Перейти до змісту

Святкування 7мої річниці board.lutsk.ua і його жителів 25.02.2012


kmd

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 500
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Слов нет, одни эмоции...Я где то в постах упрекал Борду за то, что она превратилась в варшавку. Признаю, я в корне не прав... всем привет, я живой и относительно здоровый, и в очередной раз не постыжусь закричать "Бордовчане и Бордовчанки - вы лучшие !!!!!! :D

Кстати... никто там не видел моих наушников и плеера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім учасникам цього дійства.. дуже дякую за теплу, дружню атмосферу і шикарний настрій.

Також особлива подяка КМД.. за організацію і власникам бару "Хмельницький" за те.. що оперативно відреагували на нашу просьбу. А за півас і водоффку.. окремий сенкс.))))

Випити зі всіма так і не вдалось вчора..каюсь, але з тими, з ким... таки вдалось.. це було просто супер.. ))

Ще раз вітаю всіх нас з днюхою.. !!!! ТАГІІІІІІІІІЛ.. !!!! )))))

Єслі чьо.. то фсьо не я..)))))))

З.І. Тойво..

З мобілою і фотіком вийшов класний фокус. Ржали всі до кого я підходив з вібруючим бокалом пива і за два шнурка витягував з нього.. два ПРАЦЮЮЧИХ девайса...) ))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за компанію, все було чудово , дуже рада новим знайомствам :)

фото буде пізніше , треба трішки профільтрувати ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К зауваженням могу только одно сказать:лучше бы один стол на всех ( и где такое заведения найти? ) потому что когда сидят за разными столами, да ещё и с перегородками, то сложно определить, кто есть кто и где....

а так... моё личное мнение таково: сбор на бордовках - одно из самых масштабных, позитивных и увлекательных массовых мероприятий города Луцка.... по круче даже Ночи в замке... и других официальных сборищах...

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені перегородки не мішали ні разу....

Пра .. Галчонок? )))))))))))))))))))))

За те .. місця було реально багато.. хтось собі курив на сходах.. хтось квасив за своїм столиком, хтось біля стійки.., а хтось шастав по всіх столах..)))) але не було тісно.. це для мене особисто великий плюс. (Хоча разок пригадую ледь протиснувся між чиїмось гарненьким задком і стіною.))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ехх, молодці бордівчани. Приємно бачити, що існує щось вище, ніж просто форум. "Безликих" форумів в мережі вистачає, хочеться ніколи не уподібнюватись до них.

з.і. Сам хотів завітати, але ще в січні порахував, що працюватиму в 2-гу зміну :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помню, когда на одной из первых моих бордовок, (кстати, тогда тоже был День рождения форума) ко мне подошел Лекс, и предложил выпить за встречу, и кто то из девчёнок сказал:Лексу ещё никто не отказывал :)

так и было вчера...:)

а вообще, славные вы ребята, скажу я вам...

действительно, и с одной стороны не хочется много постов штамповать, а с другой - так хочется высказать все те позитивные эмоции, которые накопились во время встречи и общения :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось і ЧіСанта.

Девайси відмокали в умивальнику після цього:

Ну а всі інші фотки викладу на якійсь альбом та запощу зсилку трошки пізніше...

post-46-0-31663800-1330247055_thumb.jpg

post-46-0-81283500-1330247220_thumb.jpg

post-46-0-86469500-1330247420_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене уже бульйончик з молодого півника та домашня вермишелька до нього готові, кому геть зовсім погано - підтягуйтеся на реабілітацію :) надзвичайно допомагає в певних складних ситуаціях ;)

Ще раз дякую за компанію, це дійсно унікальне дійство, сумніваюся що ще десь хоча б щось схоже організовується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім найвеличезніше дякую за зустріч, вечір і святкування ДН борди! Окремо дякую Ванусу :_10: окремо дякую Ді-Діду Морозу :_10: Плам, я рада, що тобі сподобалось, ми ж про одне й те саме? ;)

Взагалі і чесно, мені все сподобалось, рада була бачити наших дівчат і гостю, чоловіки теж не обділяли увагою, "по-своєму" :)

Правду казали, після третьої вже ніхто не сидить, тільки ходять то за один, то за інший стіл. Перегородки не заважали, тільки сходи спочатку злякали, бо ж там реально можна попасти відразу на перший поверх і це миттю відклалось в мене в голові.

Шкода, що не побачила танцора, так хотілось, але для себе я пішла вчасно.

Організатори, все вдалось! Командору особливе дякую!

p.s. ото зараз одягну футболочку :_08: зроблю чаю в новій кружці і буду згадувати Вас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Фото творчество" навеянное вчерашними событиями.

Стиль - "Геттовский примитивизм"

Поздравление в виде композиции" Печенюшки, цветок, кружка и медалька. Включая скатерть и обои" :)

Автор Гетто :)

Может эта композиция и будет лучшим логотипом Луцка ? :)

037fnf.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж в свою чергу хочу подякувати за гарно проведений вечір, нові знайомства та багато позитивних вражень :) Викладу пару фоток, зважаючи на численні прохання, усіх викласти не можу :) Решта фото в kmd

IMGP1663JP_8298462_4121321.jpgIMGP1668JP_1539495_4121324.jpgIMGP1671JP_5686737_4121327.jpgIMGP1672JP_2395526_4121328.jpg

IMGP1738JP_8195929_4121330.jpgIMGP1749JP_9679719_4121335.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vanus, не забудь забрать свой подарок в баре, заодно здоровье поправить можно :beer:;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якись одні вампіри з червоними очима зібралися :)

Зю.Підпишіть хоч одну фотку,колективну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зю.Підпишіть хоч одну фотку,колективну.

однои колективнои нема... ведь там перебегали от одного стола к другому... :)

хотя, и действительно, некоторые фотки надо уточнять, хто ? де ? и с кем? ибо там было такое движение, что нужно некоторое время, для того, что бы оговтаться и разобраться кто есть ху :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати... никто там не видел моих наушников и плеера?

Навушники забрали адміни, не помню хто саме, але вони не пропали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навушники забрали адміни, не помню хто саме, але вони не пропали.

Величезне дякую за інформацію!!!!!

В кого плеєр і навушники? маякніть, зустрінемось після роботи, за пиво / сік / мінералку віддайте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім за чудово проведений вечір. Борда лишається бордою, а бордівці в реалі навіть кращі і цікавіші, ніж в онлайні!

Ну і зізнайтесь же, хто був моїм сантою і так турбується про мою фігуру! :)

Окреме дякую за оригінальну упаковку подарунка.

prg, не знаю хто як, а я твій перчик вже сьогодні згадував :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IMGP1668JP_1539495_4121324.jpg

"Поміняйте, будь ласка, пиво - у ньому ЩОСЬ плаває" :)

Кіко тож вас там було? Десь вище цифра у 24 чоловіки проскакувала.. Що справді??? Оо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цифра у 24 чоловіки

Це лиш список Ді.

А списків то ОГО-го було))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...