Перейти до змісту

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?


yurgen

Чому мене бентежить, коли люди розмовляють російською мовою?  

96 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Не сочтите за шутку. Если поднимаеться вопрос "Почему кто-то разговаривает на русском?", возникает встречный - "Почему вас это волнует?".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 139
  • Створено
  • Остання відповідь

Особисто у мене манії на цю тему немає. Але майже все своє життя 99% оточуючих мене - українці.

Й просто мені трішки важко в моменті перейти на російську, так як я нею майже не спілкуюся, хоча й чудово знаю...

І принципово не переходжу на російську ще по одній причині - якщо людина мене розуміє на українській, то чому я маю підлаштовуватися під неї? Враховуючи те, що російськомовні, навіть знаючи нашу мову, чомусь не горять бажанням її використовувати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що бентежить коли

1) українець не знає/цурається своєї мови

2) перед мною - росіянин, їх в країні багато, вони захоплюють владу та "качають права", їх використувують як аргумент в антиукранській риториці кремлівські мужі результат - в нас немає своєї національної держави

yurgen, посил твого повідомлення типу "вони бидлувати зашоренні западенці, нічого не розуміють і прикривають свою тупість" однозначно невірний

Не факт що я тебе не взую в знанні російської мови та літератури

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Російську мову розумію і сприймаю. Часто не помічаю різниці, якою мовою до мене говорять.

Єдиний нюанс може скоробити, коли це не російська мова, а "галімі полішуцькі понти" - намагання випендритись і ляпати каверканою російською...Отоді моск кипить...)))

З.І. Бентежить одне. Коли офіційна документація (по роботі), переписка і т.п. відбуваєтсья російською (адже державна мова в нас одна. І не російська.)

Коли у ВР "діпутати" виступають з промовами російською. Це відсутність саомоповаги, як на мене...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому що бентежить коли

...

2) перед мною - росіянин, їх в країні багато, вони захоплюють владу та "качають права", їх використувують як аргумент в антиукранській риториці кремлівські мужі результат - в нас немає своєї національної держави

Боишься их? :)

Шмайсер в руки - и отсрел всех русскоязычных? Не знаю, то ли смеятся в истерике, то ли что...

P.S. Ты ответил " я русофоб, а вони учасники жидо-москальської змови"? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку, ми всі майже нормальні люди, кожен з яких займається своєю справою, тобто в житті більшість нормально вписується в суспільство з його рутинно-виваженим життям, на форумі справи йдуть по іншому, тут важлива дискусія і концентроване бачення тої чи іншої ситуації, тому не варто переводити те що твориться на форумі прямо в життя поза інтернетом. В більшості випадків мені байдуже якою мовою розмовляє співрозмовник, мені головне, щоб я розмовляв українською. Для цього доводилось спочатку прикладати багато зусиль, бо українці нація достатньо толерантна і середньостатистичному українцю набагато легше перейти на мову співрозмовника, ніж співрозмовнику заговорити українською. Це той випадок коли толерантність співрозмовником визнається як слабкість і закомплексованість, тому я свідомо довів свій розмовний рівень російської до стану, при якому я сам починаю з нього ржати, тоді і не виникає бажання переходу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто у мене манії на цю тему немає. Але майже все своє життя 99% оточуючих мене - українці.

Й просто мені трішки важко в моменті перейти на російську, так як я нею майже не спілкуюся, хоча й чудово знаю...

І принципово не переходжу на російську ще по одній причині - якщо людина мене розуміє на українській, то чому я маю підлаштовуватися під неї? Враховуючи те, що російськомовні, навіть знаючи нашу мову, чомусь не горять бажанням її використовувати...

Точно как я только в твоей цитате русский и украинский поменяй местами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) українець не знає/цурається своєї мови

2) перед мною - росіянин, їх в країні багато

1. сам-то ты языка тоже не знаешь.

2. они с вывесками перед тобой, на которых написано "я - русский"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боишься их? smile.gif

Шмайсер в руки - и отсрел всех русскоязычных? Не знаю, то ли смеятся в истерике, то ли что...

1. Так я боюсь занепаду своєї національної держави

2. Не плутай російськомовних з росіянами, це дві різні категорії. Російськомовні наші друзі, в Києві та Харкові багато росйськомовних, що не заважає ім бути українцями. Але це повино тривати не більше чим на перехідний період, ноіе покоління вже повинно размовляти своєю мовою

Про шмайсер - дуже тупо

Нажаль в Україні у більшості населення спить свідомість і вони ніяк не можуть зрозуміти що жили в колонії імперії, але нащастя зараз російськомовні політики та взагалі люди в цьому дуже допомогають тому що перейшли від риторики "братушок" до стандартної імперської.

1. сам-то ты языка тоже не знаешь.

2. они с вывесками перед тобой, на которых написано "я - русский"?

1. Я хоча б вчуся на відміну від тебе. А балакати "я знаю але не використовую" може кожен

2. Сам ти хто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На самом деле мной испытано неоднократно, что русский и украинский языки настолько родны, что той проблемы, о которой многие так ругаются, которой политики рисуют крылья и раздувают до необъятных размеров попросту не существует! Люди отлично понимают друг друга: как русскоязычные, так и украиноязычные.

Всю жизнь до поступления в университет я находился в русскоязычном обществе, потому данной проблемы вообще не возникало. Затем я попал в украиноязычное общество и здесь наряду с тихим штилем порой вспыхивали мне совсем непонятные бури. Попадались люди (правда их было не особенно много, но все же), которые в штыки воспринимали мою речь, а соответственно и меня самого. Для меня это было ужасно дико, т.к. до этого я никогда в жизни не сталкивался с подобными проблемами. С тех пор вопрос языка стал для меня особенно болезненным.

Сейчас многие мои друзья и знакомые говорят по-украински. Среди украиноязычных также моя девушка. И представьте себе - проблемы не существует! В процессе общения мы совершенно не замечаем язык общения. Потому как он и не особенно важен. Важна информация, отношение, понимание... Мне даже часто бывает трудно вспомнить, на каком языке говорит тот или иной человек, т.к. в голове откладывается лишь суть беседы, ведь у меня не возникает никаких удобств, если человек говорит по-украински.

Остается подчеркнуть, что мне искренне жаль тех людей, для которых русский язык (для других, наоборот, - украинский) является проблемой. Это надуманная и совершенно бессмысленная проблема. Мне хорошо вспоминаются слова директора моей школы:"Если человек образованный - для него язык общения не станет проблемой."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього доводилось спочатку прикладати багато зусиль, бо українці нація достатньо толерантна і середньостатистичному українцю набагато легше перейти на мову співрозмовника, ніж співрозмовнику заговорити українською.

А вот и не правда. Переходит на язык собеседника (если может) более вежливый, так же как и в вопросе, кто первым войдет в троллейбус и кто первым здоровается :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а давайте сомной будете переходить на язык собеседника? а?

для протокола:

в житті я розмовляю виключно українською, за виняком тих моментів коли співрозмовних "справжній москалик" і про це признається
або коли співрозмовник-іноземець і треба знаходити спільну мову

так что с "языком собеседника" вы лукавите, ой лукавите

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додайте в голосувалку " мені монопенісуально хто якою мовою розмовляє - я всіх розумію" :D

знову голосувалка однобока...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Million, щє раз повторюю російськомовні проукранські настроєні українці (або навіть росіяни) нам не вороги

А от коли людина українець але свідомо не використовує свою рідну мову це погано.

Так що поступово треба переводити ВСІХ українців на рідну мову.

+ Ти забуваєш про такий важливий аспект як історичний, поведінка твоя нагадує заможню баришню яка приїзжає в село, показує дорогі прикраси і дивиєтся чому її не люблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

додайте в голосувалку " мені монопенісуально хто якою мовою розмовляє - я всіх розумію" :)

знову голосувалка однобока...

А это - "мені все одно якою мовою зі мною спілкуються" - не тоже самое?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь нужно напрочь отбросить все аспекты, ибо проблема кроется в самих людях, которые периодически болеют.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь нужно напрочь отбросить все аспекты, ибо проблема кроется в самих людях, которые периодически болеют.

Біда в тому що величезний процент російськомовних мріє припасти до благословенною руки москви.

Ти надіюсь, таким не хворієш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здесь нужно напрочь отбросить все аспекты, ибо проблема кроется в самих людях, которые периодически болеют.

Біда в тому що величезний процент російськомовних мріє припасти до благословенною руки москви.

Ти надіюсь, таким не хворієш?

Біда не в тім, що ти мене не любиш,

А в тім біда, що в тебе не встає... (С) Майо, шутко, виконується на мотив багато кому відомої пісні.

А якщо точніше - то не російськомовність є критерієм "припасти до руки Москви", а інші фактори:, з яких в першу чергу - національна приналежність, комуністичне минуле, згадки про золоту епоху застою, озлобленість на українську владу, та ін. Як не прикро, значна частина столиці розмовляє російською мовою - але від того ця частина аж ніяк не прагне підставити свою голову під владу Москви. Так що твердження про "величезний процент" - надто суб'єктивне. Якщо вже володієш такими статистичними даними - не лінуйся оприлюднити цей процент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що поступово треба переводити ВСІХ українців на рідну мову.

это также просто как и старушку через дорогу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик ти взагалі читаєш що я пишу?

Перечитай цей мій пост - http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=...mp;#entry258246

Російська мова це не погано, але вона розмиваю націю

Ну і погано те коли українець по тим чи іншим причинам не використовує РІДНУ мову

это также просто как и старушку через дорогу?

Ні не просто але цим треба займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я читаю, що ти пишеш. І ти написав:

Біда в тому що величезний процент російськомовних мріє припасти до благословенною руки москви.

Якщо ти не фуфлогон - напиши, який саме "процент російськомовних мріє припасти до благословенною руки Москви", і чому він "величезний". Інакше з тобою немає сенсу сперечатися, ти автоматично будеш визнаний мною (і не тільки) - фуфлогоном.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Million, щє раз повторюю російськомовні проукранські настроєні українці (або навіть росіяни) нам не вороги

Вороги? Де вороги? Ми що, на війні?

А от коли людина українець але свідомо не використовує свою рідну мову це погано.

Тут треба розібратись, що таке "рідна" мова? Хіба це не мова, в якій людина виросла, на якій розмовляли її батьки

і на якій вона, перш за все, думає? І зовсім не обовязково рідна мова повинна співпадати з мовою держави,

громадянином якої є іднивідум. Тільки чомусь, скажімо, румун\поляк\німець, що став з якихось причин громадянином україни, і для

якого рідна мова зовсім не українська, ворогами не являються, а як тільки російська мова десь чуеється - ВОРОГ!

Так що поступово треба переводити ВСІХ українців на рідну мову.

Кому треба? Уточнюй.

На мову, рідну для кого? Знову ж таки, уточнюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вороги? Де вороги? Ми що, на війні?

На війні, і вже давно. Інформаційній проти української держави. А скільки йде війна проти українського народу вже й не пригадаю, років 500 мабуть

Тут треба розібратись, що таке "рідна" мова? Хіба це не мова, в якій людина виросла, на якій розмовляли її батьки

і на якій вона, перш за все, думає?

Я говорю про русифікованих українців.

Тільки чомусь, скажімо, румун\поляк\німець, що став з якихось причин громадянином україни, і для

якого рідна мова зовсім не українська, ворогами не являються, а як тільки російська мова десь чуеється - ВОРОГ

Румуни Україну не підкорювали силою, інші так, але визнали свою вину, на відміну від РФ

Кому треба? Уточнюй.

Для Української держави та українського народу.

На мову, рідну для кого? Знову ж таки, уточнюй.

На рідну мову українців - українську.

Ти зрозумій таку річ.

Українець не може мати рідної російську.

Він може вважати її рідною, але по суті це русифікований українець.

Ця мова йому нав'язана (точніше його предкам)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...