ви уникнете будь-яких непорозумінь і між собою і з зовнішніми чинниками, а непорозуміння будуть, навіть не сумнівайтеся. І врешті-решт, ви навіть зможете з часом залучати до цього діла спонсорів.

2. Шукаєте того, хто придумає вам маршрут. Загадки, прочу фігню.

3. Шукаєте людей, які можуть вночі приділити свій дорогоцінний час. Вони не обовязкого мають бути тими самими, хто придумає маршрут. Місію суддей - проконтролювати дотримання правил.

Для того, щоб суддям було цікавіше, а участникам азартніше - збираєте в учасників стартовий внесок (наприклад 30 грн. з команди). Частина з тих грошей іде на приз (кубок, грамота), частина на витратні матеріали (папір, маркери), а частина на суддям на водку.

Якщо оргкомітет добре попрацює, це все легко робиться за тиждень - півтора. Оргкомітет обирайте на форумі, але з умовою, що члени оргкомітету будуть непроти.

Ще щось згадаю, напишаю, бля спішу сильно.....

Хотя якщо чесно, можна і без цього, але якщо більше попрацювати зараз, пізніше буде менше гемороя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я подумаю про маршрут, може за вихідні щось пальне в голову. Якщо щось придумаю, то хрєн з нею, з участю, побуду організатором. Вночі прикольно, тільки бажано щоб ніч була з пятниці на суботу, щоб можна було відіспатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну ви так і рубанули з плеча, я хотів спочатку провести щось таке маленьке і пробне, шоб побачити як до того поставиться народ, наскільки це важко зорганізувати, а не зразу створювати свод правил і оргкомітети. якшо така заварушка пройде на ура, то тоді шось можна думати, а зараз треба почати хоча б з пункту 2. Я б можливо і сам насочиняв би якийсь маршрут але дуже хочу бути учасником а не суддею. от чого я пропоную щоб хтось залучив до цього персону, яка має трохи вільного часу і відсторонена від велосипедів, щоб їй не було так в налом не приймати участь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саньок, а що тут пробувати. Це вже пробувано-перепробувано 100 разів. Треба звурнутися до дсвіду як це робилося в інших місцях. І робити собі. І тут є два варіанта: або врахувати їхні недоліки, викластися по повній і зробити класно (всі вірять що це реально), а якщо як небуть, то краще взагалі нічого не робити. Якби ти запропонував лазити вночі з віласіпєдами по деревах, то тут дійсно треба пробувати, бо це експеримент. А квест вже ні для кого не новинка. Його треба або робити або на нього забити.

Але я з тобою погоджуюсь. Витрачати час, щоб потім сказати "нє, не получілось" - це хєрово.

В мене така пропозиція: робимо через два тижні перший квест. І ставимо самі собі умову, якщо буде не менше 3 команд і всім сподобається, робимо цю справу традиційною. Всі адміністративні питання до кінця літа можна буде владнати (положення, правила). А потім зробити саму більшу акцію в середині вересня. Якщо примазати цей квест до святкування міжнародного Дня туризму мужу вже пообіцяти 2-3 сотні грн. на добові, поліграфію тощо. .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю нужны правила, чтобы попроще и все были участнегами.

И чтобы правила можно было в 3 предложения уложить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А за порушення правил відривати ноги.

Точно ніхто не порушить :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зачем ноги отрывать ? просто отбираем фару. и в лыщанский лес с ограничением не менее 25 километров. ночью. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то й біда шо всі участнегами не получиться, треба ж шоб хтось загадки по чекпоинтам розложив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже три загадки придумав. Якщо так далі піде, за вихідні буду мати повний комплект. Якщо все буде ОК, перший раз я буду організатором. Скинетесь мені на стильний хітон і факел, шоб всьо було прикольно :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, я обома ногами і колесами за!! :D

Тема цікава, але хочу виступати в ролі участнега!

Думаєм, рубята!

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кароч в недільну поїздку обговоримо всі питання воочию і потім дамо якесь оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я в цю неділю також милюсь з вами.

Як я зрозумів, ніхто непроти що я поїду? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...