Перейти до змісту

Вопросы и ответы (ВиО), баги и глюки о работе форума


t0rik

Рекомендовані повідомлення

Чому неможливо мені створити нову тему? Через репутацію чи що? Бо треба срочно дати об'яву і ппц неможливо сторити тему!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я думаю що тре оті "10 повідомлень" відмінити, бо толку з них ніякого.

Ідеальний варіант був би зробити окремий рейтинг спеціально для купи-продай: недобросовісний, загнався в мінуса - бувай здоров.

згоден.

я так зрозумів що для того щоб відкрити нову тему на барахолці діє це правило чи як?

А щодо мінусів на репутації то до чого це до подачі об'яв? Та й нічого воно не дасть крім збільшення кількості так би мовити одноразових логінів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому неможливо мені створити нову тему? Через репутацію чи що? Бо треба срочно дати об'яву і ппц неможливо сторити тему!

жаль, що вам так i не вдалося осилити 93450837405873 сторiнок цiеi теми :) Ой !!!! а сторiнка то лише одна, але ви й ii не прочитали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ще бачив таке:

заходивши на якісь сторінки (вже не памятаю, маю наувазі даний форум) антивіруска блокувала її взагалі або просто повідомляла що заблоковано якісь файли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную зведення правил, які зобов"язується прочитати і виконувати новий юзер, доповнити пунктом щодо "10 постів для барахолки", оскільки переважна більшість цих юзерів реєструється саме задля барахолки. Цим ми зведемо до мінімуму кількість питань типу "чому всі теми в барахолці закриті і не можна створити нову". Також, із тою ж метою, пропоную посилання на ПРАВИЛА ПІДФОРУМУ «KУПЛЮ/ПРОДАМ/ПОМІНЯЮ/ПРОПОНУЮ» розмістити не у кожному підфорумі барахолки під заголовком підфоруму (типу як тут), а вище на рівень, безпосередньо під назвою підфоруму "Куплю/продам...". І виділити якось жирніше, щоб кидалося в очі.

Може я якийсь особливий, але особисто мені, щоразу коли виникає потреба заглянути в ці правила, дещо складно їх відшукати, допоки не згадаю де саме вони, або випадково очима не напорюся. Заглядаю туди раз в кілька місяців, тому не маю аж такої потреби тримати в голові місце їх розташування. А новачкам стане легше з ними ознайомлюватись при виникненні такого бажання.

Треба зробити велику кнопку яскравого кольору з написом ПРАВИЛА
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я прочитав ці правила, вдячний що мені пояснили про це.

Згоден з попереднім постом, можна було в розділі барахолка просто про це прописати.

Пункт щодо 10-ти постів для подачі об'яви вважаю як мінімум зайвим, хоча правду кажуть що зі своїми правилами в чужий монастир не суйся.

А щодо репутації. Якщо чесно то мене не цікавить кількість мінусів та плюсів у репутації. Добре що це не впливає на подачу об'яви...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А щодо репутації. Якщо чесно то мене не цікавить кількість мінусів та плюсів у репутації. Добре що це не впливає на подачу об'яви...

Угу, тільки розумний 10 разів подумає чи купувати щось у тебе з такою репутацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна наставити хоч +100500 чи -100500 репутації. На якість товару це не впливає.

не тупи, если под постом человеку ставят плюс - значит он по делу пишет мысли, а это, в свою очередь значит, что толковый паря, а если ещё сопоставить и проанализировать количество постов, плюсов и дату регистраци, то уже картина ясна як божий день.

А ежели одни минуса - то автор белиберду несёт постоянно...

Соответствено, никто не будет с ним иметь дело, и уже не важно какое качество товара...

не зря ведь эта функция называется

Репута́ция (англ. reputation), реноме́ (фр. renommée) — закрепившееся за кем-либо или чем-либо доброе или худое мнение о ком-либо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо таким макаром то мені тоді простіше закрити цей логін та почати з нового.

В кожного свої погляди й я не збираюсь комусь нав'язувати свою думку й ставити чи + чи - у репутації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо таким макаром то мені тоді простіше закрити цей логін та почати з нового.

Один из самых страшных грехов на этом форуме - мультиклонирование, за это перманентный бан всех ников, если ты собираешся здесь проводить постоянно много времени, и часто писать, мультик тебе ничего не даст, ибо со временем люди будут идентифицировать по манере изложения мысли, по информации, которую ты публиковал прежде, по почерку, короче.

Но это уже другая тема, и не для этой ветки.

Так что разреши откланяться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна наставити хоч +100500 чи -100500 репутації. На якість товару це не впливає.

не тупи, если под постом человеку ставят плюс - значит он по делу пишет мысли, а это, в свою очередь значит, что толковый паря, а если ещё сопоставить и проанализировать количество постов, плюсов и дату регистраци, то уже картина ясна як божий день.

А ежели одни минуса - то автор белиберду несёт постоянно...

Соответствено, никто не будет с ним иметь дело, и уже не важно какое качество товара...

не зря ведь эта функция называется

Репута́ция (англ. reputation), реноме́ (фр. renommée) — закрепившееся за кем-либо или чем-либо доброе или худое мнение о ком-либо.

Можно натыкать минусы если мнение человека не совпадает с мнением большинства.

Я свое мнение про это составил, может я и не прав, но в чужой монастырь со своими требованиями я соваться не собираюсь.

Якшо таким макаром то мені тоді простіше закрити цей логін та почати з нового.

Один из самых страшных грехов на этом форуме - мультиклонирование, за это перманентный бан всех ников, если ты собираешся здесь проводить постоянно много времени, и часто писать, мультик тебе ничего не даст, ибо со временем люди будут идентифицировать по манере изложения мысли, по информации, которую ты публиковал прежде, по почерку, короче.

Но это уже другая тема, и не для этой ветки.

Так что разреши откланяться...

ок не буду разводить флуд :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потому что читать, очевидно, не умеешь.

P.S. Не пора ли наказывать за такие вопросы (лень пролистать страницу вверх)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я зрозумів систему "10-ти повідомлень": на старожилах свій пар мінусами зганяти якось не той во, а на "лімітчиках" усі раді старатись ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Чому відео з ютуба не завжди правильно "вставляється"?

ссылки должны быть такого вида:


http://www.youtube.com/watch?v=MHj3IAmjARU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, після включення підтримки анімованих аватарок в мене аватарки деяких користувачів стали відображатися значно більшими від інших.

s_1329386172_5817291_a608b28cf5.png

Це така фіча чи баг?

P.S. Браузер Firefox 10.0.1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увага! Для написання повідомлень в Куплю/Продам треба набрати 10 повідомлень в інших розділах форума (Флейм не враховується)

Ця фіча тепер постійно буде маячити? Може якось профільтрувати кому показувати кому нє? Або щоб кожен міг її відключити самостійно. А взагалі гут, гут!

(Спочатку не зрозумів що постом вище йдеться про те саме)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Додайте закриття віконечка про куплю\продам ^_^

краще зробити щоб воно відображалось тільки в тих хто не має 10 повідомлень, а з їх набиттям пропадало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

раще зробити щоб воно відображалось тільки в тих хто не має 10 повідомлень, а з їх набиттям пропадало.

а якщо людина зареєструвалась НЕ для куплю\продам?

імхо краще щоб була можливість закрити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...