Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Оу.Кей!

А що по першому питанню? (енд ват абаут зе фьорст квешен?)

Ю ар нот ендестенд. Ю ар гет а ансвер оф фест квешен ін некст пост афтер йор.

айм со сорі фор май інгліш.

Юз а мануал фор зіс форум.

Та читав я інструкцію по форуму, може й неуважно, не булду спорити, але про те, чого на різні пости по-різному приходять повідомлення про активність посту, і не більше 2-х, не розумію (на цю тему тільки раз прийшло), хоча після мого було більше 5 нових постів).

Хіба важко відповісти мол того-то, того. Ну, да, павер юзери,легше сказати: ох ці ж юзери, читайте мануал"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

vaz75, розжовую.

Щоб належати до групи "

Power users

" необхідно створити 1200 повідомлень, одобрених модератором. Користувачі з цієї групи можуть не тільки підвищувати/понижувати репутацію кому завгодно (+/-), але й бачити хто кому вліпив того плюса чи мінуса, у будь який час закривати без допомоги модератора власні теми, редагувати та видаляти власні пости без обмежень по строку давності.

Точніше:

Группа Power users

Количество сообщений в течение 24 часов: неограничено

Редактирование своих сообщений/тем на протяжении 360 минут после написания

Права на изменения имен: 3 раза в течении 30 дней при > 1500 набранных сообщений.

Продвижение пользователей группы в следующую группу: нет

Максимальное количество сохраняемых личных сообщений: 2000

Максимальное количество «+/-» к репутации, которое пользователь этой группы может поставить в течение 24 часов: 20

Інформаця ця знаходиться в сусідній темі цього розділу, робимо висновок що читав ти не уважно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vaz75, розжовую.

Щоб належати до групи

..........

необхідно створити 1200 повідомлень, одобрених модератором. Користувачі з цієї групи можуть не тільки підвищувати/понижувати репутацію кому завгодно

Інформаця ця знаходиться в сусідній темі цього розділу, робимо висновок що читав ти не уважно.

Дякую за пояснення, але мене більше цікавить перше моє питання: "1.коли натискаєш "слідкувати за темою" то при ходить один-два повідомлення про нові пости в темі і все, далі автоматично пропадає зі списку "мені подобається", це нормально?"

А ти чогось відповідаєш вдруге лише на друге? :_40:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестає слідкувати, коли з'являється нова сторінка в темі.

Дякую, зрозуміло, шкода що так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестає слідкувати, коли з'являється нова сторінка в темі.

Та щось не завжди так. Ось тема, в якій я відписав і мене чомусь на неї не підписало, хоча в настройках стоїть підписка на всі теми, де я відписував. Тема, поки що, на одну сторінку, а мусив підписуватись вручну.

Он.: Тема перевалила на другу сторінку, а підписка залишилась. Шото тут не так :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорі якщо вже було питання, але шукав трохи по форуму і не знайшов.

Власне, от: Куди поділась мобільна версія борди? Довго вантажиться звичайна сторінка, якщо заходити з мобільного пристрою.

Це у всіх так, чи тільки в мене?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На головній сторінці внизу стиль на мобільний змінити треба і буде мобільна версія. Просто, скажімо, мені зручніше повною версією користуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Разница в видении подразделов Куплю-Продам в незалогиненом и залогиненом состоянии - post-419-0-70117800-1357564231_thumb.jpg

2. А можно было бы добавить ещё один подраздел с названием "Одяг/Взуття", т.к. соответствующих тем много? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестає слідкувати, коли з'являється нова сторінка в темі.

Та щось не завжди так. Ось тема, в якій я відписав і мене чомусь на неї не підписало, хоча в настройках стоїть підписка на всі теми, де я відписував. Тема, поки що, на одну сторінку, а мусив підписуватись вручну.

Он.: Тема перевалила на другу сторінку, а підписка залишилась. Шото тут не так :)

підтримую! підписки барахлять (половина не робить) ще з минулого оновлення. прийшлось змиритись і переглядати теми через кнопочку "публікації" у власному профілі…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

шО апЯть вірусня?.....

Да, переставь винду. на всякий случай.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шО апЯть вірусня?.....

Да, переставь винду. на всякий случай.

:0155: в мене вона залізобетонна!!! я вже раз питав, але запитаю ще раз: чому з мобільного більше не заходить на моб версію?? а необхідно ждати поки загрузить сторінку, а тоді там аж самому міняти на моб версію... можна щоб так як раньше, зберіг моб версію і все? бо дуже незручно кожний раз переводити самому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

шО апЯть вірусня?.....

Да, переставь винду. на всякий случай.

:0155: в мене вона залізобетонна!!! я вже раз питав, але запитаю ще раз: чому з мобільного більше не заходить на моб версію?? а необхідно ждати поки загрузить сторінку, а тоді там аж самому міняти на моб версію... можна щоб так як раньше, зберіг моб версію і все? бо дуже незручно кожний раз переводити самому

в мене вона залізобетонна!!! :0155: А не можна щоб було як раніше: заходиш з мобільного і попадаєш на моб версію? бо кожен раз поки загрузиться і переводити самому з тел ну дуже не зручно...... :0157:

Потому что одному нравится мобильная версия, второму не нравится , хер вас победишь. Вы сами не можете определиться что вы хотите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шО апЯть вірусня?.....

Да, переставь винду. на всякий случай.

:0155: в мене вона залізобетонна!!! я вже раз питав, але запитаю ще раз: чому з мобільного більше не заходить на моб версію?? а необхідно ждати поки загрузить сторінку, а тоді там аж самому міняти на моб версію... можна щоб так як раньше, зберіг моб версію і все? бо дуже незручно кожний раз переводити самому

Во! Оце те, про що я говорив декілька постів вище!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Barugan, може тобі ще wap-версію борди?

п.с. заходить людина на борду через планшет 10" і їй видається мобільна версія...зручно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кстати, самолично удалить аккаунт с борды нельзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як закидувати відразу великі картинки?

Якщо картинка з нету - відкрити її повністю, скопіювати посилання і вставити його у віконечко

mymmym.jpg

Якщо з компа - вибрати вверху (меню Борди) ФОТОХОСТИНГ, загрузити фото, скопіювати звідти BB-code і просто вставити - без віконечок.

УСПІХУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

icon_users.png Модерується Zheny@, ursa, Plum, Shkoder, difoto, Zevs_Isver, eleKtrik

У нас з'явились нові модератори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...