Перейти до змісту

Будете ви замовляти продукти з села з доставкою до дому ?


snesterchuk

Будете замовляти продукти з доставкою до дому ?  

115 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

В США це вже реал1зовано три роки тому.

Зимою, коли у фермер1в нема в1льних кошт1в , м1ськ1 жител1 перераховують 1м десь по 500 дол( внаших умовах сума буде менша)

Л1том фермер розвозить св1ж1 овоч1 та фрукти по кл1энтам..Виходить десь вдв1ч1 дешевше, н1ж купувати на ринку., а фермер маэ збут.

Вс1 задоволен1.

Фючерс одним словом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь
Бо на слово не всі повірять.
Це бізнес плановий. Підозрюю що будуть готувати пакети на місці а при відвантаженні просто показувати (переважувати) що вага відповідає замовленню, якось так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була вже на 33-ому доставка гарячого хліба в кожну квартиру о 7-ій ранку. Протримались приблизно тиждень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, ми вже півроку замовляємо (не знаю, правда, чи в топікстартера :_37:) молоко, сметану, творог. Якби не було власних можливостей заготовляти картоплю та овочі - то і те б замовляли. Така послуга потрібна і має попит, і ніяких збоїв у доставщиків ще не було, тобто "бізнес" рентабельний )) По цінам - те саме що і на ринок сходити (ну може більше на 5-8 грн. щоразу, але це ніщо порівняно з витратами часу, а як відомо час не повернеш назад і за гроші не купиш). От лише яйця домашні завжди були суттєво дорожчі ніж на ринку, але на ринку можна купити домашні, які в дійсності ніякі і не домашні. По якості - нарікань немає, тут правильно difoto зауважив про якість в супермаркетах. Єдиним негативним нюансом є те, що доставка відбувається в різний час дня (ну не можуть хлопці ще налагодити логістику, та і нюансів є купа), але загалом це не критично.

Я також час від часу замовляю молочну продукцію.

Дуже зручно, а головне що все від одного господаря.

Молоко 1л 6,70 грн

Сметана 1 л 36 грн

Творог 1 кг по 21 та по 26 грн

Рахую що ціни цілком нормальні, доставляють справно, десь в р-оні обіду.

Можу поділитись номером тел.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми вже півроку замовляємо молоко
Можливо комусь в р-ні "Бджілки" молоко приносять - поділіться плз контактами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще то эта схема работает только при условии, что один хозяин сможет своевременно и качественно обслужить узкий круг потребителей, которые проживают на определённой узкой территории, и ассортимент тоже будет ограничен.

Человек по любе не сможет в 7 утра привезти , допустим, в район жд вокзала три литра молова, пять литров сметаны, три поросяты, а в 10 быть на ГПЗ затаривая заказчика буряками и морковкой..

Потребуется создание мини корпорации хозяев, курьеров, грузчиков, а там и до профсоюза недалеко…

Короче, ничего не изменится, как обслуживал один дядька пару домов, так и будет обслуживать…

имхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була вже на 33-ому доставка гарячого хліба в кожну квартиру о 7-ій ранку. Протримались приблизно тиждень.

через ту 07 ранку в них нічого й не вийшло ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо на слово не всі повірять.
Це бізнес плановий. Підозрюю що будуть готувати пакети на місці а при відвантаженні просто показувати (переважувати) що вага відповідає замовленню, якось так.

не буде ТС обважувати, йому не вигідно щоб ви тут про це написали..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я замовляла б овочі та фрукти.

Свинину . Але не таку як в магазинах і на базарах продають. А з села,домашню . Хоча,де таку знайти ?! Сьогодці бабці навчилися вигодовувати кабанчиків для себе і окремо на продаж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього роя не буде ні куя.

По пунктах росписувати не буду - сильно багато писанини. Скажу лише одне, кум в Італії працював кур'єром в продуктовому магазині. Клієнти приходили в звичайний продуктовий магазин, самі вибирали продукти, щоб не м'яті не зіпсовані були і т.д., розраховувалися, тобто все як звичайно, навіть ціни звичайні, як в інших аналогічних магазинах. Незвичним (для нас) було лише те, що клієнт не сунув пакети додому сам, а робив це кур'єр. Клієнту це абсолютно нічого не коштувало. Власник також не дурак, нащо купувати авто, до нього купувати паливо, платити водієві зарплату і т.д., якщо можна найняти кур'єра і гонити його через пів Неаполя пішки. І кум совав по 3 упаковки води (6 півторачок в кожній) і пакет з продуктами. А тепер скалькуйте це на Україну, схема не запрацює. Українці в Україні - великі пани, вони не будуть совати такі пакети через весь Луцьк, значить пану кур'єру треба буде купити авто чи хоча б скутер, а їх треба буде ще й заправляти і обслуговувати, а це гроші. Хто їх буде давати? Якщо перекласти це на плечі покупців, то ніхто не захоче мати справу з таким "сервісом". В мене в будинку знаходиться продуктовий магазин + 4-5 навколо будинку. В радіусі "5 хвилин пішком" знаходиться все, що мені необхідно для нормального життя - пошта, перукарня, банки, кафе, ресторан, бари, бібліотека, школа, садок, стадіон, автосервіс, нотаріус, юрист і т.д. Нащо мені оплачувати чуже авто і оплачувати кур'єра? Якщо ж ці витрати візьме на себе бізнесмен, то він втратить в прибутку. Чи захоче нормальний бізнесмен вести менш прибутковий бізнес чим в його конкурентів, і все це лише для зручності покупців? Фігвам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бібліотека-філіал №7 Луцької міської централізованої бібліотечної системи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

getto, что, дружище, увидел знакомое слово? :smile3:

насчет идеи топикстартера. действительно, прийдется продолжительное время поддерживать и высокое качество продуктов, конкурентную цену , а также, самое главное, индивидуальный подход к каждому покупателю. imho, в наше "замечательное" время едва ли имеет смысл идти к покупателю. все-таки вариант, когда покупатель идет к вам (магазин, супермаркет) намного выгоднее. тут дело и в целевых поставках : скажем, заказал кто-то кролика, но не понравилось или расхотел и отказался. кролик лежит на складе (хорошо если в холодильнике). "свежим" он уже быть перестал. то же касается любого мяса. с овощами проще, но тоже, прийдется уточнять, кому огурец подлиннее, кому потолще, а кому для салата :smile3: все это серьезно поднимет стоимость сервиса и окажется, что проще все-таки вариант проверенный (лично мной в частности) десятилетиями :

раз в неделю проехаться по 2-3 супермаркетам и, опционально, на базар. потратив 2-3 часа закупить все продукты долгого хранения (ну или как позволяет холодильник), а именно овощи-фрукты и мясо. а потом раз в день забегать в ближайшую торговую точку за минералкой и какой-то булочкой.

ps. "Пакко" вроде бы практикует доставку на дом и в онлайне заказать можно. но что-то ни одного отзыва про сервис не видно..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього роя не буде ні куя.

По пунктах росписувати не буду - сильно багато писанини. Скажу лише одне, кум в Італії працював кур'єром в продуктовому магазині. Клієнти приходили в звичайний продуктовий магазин, самі вибирали продукти, щоб не м'яті не зіпсовані були і т.д., розраховувалися, тобто все як звичайно, навіть ціни звичайні, як в інших аналогічних магазинах. Незвичним (для нас) було лише те, що клієнт не сунув пакети додому сам, а робив це кур'єр. Клієнту це абсолютно нічого не коштувало. Власник також не дурак, нащо купувати авто, до нього купувати паливо, платити водієві зарплату і т.д., якщо можна найняти кур'єра і гонити його через пів Неаполя пішки. І кум совав по 3 упаковки води (6 півторачок в кожній) і пакет з продуктами. А тепер скалькуйте це на Україну, схема не запрацює. Українці в Україні - великі пани, вони не будуть совати такі пакети через весь Луцьк, значить пану кур'єру треба буде купити авто чи хоча б скутер, а їх треба буде ще й заправляти і обслуговувати, а це гроші. Хто їх буде давати? Якщо перекласти це на плечі покупців, то ніхто не захоче мати справу з таким "сервісом". В мене в будинку знаходиться продуктовий магазин + 4-5 навколо будинку. В радіусі "5 хвилин пішком" знаходиться все, що мені необхідно для нормального життя - пошта, перукарня, банки, кафе, ресторан, бари, бібліотека, школа, садок, стадіон, автосервіс, нотаріус, юрист і т.д. Нащо мені оплачувати чуже авто і оплачувати кур'єра? Якщо ж ці витрати візьме на себе бізнесмен, то він втратить в прибутку. Чи захоче нормальний бізнесмен вести менш прибутковий бізнес чим в його конкурентів, і все це лише для зручності покупців? Фігвам.

Ви щасливі,що біля будинку маєте стільки продуктових магазинів!

А в мене поряд лише "Наш Край Гурман",де останнім часом забагато протермінованих продуктів і асортимент все звужується.

Тепер постійно на закупи в "Пакко", "Там-там",на ринки....

Я із задоволенням замовляла б продукти з доставкою !

p.s. в "Пакко" реєструвалася ,але сайт замовлення був слабо заповнений і дуже незручний . Через це і не користувалася їх послугою з доставки . Треба відвідати сайт ,можливо є зрушення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З цього роя не буде ні куя.

По пунктах росписувати не буду - сильно багато писанини. Скажу лише одне, кум в Італії працював кур'єром в продуктовому магазині. Клієнти приходили в звичайний продуктовий магазин, самі вибирали продукти, щоб не м'яті не зіпсовані були і т.д., розраховувалися, тобто все як звичайно, навіть ціни звичайні, як в інших аналогічних магазинах. Незвичним (для нас) було лише те, що клієнт не сунув пакети додому сам, а робив це кур'єр. Клієнту це абсолютно нічого не коштувало. Власник також не дурак, нащо купувати авто, до нього купувати паливо, платити водієві зарплату і т.д., якщо можна найняти кур'єра і гонити його через пів Неаполя пішки. І кум совав по 3 упаковки води (6 півторачок в кожній) і пакет з продуктами. А тепер скалькуйте це на Україну, схема не запрацює. Українці в Україні - великі пани, вони не будуть совати такі пакети через весь Луцьк, значить пану кур'єру треба буде купити авто чи хоча б скутер, а їх треба буде ще й заправляти і обслуговувати, а це гроші. Хто їх буде давати? Якщо перекласти це на плечі покупців, то ніхто не захоче мати справу з таким "сервісом". В мене в будинку знаходиться продуктовий магазин + 4-5 навколо будинку. В радіусі "5 хвилин пішком" знаходиться все, що мені необхідно для нормального життя - пошта, перукарня, банки, кафе, ресторан, бари, бібліотека, школа, садок, стадіон, автосервіс, нотаріус, юрист і т.д. Нащо мені оплачувати чуже авто і оплачувати кур'єра? Якщо ж ці витрати візьме на себе бізнесмен, то він втратить в прибутку. Чи захоче нормальний бізнесмен вести менш прибутковий бізнес чим в його конкурентів, і все це лише для зручності покупців? Фігвам.

Особисто я банально замовляв би навіть домашнє молоко для сквашування кефіру молочним грибом, бо молоко з супермаркетів для гриба не підходить, а на базар я не завжди маю час.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бібліотека-філіал №7 Луцької міської централізованої бібліотечної системи

:) на днях буду там, заходь, чаю попємо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви щасливі,що біля будинку маєте стільки продуктових магазинів!

Але в цих магазинах не продають домашніх кролика чи гуску, молоко, яйця, нормальну картоплю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви щасливі,що біля будинку маєте стільки продуктових магазинів!

А в мене поряд лише "Наш Край Гурман",де останнім часом забагато протермінованих продуктів і асортимент все звужується.

Тепер постійно на закупи в "Пакко", "Там-там",на ринки....

Я із задоволенням замовляла б продукти з доставкою !

Просрочені продукти є і в маленьких магазинчиках і їх так же безсоромно продавець пхає вам, треба бути уважним. В Нашому Краї, це навіть легше - товар можна вибрати без посередника-продавця.

Особисто я банально замовляв би навіть домашнє молоко для сквашування кефіру молочним грибом, бо молоко з супермаркетів для гриба не підходить, а на базар я не завжди маю час.

Безкоштовно молоко зможе доїхати до квартири лише у випадку, якщо його буде возити ровером з найближчого села якась "тьотка". А варіант, запропонований ТС, буде за твій рахунок. Клієнтури ще немає, репутації також, возити по літрі молока і дестяку яєць в різні кінці міста, буде коштувати дорожче чим те молоко коштує.

:) на днях буду там, заходь, чаю попємо :)

Розведений спірт в морзі пив, а чай в бібліотеці, ще не доводилося :)

Але в цих магазинах не продають домашніх кролика чи гуску, молоко, яйця, нормальну картоплю...

А хто сказав, що ТС буде продавати саме домашні кролики чи гуски і т.д.? "Домашнє" швидко закінчиться і в хід піде конвеєрне виробництво. В радіусі "5 хвилин пішки" знаходиться продуктовий ринок, де торгують не тільки постійні базарники, а й селяни з домашнім молочком, гусочками, кроликами і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

через ту 07 ранку в них нічого й не вийшло ...

Наскільки розумію ідею - о 7-ій ранку якраз більшість мам/бабусь готують сніданки, а тут дзвінок/стук: "Гарячий хліб!". До сніданку. Смачно. В будні дні. До речі, ми користувались цією послугою. Але, або кур'єри заліниві були, або любителів гарячого хліба зранку замало. То було кілька років тому. Ну а зараз бажаючі хлібопічками/духовками обзаводяться.

Тому, думаю, і ідея топікстартера (принаймні, пізніше) "загнеться". І користуватиметься попитом хіба в "царських селах". Ну але там, як правило, кухар/гувернантка/сторож є, які попутно і продукти купують.

До речі, в "Там-тамі" мали молочний автомат ставити із свіжим молоком. Є він там, чи нема, знає хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найпростіше - піти на ринок, вибрати жіночку з села, що продає молоко, і домовитися про індивідуальну доставку. Практикують в офісах по кілька співробітниць(ків) замовляти в однієї людини, щоб був мікроопт. Як налагодяться стосунки, то жіночка буде привозити і все інше паралельно з молоком. Я думаю, ті що виходять на базар, мріють про таких покупців...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розведений спірт в морзі пив, а чай в бібліотеці, ще не доводилося

ото порівняв.... :0159:

заходь до мене на роботу. буде тобі і чай, і печіво і цукерки...спирту не обіцяю.... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовно молоко зможе доїхати до квартири лише у випадку, якщо його буде возити ровером з найближчого села якась "тьотка". А варіант, запропонований ТС, буде за твій рахунок. Клієнтури ще немає, репутації також, возити по літрі молока і дестяку яєць в різні кінці міста, буде коштувати дорожче чим те молоко коштує.
Це був банальний приклад. Я думаю з логістикою вони впораються.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовно молоко зможе доїхати до квартири лише у випадку, якщо його буде возити ровером з найближчого села якась "тьотка". А варіант, запропонований ТС, буде за твій рахунок. Клієнтури ще немає, репутації також, возити по літрі молока і дестяку яєць в різні кінці міста, буде коштувати дорожче чим те молоко коштує.

Дивні люди (тм) Ми купуєм молоко в 10 метрах від хати, щодня з 6:00 до 9:00 продається 50 літрів, і це лише на одному перехресті (р-н балки) , літр коштує 6 грн. Якщо це молоко розвести водою приблизно 1:2, вийде магазинне, яке в супермаркетах по 7-8 грн. Завтра неодмінно скажу, що в них з логістикою нестиковки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні люди (тм) Ми купуєм молоко в 10 метрах від хати, щодня з 6:00 до 9:00 продається 50 літрів, і це лише на одному перехресті (р-н балки) , літр коштує 6 грн. Якщо це молоко розвести водою приблизно 1:2, вийде магазинне, яке в супермаркетах по 7-8 грн. Завтра неодмінно скажу, що в них з логістикою нестиковки.

Ну так це зовсім інша пісня.

"Магазин" знаходиться "в 10 метрах від хати", графік роботи - "щодня з 6:00 до 9:00", асортимент - "50 літрів" молока, ціна - "літр коштує 6 грн", адреса - "на перехресті (р-н балки)". Блін, це класичний магазин, де покупець сам йде до продавця. Правда хитрий продавець підібрався якомога ближче до покупця, але суті це не міняє - це антипод "теми" топікстартера. Він пожертвував зручностями - теплим приміщенням, але отримав перевагу - безпосередня близкість покупця і відсутність орендної плати, можливо і на податках зекономить.

Це був банальний приклад. Я думаю з логістикою вони впораються.

Хіба я проти? Хай пробують, а я готовий закластися на щось символічне (піфко), що вийде з цієї ідеї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підготував сторінку, поки розробляється інтернет-магазин http://vsezsela.at.ua - Організовуємо доставку свіжих продуктів з села в м. Луцьк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...