Перейти до змісту

Коли вживані авто дешевшими стануть?


Martene

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 559
  • Створено
  • Остання відповідь

......і на багато петицій вже влада зреагувала?...... там доречі в тексті є помилки (граматичні та описки)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, yura2281 сказано:
Цитувати

Зняти всі обмеження та заборони на імпорт вживаних автомобілів з Європи

ТРАНСПОРТ І ЗВ'ЯЗОК

Так як комунікація між суб'єктами економічної діяльності є визначальною у розвитку суспільства , прошу підтримати пропозицію щодо зняття всіх обмежень та заборон для імпорту вживаних автомобілів з Єропи та Північної Америки. Так як Уря України , не є філіалом імперіалістичної (московської) системи що обмежує власних громадян у свободах повинен підтримати вище згадану пропозицію

 

рукаліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

прям ОООООЙ! страшно!

Цитувати

Пояснюємо, на змодельованому по ситуації прикладі, уявімо що ви придбали 10-ти річний автомобіль з об’ємом двигуна 1,6 літрів, бензин – за таке авто, залежно від стану, пробігу та інших факторів необхідно сплатити під час митного оформлення від 150 до 200 тисяч гривень. Тобто у разі фіксації працівниками управління боротьби з митними правопорушеннями таких фактів «щасливому» власнику автомобіля який так «грамотно» пробував обдурити державу прийдеться сплатити до її бюджету вже від 450 до 600 тисяч гривень штрафу.

У разі! Хтось колись бачив цих "працівниками управління боротьби з митними правопорушеннями"? Як водій, поруч з працівниками ДАІ колись, чи поруч з працівниками поліції тепер - хтось бачив КОГОСЬ? Я - ніколи.

 

Враження таке, що стаття - просто замовна. Певно, ця стаття і є "робота працівників управління боротьби з митними правопорушеннями".

Може... колись... в майбутньому...

 

ПиСи: і оцього я теж не зрозумів

Цитувати

Для прикладу: мешканець міста Житомира вирішив скористатись порадами «досвідчених» друзів та придбав автомобіль, що перебуває на литовської реєстрації, який йому ввіз на митну територію України іноземець та передав його в користування за відповідну винагороду. Результат – громадянин примтягнутий до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу, що становить 460 тисяч гривень.

Я її не ввозив, я лише їду на цій машині, маючи її техпаспорт (в нас же цього достатньо, щоб нею КЕРУВАТИ), на якій підставі хтось мене притягує до якоїсь відповідальності? За що? Що саме я порушив, керуючи цим авто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю то є проблемою оті авто на польській і литовській реєстрації. Не знаю що відбувається з їх власниками, коли вони садяться за кермо, але більшість з них готова жваво порушувати ПДР, причому правила обгону, швидкісного режиму. За кермом часто школота, якій просто пояснили що роби що хочеш, машину можна вбивати, давай покажи як валить ауді, беха і т.д. Стараюсь по можливості їх об'їжати, поки виходило, але все ж стрьомно, бо потім розбирайся як ситуації розрулювати.

Їм би культуру якусь привчити, або прижати так, щоб не пхались на дороги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 але більшість з них готова жваво порушувати ПДР, причому правила обгону, швидкісного режиму. За кермом часто школота, якій просто пояснили що роби що хочеш, машину можна вбивати, давай покажи як валить ауді, беха і т.д

звідки такі дивні фантазії??? Я теж планую купити собі таку машину, але не тому, щоб "порушувати ПДР", "вбивати машину", а тому, що в мене нема грошей платити "дяді" (державі) надумані націнки за розтаможку, а машина потрібна.

А на рахунок "школоти за кермом" - її валом і на нормальних номерах, і особливо на "крутих".

 

41 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Стараюсь по можливості їх об'їжати, поки виходило, але все ж стрьомно, бо потім розбирайся як ситуації розрулювати.

Для їзди на такій машині водій все-одно має мати поліс ОСЦВ, тобто тобі (якщо тебе вдарить така машина) буде плати його страхова.

Водій кине машину і втіче? Ну, з нормальними номерами така ситуація теж не виключена, купа машин зара продана-куплена по техпаспорту (тобто продавець просто віддав техпаспорт, новий власник ніде юридично не зафіксований)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за ними давно спостерігаю. Які я тільки обгони не бачив, підсікання. Страшніше за беху на польських номерах може бути хіба аудюха на литовських. На старих корчах стараються не ганятись, але бехи і ауді на цих номерах - то діагноз. В бесі трійці мотори по 2,5 куба на її масу - літак. Два місяці тому на одній такій майстри наші їхали в Гданськ. Чувак летів 180, а потім виявилось що в нього тормоза обірвались - шланг лопнув на передньому, а на задньому мідна трубка зігнила. В моторі дурі хоч відбавляй, а все решта гниле. Ніхто їх по сервісах не тягає, а гнати воно може. Тачка практично безкоштовна. Шкодувати таку не всі будуть, школота тупо вбиває. Я думаю в більшості водіїв щось схоже. На дорозі жахливий бардак, та й не тільки на дорозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, jack74 said:

Для їзди на такій машині водій все-одно має мати поліс ОСЦВ

 

Поліс ОСЦВ від української страхової компанії? Та невже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, jack74 сказал:

саме так. Від української страхової.

 

нє, ну може Ви і якусь українську купите додатково. Але по місцю реєстрації авто обов'язково має бути цивілка. 

А страхова буде платити власнику а не водію. А власник хто? - як правило іноземне п-во.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, natalka) сказано:

А страхова буде платити власнику а не водію. А власник хто? - як правило іноземне п-во.

@natalka) :) переплели овес і полову :)

Платити кому? Мова йшла про випадок (Ромаха за такий переживав), коли автівка на іноземних номерах пошкоджує авто на українській реєстрації.

 

21 хвилин тому, natalka) сказано:

нє, ну може Ви і якусь українську купите додатково. Але по місцю реєстрації авто обов'язково має бути цивілка. 

Авто по місцю реєстрації може собі мати хоч десять "цивілок" (звичайно ж, що вони мають "зелені карти"), але для пересування по Україні потрібно мати УКРАЇНСЬКУ ОСЦВ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивітся: утилізація цирк-пафос-клоунада, далі з дешевшими авто - знову цирк і клоунада.......і більше того електрокари: знайомий у Києві (з Яготина) вирішив купити Ніссан Ліф. Є куча Ліфів але автосалони їх продати толком неможуть. Перше - немає повторювачів повороту і якби у нас в країні це "не катить" (наші мудаки вумніші за інженера закордонного) в одному з автосалонів бачили просвердлені дірки і повторювачі з лади))))), далі цирк - не оформляють документи так як немає якогось з сертифікатів відповідності і толком ніхто неможе пояснити де його взяти, а влада неможе вирішити який з інститутів у Львові чи Києві має тим займатись.......А  далі ще цікавіше: продавець розказував тихо про те що хтось з високопосадовців дуже хоче підгрібти ринок електрокарів під себе тому всі труднощі звідти і NISSAN судится з українськими компаніями так як хоче вирішити то все без взяток і рішалова..........Короче люди до європи з дешевими авто нам як до неба рачки :angry: 

З іншої сторони про польскі авто - вчора їду додому з роботи пізно, стою на світлофорі ....... через подвійну сплошну на швидкості на червоне світло пролетіло чудо на гольфі на польских номерах........немає слів люди добрі! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, VovkleV сказано:

чудо на гольфі на польских номерах

Таке враження що проблеми не в "ЧУДІ" а в номерах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема в безнаказанності. Невідворотність покарання дисциплінує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, jack74 said:

Авто по місцю реєстрації може собі мати хоч десять "цивілок" (звичайно ж, що вони мають "зелені карти"), але для пересування по Україні потрібно мати УКРАЇНСЬКУ ОСЦВ. 

 

Аргументуйте, для чого авто на іноземній реєстрації повинно мати українську ОСЦВ, коли в нього вже є "зелена карта"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не аргументую (зара ліньки шукати... щось типу забугорні страховики ігнорують позови "країни третього світу" - України, і відмовляються платити по випадках), мені це просто сказали "досвідчені". Вірити, ні - твоя справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, jack74 said:

Вірити, ні - твоя справа.

Вірити у що? Дитячий садок якийсь. Спочатку пишу дурню ("потрібно мати"), а потім з'їжджаю ("мені це просто сказали").

 

"Цивілка" - це "обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів". Тобто страхування не самого автомобіля, не його водіїв, а саме власника конкретного авто. Поляк, литовець чи німець страхують цивілку в себе в країні. Не знаю як в Литві, а в Польщі і Німеччині часто "зелена карта" вже входить у вартість цивілки (тобто "зеленку" не потрібно купувати додатково). В разі ДТП з таким автомобілем в Україні він вважається "забезпеченим" з юридичної точки зору.

 

І от що ще цікаво. Якщо ти захочеш "добровільно" додатково застрахувати цивільну відповідальність в українській СК, який механізм застосовуватиметься на практиці: 1) номінальний власник не ти, а іноземець (не знаю, чи проходить фокус з "співвласниками", та й зараз багато їздять типу по дорученню); 2) по якому тарифу це буде зроблено, адже вартість залежить від місця реєстрації ТЗ (а в твоєму авто, наприклад, буде Вільнюс чи Варшава :) )?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вихід є: громадський транспорт або "Таврія" - поїздиш пару років а там дивись шось наладиця. Ті хто зараз пнеця, зі шкіри лізе аби купити "ТАЧКУ" сильно ризикують, адже законодавство сильно нестабільне і політично-соціальна ситуація теж. Плюс куча гємаря з тими іноземцями, поїздками за бугор, поліція, митниця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 годин тому, yu2007 сказано:

Вірити у що? Дитячий садок якийсь. Спочатку пишу дурню ("потрібно мати"), а потім з'їжджаю ("мені це просто сказали").

сказали люди, котрі їздять на таких машинах, що мєнти чіплялись за це і хтіли бачити українську ОСЦВ. В таких випадках йти з ними на загострення і починати корчити з себе юриста з-за такого єрундового питання нема сенсу.

Так доступніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене особисто зупиняло ДАІ в Луцьку за кермом автомобіля на іноземній реєстрації. Просили надати зелену карту, за українську цивілку не згадували. Так доступніше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yu2007 @jack74  - дівчата, Хлопці , годі, не сваріться! 

 

краще скажіть чи щось світить простим людям ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, RojkFV сказано:

вихід є: громадський транспорт або "Таврія" - поїздиш пару років а там дивись шось наладиця. Ті хто зараз пнеця, зі шкіри лізе аби купити "ТАЧКУ" сильно ризикують, адже законодавство сильно нестабільне і політично-соціальна ситуація теж. Плюс куча гємаря з тими іноземцями, поїздками за бугор, поліція, митниця...

 

АфігЄЄЄнний ти вихід пропонуєш!

От бери і їзди на Таврії, ризукуй життям кожен день. (Всі надіюсь розуміють що буде з таврією при лобовому, а що буде з єврокаром 2000-х років).

 

Це друже що ти кажеш не є виходом з цієї ситуації!!!

 

Я рахую пока є прогалини в законі ними потрібно КОРИСТАТИСЯ! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

Мене особисто зупиняло ДАІ в Луцьку за кермом автомобіля на іноземній реєстрації. Просили надати зелену карту, за українську цивілку не згадували. Так доступніше?

Да шо ви спорите як малі діти.

Якщо машина Польска, і страховка теж, то це не зелена карта, і на Україну ця страховка не діє.

Зелена карта виписувалась якщо наприклад купувати авто на транзитах в Голандії або Німеччині. І то на 14 днів-місяць.

Цивілка в Україні на рік коштує аж 600грн. Важко виписати? Не треба бути власником авто чи співвласником чи мати доручення.

Для оформлення цивілки достатньо мати техпаспорт, водійське посвідчення та інд. номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, kolialutsk said:

Да шо ви спорите як малі діти.

Якщо машина Польска, і страховка теж, то це не зелена карта, і на Україну ця страховка не діє.

Зелена карта виписувалась якщо наприклад купувати авто на транзитах в Голандії або Німеччині. І то на 14 днів-місяць.

Цивілка в Україні на рік коштує аж 600грн. Важко виписати? Не треба бути власником авто чи співвласником чи мати доручення.

Для оформлення цивілки достатньо мати техпаспорт, водійське посвідчення та інд. номер.

Ой-ой. Великий дядько, розкажіть нам маленьким :) 

Якщо страховка польська (німецька) - то разом з нею йде і зелена карта. Можливо не завжди, але в тих авто, що я знаю, було так. Для України авто на іноземній реєстрації повинна мати зелену карту. При чому тут транзити? Власник авто, на якому мене зупинили, купував цивілку в бундесі і йому "в подарунок" виписали зелену, яка діє за кордоном, в тому числі і в Україні. Знайомий продовжував цивілку в Польщі для авто на співвласника. Теж отримав річну зелену в подарунок.

 

Про цивілку. 600 гривень - це константа? Чому ж цивілка на моє авто в Рожищах коштує, наприклад, 300, в Луцьку - 600, а в Києві - 1200? Мається на увазі місто реєстрації авто. Яке місто реєстрації вибере український страховик, коли виписуватиме цивілку на авто, яке зареєстроване у Варшаві?

 

Я не заперечую, липову страховку ОСЦВ, щоб показувати в разі чого поліції, в нас випишуть без проблем. Мова ж почалася з того, які наслідки будуть при ДТП за участю винуватця на "польській" машині, хто оплачуватиме ремонт...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...