Перейти до змісту

Святкування 7мої річниці board.lutsk.ua і його жителів 25.02.2012


kmd

Рекомендовані повідомлення

ребят, это наверное место плохое.. не будем там больше собираться. я из интереса полистал переписки за прошлые бордовки - чудили куда больше и интереснее, но до подобного разбора полетов с точки зрения моральных аспектов дело вообще не доходило. вопросы публикаций фото как-то сами собой решались. а тут прям "взаимоисключащие параграфы". с одной стороны многие хотят "вспомнить всё" (точнее, на других посмотреть и себя показать), с другой стороны внезапно стало почему-то стыдно (хотя, что это за пьянка, после которой не стыдно хоть чуть) за свои действия.

как я уже сказал выше, я бы хотел получить все снимки на которых я присутствую. если и было что - как-нить выдержу :smile3:

Це ж треба так тему роздули на рівному місці - прям аж ніби раніше ніколи не пили , не фотографувались, не було стидно на наступний день, не домовлялись за фотки - які, де і куди викладати, не... бла-бла-бла, багато чого ще не...

І весь час все вирішувалось - непотрібні затирались, інші скидувались в приват, деякі викладались на широкий загал.

А зараз мало не сваримось! Ми там були не для того! Ми там зустрілись, щоб познайомитись, гарно провести час, в кінці кінців зробити щось таке, що не дозволяєш собі в звичайному житті, але щоб навіть було за це стидно проте ти був впевнений що всі все нормально сприймуть бо ти в колі друзів, в колі бордівчан, в колі однодумців. І впевнений що жоден з НАС (читай бордовців) нікого ні перед ким не хоче підставляти. І повірте для того щоб обляпати людину багнюкою не обов"язково представляти якісь фото - є багато інших не менш дійових способів.

Вийшло багато букоффф - але почитав і нахлинуло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 500
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

прям аж ніби раніше ніколи не пили , не фотографувались, не було стидно на наступний день, не домовлялись за фотки - які, де і куди викладати

О!! Золоті слова. А тепер уважно перечитай темку і подумай: хто почав, для чого і чи в фотках справа. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо вже народ проти фоток для загалу, то давайте створим запаролену тему, тільки для учасників дійства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ого, скільки постів..)))

всім дякую за гарний вечір :_10:

якщо щось не так, то то ж не я :_12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня очень трудно ввести в штопор, но последних 3 страницы этой темы читал именно в таком состоянии...

в чём, собственно проблема? моё мнение таково: мероприятие открытое для всех, фоткаться нужно, фотки выкладывать тоже нужно, если человек, запечатлён на фотке, не хочет её видеть опубликованной - пишет модерам, фотку трут...

но зачем запрещать съёмки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені перегородки не мішали ні разу....

Пра .. Галчонок? )))))))))))))))))))))

то перегородку я стапвив на місце після твоїх протмсуваннь ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадаймо про смачнючий торт.

...згадала :rolleyes: взагалі тортів не їм, а той їла, значить дійсно був смачний, уммм... :0054: дякуюююю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я вот что вспомнила:

post-2946-0-68176800-1330334731_thumb.jp

Увидила это чирик и вспомнила его дальнейшую судьбу. Короткую, но яркую, ка огонь свечи...:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, тортик заслуговуе окремоi уваги, вiн получився *такий як нада* (в моему розумiннi), мокрий i в мiру солодкий. Зачот. Я пiсля *дiжурного* шматочка, потiм *на ничку* ще два зьiв :) Свiдки можуть пiдтвердити :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не тільки їла, а ще годувала тортом декого, правда Лєкс? :D

За торт окрема дяка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не тільки їла, а ще годувала тортом декого, правда Лєкс? :D

За торт окрема дяка!

все зафiксовано для майбутнiх поколiннь :D:lol::P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік, торт в твоїх кишенях перетворився на пакетики з цукром. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі смішно, а мені страшно

я колись теж памьятав майже все до мiлких дрiбниць, скiльки б не випив, то перший раз, як *випали* деякi фрагменти, то менi теж страшно було :) Як не дивно, то помiтив, що в моему випадку, до неадекватних реакцiй та забудькуватостi призводить горiлка iменно *Хлiбний дар*, тому стараюсь ii не вживати взагалi :) Ну i *сосуд жизни* пiд вiнце заповнювати теж не варто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не помню торт.....

А я помню. Ты паковал его паралельно с сахаром, Сахарный Человек :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі досі під враженням від нашої зустрічі.

Якщо чесно.. реально не було такого .. що не сподобалось. А фотовійни.. на цьому фоні така дрібниця.., що як тільки в пості про це згадується .. переходжу до слідуючого.

Ще раз всім дякую... ВИ НАЙКРАЩІ.

Гетто шкода.. дуже рано нас покинув. :D :D :D Просто сів біля нас з Ванусом.. а ми обоє дуже хотіли швидше набрати форму необхідну для такої двіжухи. :D :D :D

laska :0153::smile-zachot: Ти умнічка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не помню торт.....

ти компенсував це цукром :)

ну да, це те саме, що компенсувать секс дрочем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чешуя - признанание пациента врачу-дерматологу.....

Занавес. ))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Спасиба...... плАчу... и кабинет плачет.) ))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...