Перейти до змісту

Порадьте телефон


Рекомендовані повідомлення

Потрібен такий апарат:

1) 2 АКТИВНИХ SIM-карти

2) Тачскрін

3) Бажано Смарт (можна на Андроїді)

4) камера і т.п. вітається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Серед вказаних вимог - найкращий варіант - Gigabyte GSmart G1345. Вийшла нова прошивка під нього, багато глюків прибрало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в салонах мобільного зв'язку, жаліються на них. Кажуть, дуже багато по гарантії повернули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, там ОДИН активний радіомодуль. Відповідно, при розмові 1 сімка - не доступна.

Не конає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от в салонах мобільного зв'язку, жаліються на них. Кажуть, дуже багато по гарантії повернули.

Ну це не сильно хороший телефон.... На мою думку, зараз немає достойного смартфона на 2 сім-картки.

Я сам раніше хотів взяти собі смарт на дві сімки, але прочитавши відгуки про дані телефони - надумав взяти нормальний смарт на одну сімку і користуватися дешевим телефоном для другої сімки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також доовго шукав собі дуос. Як варіант розглядав смарти, андроїди. Але врешті решт зупинився на LG GX300. Трохи крива остання прошивка і погана камера, але після першої зарядки телефон пропрацював майже 4 доби - що ще тре для дуоса. Мої враження про нього починати читати звідси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Zheny@ Пошукай LG Optimus Link P698, кращого Android смарта на дві сімки поки не зустрічав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які наразі є смарти з двома активними СІМ-картами ?

Якщо мається на увазі , щоб не виключалась друга сімка при розмові на першій- то таких просто нема.Смартів.

Можна ставити переадресацію з однієї на другу і навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж про нього читав. Але чи підтримує 2 активні сімки. Чи там 1 радіомодуль.

Хоча, головне, мабуть, якість. Вже змирився б із очікуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж про нього читав. Але чи підтримує 2 активні сімки. Чи там 1 радіомодуль.

Хоча, головне, мабуть, якість. Вже змирився б із очікуванням.

Зараз дуже мало телефонів з двома радіомодулями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та я вже поняв. Мабуть буду обирати щось із LG та Samsung все ж таки. Або G-Smart.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також раджу придивитися до LG Optimus Link P698

про G-Smart'и чув багато нехорошого від людей, які ними користуються, кажуть кривувата в них прошивка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене друг скоро має замовляти Gigabyte GSmart G1345 зможу відписати про нього, як що ще буде потреба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, по різному буває. По одній буває багато, розмови з клієнтами. До години в день може бути. Може бути й більше. А можуть за день ніразу не набрати. По іншій в день дуже мало. :) Виключно дружина мені телефонує. Або мама. Ну, це як правило 10-15 хвилин може бути. Може менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nokian, вже є 2 ломаки. не хочу з ними соватися. Хочу 1.

TreNeR, не вийде, доведеться всіх родичів і їх знайомих переводити на того ж оператора.. не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посони :), повторюсь - практичніше за класичний корпус і дешевше за нього жодного андроїду/смартфона, та ще й дуоса з 2-ма активними радіомодулями, імхо, не знайдете. А купляти кусок пластмаси з гордою назвою "андроїд" за 1000 грн, грубо кажучи, - себе ображати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, друже, якби випускали нетбуки із СІМ-картами (не 3G). То я б собі взяв такого апарата і не парився :) Але як телефон не зручно :).

Андроїд для того, щоб використовувати як Нотік. Це ж ОС. І термінал потрібен. І нотатки. І приблуди і т.д.

Я розумію. Класичний апарат - він і в Африці класичний. Зручний і т.д. Але ж ми вже у 21-столітті живемо. Прогрес йде вперед.

Крім того, для кожного випадку окремий девайс совати - не варіант. Хочеться уже максимум в одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З тих, хто визначаэ погоду на ринку ,н1 нок1я , н1 самсунг не випускають поки смарт1в на 2 с1мки.Бо ще не викачали за дв1 с1мки з 2-3 мп1кс.камерами.Через р1к,два ,не ран1ше думаю .

Я би почекав fly IQ260, вже на п1дход1.

Ц1на маэ бути п1втори тис. десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ,але там 1 сімкарта. Я нічого не виграю.

Також, дивився в сторону LG GX500, якщо просто телефон. Не смарт. Але, доклавши 200-300 грн. матиму Такий самий тільки з Андроїдом. А це, я вважаю, вже +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...