Перейти до змісту

Порадьте телефон


Рекомендовані повідомлення

Упс, лж300 ще є нові.

На В7722 ,імхо ціна завищена.Маркетинговий хід, хоч дві активні карти-купуй тел з дворічними характеристиками по нашій ціні.

Вже є тіж самсунги на андроїді двосімочні, а на осінь думаю будуть і потужні апарати з двома сімками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 1 місяць потому...

Як покупка? На чому зупинились?

В подарунок було придбано LG GX500 Black. Два радіомодуля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, як фотографує?

Ще не пробували. Точнше ще не налаштували камеру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Точнше ще не налаштували камеру.

Оо Там така складна камера що тре специфічних, не дефолтних налаштувань? Нєвєрю. )

Питаю, бо моя в GX300 препаскудно фотографує. І цікаво чи в наступній серії виправили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому то й справа, що телефоном користуюся не я. Питав у користувачки, сказала що ще неналаштуала камеру і фотки погані (у порівнянні з 2,0 мегапіксельною камерою у попередній Нокії). Виявляється, це "хронічне" у ЛИЖ. Перед купівленю читав відгуки на кількох форумах. Ніхто суттєво не скаржився. Містіка. Лише у тих телефонів, які у Луцьку виникає проблема з камерою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Skorpio76, як фотографує?

напевно, десь так само, як фотоапарат дзвонить ))

На задней крышке располагается простая 3-мегапиксельная камера без автофокуса и вспышки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Камера , краще хорошої, починається в телефонів вартістю від 400 дол .

Чистих камерофонів,як свого часу був Соніерик К800 зараз не випускають, нема запиту на ринку.

Тож камера сьогодні є суттєвим моментом в маркетингових іграх виробників і вони дозовано виводять на ринок апарати з кращою камерою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед купівленю читав відгуки на кількох форумах. Ніхто суттєво не скаржився. Містіка. Лише у тих телефонів, які у Луцьку виникає проблема з камерою.

Не там читав певно. Я про GX300 читав що камера слабенька, але щоб настільки (порівняно з SE W810) - навіть не уявляв!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Вже пiвроку вибираю на 2 картки i нiяк не можу визначитись: хотiв G1315, потiм цiна впала i хотiв G1345, потiм появились самсунги 6102 i з квертi-клавою, тепер добавився Fly IQ270.

Взяв би G1355, але цiна не пiдходить. Бюджет $200.

Недавно мав в руках Fly IQ270 i 260. "+" екран 3.75", "-" 256 ОЗУ, слот меморi пiд кришкою, немає кнопки камери, акум 1300, Китай, яндекс-оболонка андроїда (SPB 3D-Shel, здається).

Хто що скаже про вказанi моделi? Є ще щось (крiм P698)?

Вимоги: андроїд, тачскрiн з дiагоналлю не менше 3.5" (виключення для моделi Самсунга, бо бренд), 2-sim, зручнiсть вводу тексту (близько 500 знакiв).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

2 місяці на Samsung s6102 політ чудовий.

все, що хотів, окрім 2-х радіомодулів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефончик непоганий, жаль, що дисплей там не дуже (((. Діагональ досить велика, а пікселів мало, картинка дуже зерниста виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не можу зрозуміти, навіщо два радіомодуля... чи ти хочеш одночасно ромовляти по двох лініях? чи конференцзв"язок організовувати? показати жінці, як тебе має начальство, чи навпаки, як має жінка за те що затримався на роботі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не можу зрозуміти, навіщо два радіомодуля... чи ти хочеш одночасно ромовляти по двох лініях? чи конференцзв"язок організовувати? показати жінці, як тебе має начальство, чи навпаки, як має жінка за те що затримався на роботі?

певно для того щоб залишатись на звязку коли говориш по іншому номері, а не бути поза зоною

P.S. ваш Кеп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Basil, 2 радіомодуля дають змогу подзвонити самому собі з одного номера на інший :)

Або розмовляючи по одному, одночасно бути на зв'язку на іншому. Це прикольно, але 2 радіомодуля вдвічі більше електромагнітне поле. Гірше одним словом, для здоров'я.

І до чого тут начальство і до чого тут моя дружина і хто кого має??? :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скоріше всього хлопець не стикався із ситуаціями, коли робота вимагає майже 100 % присутності в мережі в робочий час, а отже розмовляючи по особистому телефону треба бути в мережі по робочому

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

madkot, мо ти не вкурсі - Basil дорослий дядько. Я б сказав старший трошки за тебе років на 10 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу просто, зараз не виходить жодної нової моделі з двома радіомодулями.

Не виправдало себе.

100% занятий може скрутити собі дві 1280 скотчем докупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...