Перейти до змісту

Будете ви замовляти продукти з села з доставкою до дому ?


snesterchuk

Будете замовляти продукти з доставкою до дому ?  

115 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Питання для жителів міста Луцька:

Висловіть вашу думку про затребуваність в нашому місті такої послуги, як доставка плодово-овочевої і молочної продукції з підсобного господарства прямо до вас до дому.

4 переваги цієї послуги:

1. Гарантований, постіний постачальник домашніх продуктів до дому.

2. Заощадження часу та сили.

3. Гарантія свіжості.

4. Можливість предявлення претензій за якість товару прямому постачальникові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 85
  • Створено
  • Остання відповідь

Якось не визначилась з варіантами відповіді...

Два рази в тиждень по три літри молока - було таке в мене там, де я жила на зйомній квартирі.

Приносили додому.

А три рази по дві літри - це було б супер)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

санітарний контроль? відповідальність?

а по ділу звичайно так. в суботу зранку домашню качечку обсмалену на соломі отримати, замаринувати і на обід\вечерю запекти - це ж казка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю багатьм було би цікаво

особливо молочні продукти і домашню птицю, кролі

але питання в якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава пропозиція, але я думаю постачальник на доставці "попадає" (це ж візьми 2 літри молока на КРЗ завези, тоді 10 яєць на Вишків і 2-3 кг картоплі на ДПЗ). Хіба закладати це у вартість продукції, що не завжди всім прийнятно.

Та й питання по контролю за якістю ніхто не відміняв :excl:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава пропозиція, але я думаю постачальник на доставці "попадає" (це ж візьми 2 літри молока на КРЗ завези, тоді 10 яєць на Вишків і 2-3 кг картоплі на ДПЗ). Хіба закладати це у вартість продукції, що не завжди всім прийнятно.

Та й питання по контролю за якістю ніхто не відміняв :excl:

Питання доставки буде включатись в ціну замовлення, але якщо ціна замовлення буде менша певної суми + доставка і по 10 яєць возити ніхто не буде ...

Що ми хочемо запропонувати - це доставка певних товарів с/г, що будуть входити в замовлення (овочі, фрукти, яйця, ...), щоб ви не тратили вихідний день на похід в магазин, або базар для закупівлі товарів скажімо на тиждень на сімю. Якість ви перевірите особисто ...

Санітарні питання та питання контролю якості будуть дотримані згідно чинного законодавства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я би не відмовився раз на тиждень кролика взяти, або молодої гарної баранинки.

Все залежить від ціни (продукції ). Згідний за доставку платити ... ну десь до 10-15 грн. :)

Ще би бути впевненим у якості ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, давайте ближче до діла. Пишіть список продуктів, орієнтовні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, цiни оголошуйте, якто говорится, нiхто не проти, але якщо цiни будуть вiдрiзнятись вiд базарних у вищу сторону то замовляти будуть лише люди з статком вище середнього. Наразi для бiльшостi момент экономii е вирiшальним в планi зручностi чи цiни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразi для бiльшостi момент экономii е вирiшальним в планi зручностi чи цiни

брешеш!

Ну в мене є кури(тобто яйця теж є, хоча й не металеві), але я не задумувався б над такою пропозицією(тобто ДА, ВЕЗІТЬ!).

ЗІ цікаво, а у супермаркеті всі так само цікавляться "якістю" продукції?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наразi для бiльшостi момент экономii е вирiшальним в планi зручностi чи цiни

брешеш!

Ну в мене є кури(тобто яйця теж є, хоча й не металеві), але я не задумувався б над такою пропозицією(тобто ДА, ВЕЗІТЬ!).

ЗІ цікаво, а у супермаркеті всі так само цікавляться "якістю" продукції?

Дiма,да ну нафiг , коли одну якусь позицiю замовити то так, а наприклад хоче людина замовити 2 кг мяса, одного кролика, 2 лiтри молока 5 кг картоплi ,1 кг моркви i 1 кг цибулi. Припустимо мьясо дорожче на 5гр/кг , це 10грн втрати, кролик весь на 10гр дорожчий, 10+10=20грн втрати, 2 лiтри нехай на 2 грн дорожчi, 20+2=22, 5кг картоплi на 0,5грн/кг - 22+2.5=24.5 . ну цибуля з морквою хай приблизно разом на 2,5грн дорожчi, iтого 24.5+2.5=27грн. Думаеш за 27грн в нас мало хто попрется на базар ? Мотивуючи ще й тим, що всерiвно ще шапку (рубашку,шкарпетки,туфлi) купити треба. Це все якби припущення, я просто мотивую свою думку, бо неодноразово стикався з такими людьми. А особисто я обома руками за, при розумних цiнах звичайно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А особисто я обома руками за, при розумних цiнах звичайно
нічєго протів нє імєю.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яце бачу так

У підїзді встановлюється шафа з коморками(щось на зразок камер для сумок у супермаркетах),для кожної квартири.

Юзери, тобто жильці замовляють на сайті, що б вони хотіли вийняти зранку до роботи, та вечером після роботи у своїх скриньках.

Ц е взагалі практичніше для хліба, молока ...але й сільські продукти можна постачати.

Думаю кожен заплатить гривню, щоб не сунутись в магазин, а маючи постійних клієнтів при великих обертах ціна доставленого може бути й нижче магазинної.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яце бачу так

У підїзді встановлюється шафа з коморками(щось на зразок камер для сумок у супермаркетах),для кожної квартири.

Юзери, тобто жильці замовляють на сайті, що б вони хотіли вийняти зранку до роботи, та вечером після роботи у своїх скриньках.

Ц е взагалі практичніше для хліба, молока ...але й сільські продукти можна постачати.

Думаю кожен заплатить гривню, щоб не сунутись в магазин, а маючи постійних клієнтів при великих обертах ціна доставленого може бути й нижче магазинної.

Щось це сильно фантастично все звучить. Хоча було-б зручно. Але ці всі продукти швидко псуються, варіант з коморками підходить хіба для картоплі))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзери, тобто жильці замовляють на сайті, що б вони хотіли вийняти зранку до роботи, та вечером після роботи у своїх скриньках.
Для чого себе так перетруждати є холодильники з виходом у інтернет, нехай техніка все замовляє. А юзер жилець просто буде відкривати холодильник і знаходити там свіжі продукти кожного дня. ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ложка дьогтю:

Думаю шо нічо не вийде з тої затії. Або перших два рази получиться а потім буде збой. Не вигідно - транспортування, затрати часу, претензії споживачів, збої в поставках, псування продукції... В кращому випадку, найдеться 2-3 клієнти , які будуть брати молоко...

Але, бажаю успіху і нехай я помилюся в цьому випадку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ложка дьогтю: Думаю шо нічо не вийде з тої затії. Або перших два рази получиться а потім буде збой. Не вигідно - транспортування, затрати часу, претензії споживачів, збої в поставках, псування продукції... В кращому випадку, найдеться 2-3 клієнти , які будуть брати молоко... Але, бажаю успіху і нехай я помилюся в цьому випадку...
x_49735897.jpg

По темі, овочі та домашні яйця я б замоляв. Залежно правда від ціни та якості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, якби практика говорить з точністю до навпаки.

Проблема наразі в стабільності постачання. Все інше користувачі готові оплатити.

Мало того. Багато хто вже так робить, правда обмежуться 1-2 дворами з багатоповерхівками. І знову ж таки з життя спостереження - до багатьох стоїть черга і продуктів навіть на двір не вистачає - малий запас по виробництву ;)

Ідея топікстартера витала вже давно в повітрі. Чому ніхто не реалізує - хз

А вартість доставки до дверей можна суттєво зменьшити машиною на метані, або на сучасному дизелі + внятна логістика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, Погоджуюсь . Таким чином, ТС намагається знайти споживачів і створити мікромережу для збуту продукції. Але чи це власна продукція, чи з різних господарств, чи взагалі організатор спільної закупки не є виробником а тільки експедитором, це невідомо. Для масових продаж треба мати більшеньке хазяйство в селі - кілька корів, пару десятків курей, кролів, індиків, свиней і т.д. Щоб це все утримувати, то треба дуже багато потрудитися, мати достатньо кормів і робочої сили. Якщо це все є, то реалізовувати на ринку - набагато вигідніше... Але дай Боже щоб ця ідея вдалася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, ми вже півроку замовляємо (не знаю, правда, чи в топікстартера :_37:) молоко, сметану, творог. Якби не було власних можливостей заготовляти картоплю та овочі - то і те б замовляли. Така послуга потрібна і має попит, і ніяких збоїв у доставщиків ще не було, тобто "бізнес" рентабельний )) По цінам - те саме що і на ринок сходити (ну може більше на 5-8 грн. щоразу, але це ніщо порівняно з витратами часу, а як відомо час не повернеш назад і за гроші не купиш). От лише яйця домашні завжди були суттєво дорожчі ніж на ринку, але на ринку можна купити домашні, які в дійсності ніякі і не домашні. По якості - нарікань немає, тут правильно difoto зауважив про якість в супермаркетах. Єдиним негативним нюансом є те, що доставка відбувається в різний час дня (ну не можуть хлопці ще налагодити логістику, та і нюансів є купа), але загалом це не критично.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ostapus, достатньо задешево купувати це в бабусь в навколишніх селах, а тут продавати трохи дорожче ніж на "Привозі" та навкруги Старого ринку. Якщо ця різниця перекриватиме транспортні та амортизаційні витрати та додатково даватиме якийсь профіт, то навіщо гемороїтись із хазяйством.

Цікавить ось що: як ви збираєтесь відвантажувати вагові продукти? Де збираєтесь важити так, щоб покупець це бачив? Бо на слово не всі повірять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю тему, а в голове крутится один фантастический рассказ, уже название и не вспомню.

Но суть эпизода такова: система питания жителей одного из многоквартирных домов, ну, типа как наши многоэтажки.

В доме устроена система, что то подобие лифта, но дверцы этой системы находятся в каждой квартире, просыпается чувак, шлёпает на кухню, на кнопочной доске набирает кода тех продуктов, которые он хочет себе на завтрак, нажимает энтер, и через несколько минут к эго квартире подъезжает мини лифт, открываются дверцы и на подносе прямо перед ним заказанный завтрак…

Я этот рассказ читал где то лет 15 назад… неужели фантастика станет реальностью ? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...