Перейти до змісту

Побутовий зволожувач повітря своїми руками


ivan_bbb

Рекомендовані повідомлення

ну в мене позитивний результат є. Якщо і у Вас, то мабуть не треба....

А от тяга до самоделки, пройшла з віком.

3.ЬІ. Проблеми з чистою водою мені не принципіально, нальот тупо відпадає з барабанів при замочуванні оних.. На експлуатацію, якість води всеодно не впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Завдяки цій темі виник такий девайс.Хоча не зовсім естетично проте дешево і мінімум зусиль .За тиждень часу випаровується майже вся вода з пляшки.

В нас на роботі ультразвуковий зволожувач, дешевий китайський випарює дві таких ємкості за 12 годин. Пишу не для критики, а для порівняння ефективності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от тяга до самоделки, пройшла з віком.

Та мені вроді теж не пітнаццать. Та і не така вже це "самодєлка" - багато ума не тре, щоб дирки в пластиковому ящику зробити :) Тим більше якщо це дасть змогу зекономити, порівняно з Вашою 10літровою вентою (Venta LW44, так?) 550-20=530 доларів сша! :0011:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отже зволожувач.у нас дома уже другий .

.не жалійте грошей,шукайте безшумний девайс,заливайте хоча б відстояну воду.оце і все.

Що сталося з першим?

Яким зволожувачем користуєтесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вашою 10літровою вентою (Venta LW44, так?) 550-20=530 доларів сша! :0011:

ТА ні! Я практична людина, свою я взяв за 1500грн. 530$ це вже занадто... Я не купую дорогі речі, якщо ціна/якість/потреба не є адекватною. Швидше навіть я скупирдяй, бо не візьму річ, яка технічно відстала, а маркетингом оспівана до небес.

3.ЬІ. А модель вгадали гарно.

2 justice777

Швидше за все працює в спальні, а 2-й в залі де сімя проводить вечір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завдяки цій темі виник такий девайс.Хоча не зовсім естетично проте дешево і мінімум зусиль .За тиждень часу випаровується майже вся вода з пляшки.

Підтверджую! Працює! за що і дав +1

Повторив в себе вдома, зробив 2 шт. Так за 9,5 годин, що прошло після встановлення (сьогодні на ранок) випарувалося близько 700-750 грам води з пристрою зробленого з 2л пляшки РЕТ і 500-600 грам з 1,5літрової!

Я рукава зробив довші і розклав по ребрах батареї, а пляшку прив"язав з боку ребер батареї тому вода в ній підігрівається також.

Не проблема на 1 батарею повісити 2-3 таких пристрої. Я поки зробив по одному, 1 в спальню і 1 в вітальню

Про естетичність: я даний "девайс" прикріпив з внутрішньої сторони батареї, тому його непомітно ззовні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Зима на носі, піднімаємо тему.

Хочу і собі зробити зволожувач, і виникло запитання: де в Луцьку подібний ящик можна купити?post-3901-0-43237200-1381084769_thumb.jpз

А то якось бігати і шукати часу маловато, може кому траплялися на очі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Температура у квартирах(а відповідно і рівень вологості) може суттєво відрізнятись.і якщо у когось дома постійно прохолодно і волого, то у нас і зімой і лєтом постійна спека.(сонячна сторона+ котельня в 10 метрах від дому).

Поки не було дітей усі вікна тримали відкритими.з дітьми прийшов старий дзідзьо Ларингіт.страшна штука.лікарі -треба піднімати рівень вологи,бо капець дитині.

вкорочувати батареї страшно (а якщо завтра війна чи армагеддон).

кондиціонер можливо саме воно,але поки неоднозначно і мова не про нього.

дідівські методи рушники акваріуми не допомагають.а рушники на батареях ще й хляпу розводять по підлогах.

отже зволожувач.у нас дома уже другий .штука дійсно потрібна .і дарма дехто іронізує. половина наших болячок від недостатньо зволоженого повітря.піклуйтесь про себе.купуйте і вмикайте.а той хто купив і закинув на антресолі,зробив багато помилок.купив дешеве барахло,що шумить і не дає спати і заливав воду з крану .а в луцьках це нє нє.не жалійте грошей,шукайте безшумний девайс,заливайте хоча б відстояну воду.оце і все.

Цікавлять конкретні моделі. Хто якими моделями зволожувачів користується і може порекомендувати. дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два дні тому купив в "Епіку" ось такий зволожувач повітря, заплатив 335 грн. Нарікань немає, паровоз ще той))

Виконує свої ф-ції на відмінно, керамічний фільтр, гігрометр та іонізатор в комплекті, в принципі , все що й було потрібно, для дитини воно кумедне а повітря й справді, стало значно краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а повітря й справді, стало значно краще.

а гігрометр у кімнаті зі зволожувачем є?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а повітря й справді, стало значно краще.

а гігрометр у кімнаті зі зволожувачем є?

гігрометр є в комплекті, чіпляється на сам зволожувач, але для об'єктивності я його звідти зняв й кладу в другому кінці кімнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а повітря й справді, стало значно краще.

а гігрометр у кімнаті зі зволожувачем є?

гігрометр є в комплекті, чіпляється на сам зволожувач, але для об'єктивності я його звідти зняв й кладу в другому кінці кімнати.

Скільки було без зволожувача і скільки стало з ним? Гарантію дають на нього?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до зволожувача у мене гігрометра в кімнаті не було, тому не знаю, а з ним намагаюсь тримати в межах 40-60 (норма). Про повітря суджу з особистих відчуттів та дружини. гарантію давали на рік, стандартно, але там, ніби, один тільки залишався, тому не впевнений чи ще там залишились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

цікавить зволожувач, оскільки обігріваюсь масляним радіатором і конвектором. скажіть, а якщо просто в емність з водою поставити кип'ятильник і коли вода кипітиме - буде випаровуватись. буде ефект?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...