Перейти до змісту

Порадьте телефон


Рекомендовані повідомлення

Ну це то да, але як бути з тим щоб її замінити? Чи вона розрахована на весь срок служби телефону?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну це то да, але як бути з тим щоб її замінити? Чи вона розрахована на весь срок служби телефону?

Я думаю, що вона змінюється так само як в айфонів (розібравши корпус), хоча на ebay не можу знайти батарейку до One V. Напевно змінити її можуть тільки у сц.

А з другої сторони люди по 4 роки користуються айфонами без заміни батарейок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я дивився обзор, то там було сказано що єдина зйомна панель в телефоні є маленька кришечка під якою сімка та карточка

SIM.sm.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я дивився обзор, то там було сказано що єдина зйомна панель в телефоні є маленька кришечка під якою сімка та карточка

SIM.sm.jpg

Там просто корпус Unibody, як ніби виготовлений з цільного шматку металу(алюмінію напевно). Взагалі виходячи з досвіду моїх батьків, щодо користування мобільними телефонами, то батарейкі міняються після 3-4 року служби. А якщо користуватись завжди тільки оригінальним зарядним пристроєм - то і ще й довше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, хто що думає про такий девайс: http://rozetka.com.u..._white/p167653/

Основні потреби: відносна продуктивність (без лагів і фрізів), хороша камера (як память про K750i), веб-серфінг через Wi-Fi, нормальна батарея, музика та хороший звук. Ну ігри, то друга справа, але деколи в Angry Birds поганяти чи щось типу цього.

Розмір екрану грає не велику роль, потрібно саме портативний телефон щоб нормально сидів в долоні, а не бандуру типу самсунгів на пів ліктя.

А, ну і бюджет до 2000 грн. До речі, на цьому соніку процесор стоїть круче, ніж на вайлдфаєр, який я думаю, що тут нервно курить в сторонці навіть при більшій ціні (про камеру від SE взагалі мовчу, варто згадати лінійку сайбер шотів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://habrahabr.ru/post/144849/

глянь на цей апарат, з безкоштовною доставкою з Китаю не більше 200 доларів обійдеться_

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чому всі упустили тоді таку модель Lenovo A750 для мене там тільки один недолік немає спалаху і все. Хоч і китай, але бренду довіряю. Хто не в курсі, це ніякі не "китайскі" клони, підробки і тд.

Доречі є нова модельLenovo A789

Плюс деякі моделі скоро мають почати продаватись в Україні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивні люди, навіть толком не розглянуть товар, не прочитають відгуки, зате совість їх не мучиметься від переплати за бренд.

p.s. вам шашечки или ехать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

любителям брендів інформація для роздумів

4 ядра за $300? Xiaomi официально представила телефон Mi-Two

В Пекине компания Xiaomi представила общественности свой второй телефон Mi-Two. Первый Mi-One получил популярность благодаря высоким характеристикам, постоянным обновлениям фирменной прошивки MIUI и низкой стоимости, близкой к $300.

Новый Mi-Two может похвастаться характеристиками, не уступающими топовым устройствам от известных производителей:

Экран: 4.3" 1280x720 с матрицей IPS от Sharp

Процессор: 4 ядра, Qualcomm Snapdragon S4 Pro APQ8064

Оперативная память: 2Гб

Встроенная память: 16Гб

Камера: 8 мегапикселей основная и 2 мегапикселя фронтальная

Версия ОС: MIUI на основе Android 4.1

Набор датчиков и дополнительных функций стандартен, однако, про наличие NFC ничего не было сказано. Кроме того, аппарат может комплектоваться батареями на 2000мАч и 3000мАч

При размере экрана в 4.3 дюйма, плотность пикселей превышает это значение у остальных конкурентов, что наглядно было показано на презентации:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здалось на дві сімки шукали апарат, а 4pda.ru чи

таю кожен день, тому для мене даний апарат не новина, плюс купити його навряд скоро можна буде за такою ціною єдина ссилка на ebay . Ціна не зовсім як заявлена)

дивні люди, навіть толком не розглянуть товар, не прочитають відгуки, зате совість їх не мучиметься від переплати за бренд.

p.s. вам шашечки или ехать?

ВІдгуки були прочитані, навпаки нарікань не зустрів. І де переплата? Якщо порівняти з іншими виробниками?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...