Перейти до змісту

Побутовий зволожувач повітря своїми руками


ivan_bbb

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім! Відкривається тема для збору ідей та практичних порад: як зробити зволожувач повітря для квартири своїми руками ?

Сухе повітря в квартирі в отоплювальний сезон - проблема всім відома.

Пошуки готового варіанту зволожувача закінчились невдало: по-перше, інфрачервоні - проблемний варіант для нашої жорсткої води, по-друге, "чайники-кипятильники" - небезпечні для дитини та й шумноваті, по-третє, "природні/ традиційні" або потребують катриджів, яких не купити, або дорогуваті?

Отож, виникла ідея: а може самому змайструвати традиційний зволожувач?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь

Если честно, я не совсем пойму зачем он надо . У нас в дома есть такой, три года лежит без дела. Кому надо могу продать !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если честно, я не совсем пойму зачем он надо . У нас в дома есть такой, три года лежит без дела. Кому надо могу продать !

Який тип зволожувача? Які враження/ефект від використання? Чому валяється без діла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а... е....

так звичайний акваріум вам буде підтримувати (підвищувати) вологість.

Звісно - за рахунок власної води. Тому взимку її часто потрібно доливати. І в жарке літо також.

Але є одна серйозна проблема - за акваріумом тре доглядати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго всім! Відкривається тема для збору ідей та практичних порад: як зробити зволожувач повітря для квартири своїми руками ?

Сухе повітря в квартирі в отоплювальний сезон - проблема всім відома.

Пошуки готового варіанту зволожувача закінчились невдало: по-перше, інфрачервоні - проблемний варіант для нашої жорсткої води, по-друге, "чайники-кипятильники" - небезпечні для дитини та й шумноваті, по-третє, "природні/ традиційні" або потребують катриджів, яких не купити, або дорогуваті?

Отож, виникла ідея: а може самому змайструвати традиційний зволожувач?

По перше: інфрчервоних не буває :), бувають ультразвукові.

По друге: немає у них ніяких проблем з водою

По третє: вони не дорогі і ніяких картриджів непотрібно

http://bt.rozetka.com.ua/humidifiers/c80130/sort=cheap/

Не розумію твоїх проблем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в них не очень/// DeLonghi UH 700M

и где ж ты раньше был.. я буквально неделю назад купил ультразвуковой. зато с цифровым управлением :smile3:

кстати, эффект однозначно есть. хотя бы в том, что перестала дико искрить вся одежда и прочие изделия из ткани. дышится легче.

сначала думал замутить самодельный увлажнитель типа "фонтанчика", вроде тех, что есть в Новой Линии и Эпицентре. но потом посчитал, что испарение там небольшое, около 200-250 грамм в сутки (ультразвуковой испаряет 70-250 грамм в час, в зависимости от модели и режима) и потребности в увлажнении квартиры ему не по силам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись це робили просто - в кожній кімнаті на радіатор батареї вішали баночку з водою. Радіатор воду нагріває - іде випаровування. Періодично воду треба доливати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всякі ванночки випарують 200-300 гр. за добу , зволожувач до 500 гр. за годину , різницю відчуваєте? У мене включений мало не цілодобово і ледь до 40% дотягує . Першого свого зволожувача купив минулої зими , китайського , недорогого . Сухість в квартирі була така ,що у дитини мало не щоночі носові кровотечі були , слизова пересихала . Купив гігрометра і покази його засвідчили 20-25 % відносної вологості при нормі в 50. Той китайський прослужив не довго і 2 тижні тому у нього благополучно накрилась мембрана , зараз терміново купив BONEKO , задоволений , в кімнаті де він працює дихати значно легше .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я користуюсь таким зволожувачем, все супер, якщо на ніч ставлю максимальну потужність то майже весь бачок а це 5 літрів випаровує. З мінусів тільки білий наліт на кінескопі телевізора та на самому зволожувачі, що поробиш як вода така.

Колись включив на всю потужність на ніч і двері закрив у кімнаті, просинаюсь в год. 4 ранку а в кімнаті туман густий. Так що аналізуйте що краще банка на батареях чи зволожувач...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене коли юзав китайця теж білий наліт присутній був , зараз нема , фільтр там стоїть , правда його треба іноді міняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... А я просто квартиру провітрюю - імхо, для нашого вологого клімату цього більш ніж достатньо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

елементарний зволожувач - масивний рушник або махрова простиня сильно намочена і покладена на батарею - випаровує всю вологу що всмоктала в себе і післі висихання зменшує віддачу тепла батареї...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

елементарний зволожувач - масивний рушник або махрова простиня сильно намочена і покладена на батарею - випаровує всю вологу що всмоктала в себе і післі висихання зменшує віддачу тепла батареї...

Саме таким способом я зараз і користуюсь :)

Проте в люті морози - на радіаторах рушник висихає за 2 год, а ніч то довша...

Хочеться чогось більш технологічного ;)

Ультразвукові девайси, ніхто не юзав?

В ультразвкуку одна проблема з нашою водою - білий наліт! Якщо маєш доступ до мякої/дистильованої води - ультразвуковий зволожувач - ідеальний варіант ціна-результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ультразвукові девайси, ніхто не юзав?

Юзав, раджу.

А детальніше можна? Яка модель, скільки часу в експлуатації, якою водою користуєтесь, який ефект? що з осадом, які супутні витрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А детальніше можна? Яка модель, скільки часу в експлуатації, якою водою користуєтесь, який ефект? що з осадом, які супутні витрати?

Яка модель? Китайська :)

Ефект нам по роботі треба, техніка вимагає. Вологість піднімається на 5-10%, в залежності від того, на якій потужності увімкнена витяжка.

Звичайна вода, найчастіше беремо з колонок, бо привозимо в 20л бутлях машиною.

Немає осаду, як і немає витрат. Є небагато накипу в самому зволожувачі, коли настане критичний момент, думаю, оцтом відчистимо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли настане критичний момент, думаю, оцтом відчистимо

Не саме краще рішення.

Бо:

агресивне кисле середовище, запах і тд.

Як народний старий метод ніби надійно і перевірено, проте сучасну техніку так "лікувати" не раджу.

Зараз є багато засобів на основі сульфамінової кислоти -

+ діє при 40о

+ неагресивна до гумових манжет\ущільнювачів і тд

+ не залишає в"їдливого запаху

+ має індикатор завершення процесу декальціювання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не саме краще рішення.

Бо:

агресивне кисле середовище, запах і тд.

Як народний старий метод ніби надійно і перевірено, проте сучасну техніку так "лікувати" не раджу.

Зараз є багато засобів на основі сульфамінової кислоти -

+ діє при 40о

+ неагресивна до гумових манжет\ущільнювачів і тд

+ не залишає в"їдливого запаху

+ має індикатор завершення процесу декальціювання

дик пластмасі пофіг яке середовище, а запах... у нас і так такий запах на виробництві, що якщо хтось і всереться то не почуємо :)

+40? оцет і холодний діє, відмив, промив і не буде ніякого запаху

+гума, немає в нашому гуми, китайці шарять

+про запах писав

+індикатор? а нафіга козі баян?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не саме краще рішення.

Бо:

агресивне кисле середовище, запах і тд.

Як народний старий метод ніби надійно і перевірено, проте сучасну техніку так "лікувати" не раджу.

Зараз є багато засобів на основі сульфамінової кислоти -

+ діє при 40о

+ неагресивна до гумових манжет\ущільнювачів і тд

+ не залишає в"їдливого запаху

+ має індикатор завершення процесу декальціювання

дик пластмасі пофіг яке середовище, а запах... у нас і так такий запах на виробництві, що якщо хтось і всереться то не почуємо :)

+40? оцет і холодний діє, відмив, промив і не буде ніякого запаху

+гума, немає в нашому гуми, китайці шарять

+про запах писав

+індикатор? а нафіга козі баян?

Шановне панство Ви шось зовсім від теми відбилися.

Тут обговорюється питання зволоження повітря у квартирі, де живуть люди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм... А я просто квартиру провітрюю - імхо, для нашого вологого клімату цього більш ніж достатньо...

Шановний ДРІМ , перечитайте шкільний курс фізики , і переконайтесь щл відносна вологість на вулиці 100% при -10 , то в приміщенні де +20 це саме повітря буде мати відносну вологість менше 20%

Усі які я юзав, ультразвукові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ДРІМ , перечитайте шкільний курс фізики , і переконайтесь щл відносна вологість на вулиці 100% при -10 , то в приміщенні де +20 це саме повітря буде мати відносну вологість менше 20%

Дякую, мені вистачило вікі:

Низкая относительная влажность (до 5-7 %) в помещениях квартиры, офиса отмечена в регионах с продолжительным стоянием низких отрицательных температур наружного воздуха. Обычно продолжительность до 1-2 недель при температурах ниже минус 20оС, приводит к высушиванию помещений. Значительным ухудшающим фактором в поддержании относительной влажности является воздухообмен при низких отрицательных температурах. Чем больше воздухообмен в помещениях, тем быстрее в этих помещениях создается низкая (5-7 %) относительная влажность.

Замечено, что при длительных морозах редко возникают заболевания гриппом и ОРЗ, но когда морозы спадают — люди, пережившие эти холода заболевают, причём в первую продолжительную (до недели) оттепель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний ДРІМ , перечитайте шкільний курс фізики , і переконайтесь щл відносна вологість на вулиці 100% при -10 , то в приміщенні де +20 це саме повітря буде мати відносну вологість менше 20%

И как мы раньше жили, без < зволожувачів повітря> ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...