Перейти до змісту

Війна


phantom

  

932 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Він не може увійти в Чорне море

Знову ж таки читав протилежне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 6,8 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В Польщі літакі стоять для оборони самої Польщі.

Я не про Польщу, я про американський Авіаносець в Чорному морі.

З рештою, що у Польщі, що у Прибалтики - свої "рахунки" з Москвою. І кожен буде вважати це шансом помститися. Ослабивши свої західні кордони, зосередивши основні сили біля України - росія ризикує нарватися на удар. А там, між іншим, і до Москви рукою подати... 2-3-5 винищувачів із боєголовками долетіти встигнуть :)

Лол. Ніхто допомагати не буде, даю 100%, навіть якщо зайдуть війська РФ в західні області, на кордоні Польші будуть війська собі тихо мирно ЧЕКАТИ. Єдине що може дійсно допомогти - це США, але тільки військовою технікою і зброєю, Обама про це вже говорив. На більше надіятись не треба, нажаль.

Якщо ми не зможемо себе захистити самі, то навіщо нам взагалі допомагати? Я б на місці США теж не допомагав би.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і знову ціла сторінка поноса про Дж.Буша =)

я взагалі думаю, що путлер самостійно прикончив овоч і намагається зараз двійником ввести військовий стан і захопити наші землі...

надиво стало тихо в нас на Волині.....

я чув, що двійника теж убили, і тепер там трійник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми не зможемо себе захистити самі, то навіщо нам взагалі допомагати?

Захистити то ми зможемо - але якою ціною??

Втрати потім не сотнями будуть рахувати, а сотнями тисяч....

Хтось не піде на війну? Підуть. Більшість. Хтось на передову, хтось у партизани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, "не читайте до обеда советских газет" :)

Офіційна сторінка USS George H.W. Bush (CVN 77) у Facebook.

USS George H.W. Bush (CVN 77)

6 марта 2014 г. · 5SYOjS874Mk.png

GHWB conducts exercises with Hellenic Navy Frigate HS Elli (F 450) following a port visit in Greece.

USS George H.W. Bush (CVN 77)

8 марта 2014 г. · 5SYOjS874Mk.png

Greetings from Antalya, Turkey! USS George H.W. Bush Sailors enjoyed the second port call of our 2014 deployment. It was wonderful being in the beautiful city of Antalya where we were able experience the rich culture of Turkey.

USS George H.W. Bush (CVN 77) опубликовали фотографию.

18 марта · 5SYOjS874Mk.png

140316-N-SI489-073 MEDITERRANEAN SEA (March 16, 2014) Sailors prepare to launch an F/A-18F Super Hornet, attached to the “Fighting Black Lions” of Strike Fighter Squadron (VFA) 213,

Про Чорне море ніде ні слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ніхто не сумнівався

USS George H.W. Bush and USS Harry S. Truman transit during a turnover of responsibility in the Arabian Sea

https://www.facebook.com/USSGeorgeHWBush

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та забудьте ви нареші про допомому штатів. Нах там кому здався український народ.

"хочеш зробити щось нормально - зроби то сам"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блiн, я зрозумiти не можу, ЧОМУ ДО СИХ ПIР НЕМАЕ ДОВЕДЕНИХ ДО НАСЕЛЕННЯ ПЛАНIВ ВIДНОСНО ЕКСТРЕННОI МОБIЛIЗАЦII В РАЗI НАПАДУ ВОРОГА ? КУДИ ЙТИ, ЩО З СОБОЮ МАТИ Й ТАКЕ IНШЕ ??? ЧОМУ НЕ ВЕДЕТСЯ НIЯКА РОБОТА ЩОДО IНФОРМУВАННЯ МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ, ЯК ДIЯТИ В РАЗI АГРЕССII ВОРОГА ? Невже наша влада центральна й на мiсцях настiльки оптимiстична до iдiотизму ? Чому мають загинути сотнi тисяч тiльки iзза того, що не будуть знати, що робити в скрутну годину ?

ЗЫ думаю варто монiторити (якщо е така можливiсть) вiдльоти чартерних рейсiв з проросiйсько налаштованою дипутатньою, думаю, iх повiдомлять *по дружески*, що пора *линять* й вони побiжать як щурi за добу чи двi до нападу (звичайно, якщо в планах буде повна iнтервенцiя з захопленням Киева)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Генасамблея ООН прийняла резолюцію по територіальній цілісності України.

За - 100 країн, проти - 11, утримались - 58.

s_1395936623_9760891_34a8a7cebd.jpeg

З.І. Проблема в тому, що резолюція носить рекомендаційний характер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ніхто не сумнівався

не читаю я ніяких фейкбуків. Бо не зареєстрований.

блiн, я зрозумiти не можу, ЧОМУ ДО СИХ ПIР НЕМАЕ ДОВЕДЕНИХ ДО НАСЕЛЕННЯ ПЛАНIВ ВIДНОСНО ЕКСТРЕННОI МОБIЛIЗАЦII В РАЗI НАПАДУ ВОРОГА ? КУДИ ЙТИ, ЩО З СОБОЮ МАТИ Й ТАКЕ IНШЕ ??? ЧОМУ НЕ ВЕДЕТСЯ НIЯКА РОБОТА ЩОДО IНФОРМУВАННЯ МИРНОГО НАСЕЛЕННЯ, ЯК ДIЯТИ В РАЗI АГРЕССII ВОРОГА ? Невже наша влада центральна й на мiсцях настiльки оптимiстична до iдiотизму ? Чому мають загинути сотнi тисяч тiльки iзза того, що не будуть знати, що робити в скрутну годину ?

Ти про слово "паніка" чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та забудьте ви нареші про допомому штатів. Нах там кому здався український народ.

"хочеш зробити щось нормально - зроби то сам"

США будут платить России $70.7 млн за каждый полет ракет "Союз", необходимый для США - сообщает Fox News. Это произошло на фоне заявлений президента США Барака Обамы о планах ужесточить санкции против РФ за ее действия на Украине и в Крыму.

Пока политики спорят о борьбе с РФ, НАСА утверждает, что на "многолетние отношения" с Роскосмосом политика "не влияет" - ни в плане вывода спутников США и доставки американских грузов, ни в проекте МКС, ни в планах пилотируемых полетов. Eсли РФ откажется работать с NASA (при том, что объем частных запусков не обеспечивает американскую космическую программу даже на четверть) - для США, фактически, захлопнется окно в космос.

Оттакої :-(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподобався комент з харківського форуму:

Стосується він в основному сходу, але і нашим "противсіхам" теж варто задуматись, що якщо сюди війська все ж дійдуть і ми почнемо партизанити?

Настало время, когда всего несколько часов могут быстро и бесповоротно разделить нас на украинцев и неукраинцев.

Дело не в языке. Не в этническом происхождении. Не в месте рождения и жительства. Не в корнях. И отнюдь не в гражданстве.

Вся соль в ответе на один простой вопрос: как ты назовешь российских солдат, вторгшихся в пределы нашей Родины -оккупантами или освободителями?

Для тех, кто живет западнее Киева, ответ очевиден. А для тех, кто восточнее? Или у самой границы? А таких миллион!

Можно быть федералистом. Не знать ни слова по-украински и отчаянно бороться за второй государственный. Быть коммунистом, любить Сталина и не любить Бандеру. Но понимать, что Украина — это твоя Родина, твое государство, и взять в руки оружие, чтобы его защитить.

А можно, живя всю жизнь на этой земле, заседать в Украинском парламенте, носить на лацкане значок с сине-желтым флагом, петь гимн, получать зарплату в гривнях, но делать все, чтобы твоя страна потеряла независимость.

Выбор придется делать каждому. И он будет иметь далеко идущие последствия. Ибо, если вы сочтете россиян оккупантами, то вам придется, как максимум, встретить их танки на границе с гранатометом или коктейлем Молотова, а потом вести партизанскую войну… А это значит убивать российских солдат, собственных предателей-полицаев, пускать под откос поезда, взрывать мосты… А как минимум придется саботировать оккупационную власть и уж никак не сдавать на допросах подпольщиков…

А те, кто решит стать коллаборационистом, тоже должны знать: их будут использовать в карательных акциях, в качестве пушечного мяса при захвате западных областей Украины.ФСБ обязательно попытается превратить таких в доносчиков и засылать провокаторами в то же подполье. И от них будут требовать особой преданности, ибо они жили на «бандеровской территории», а значит заведомо неблагонадежны.Готовы они к этому?

Есть, казалось бы и третий вариант: сидеть себе тихо и думать — будет Украина — как-то проживу, придут россияне — я язык знаю — тоже не пропаду. Так, очевидно думали те 70% крымчан, которые не пошли на референдум, но и не протестовали против путинского аншлюса.

… Дело в том, что так не получится. Потому что рано или поздно к тебе придут.

Или из ФСБ, чтобы ты сдал соседа -»бандеровца». Или партизаны с предложением бросить бомбу в офис партии «Единая Россия». И в одном и в другом случае тебе придется принимать решение, и от него будет зависеть и жизнь и честь.

Ответ на простой вопрос для многих будет непрост. Потому что за ним стоит судьба не только человека, принявшего решение. Но его детей, внуков, отдаленных потомков, которые. если ответ будет неправильным спросят из далекого будущего: «Что же ты наделал, наш глупый предок».

Переиграть ситуацию не получится.

Можно ненавидеть нынешнее правительство, пытаться назло Ярошу и Тягныбоку нырнуть под крылышко путина и безнаказанно крутить оттуда кукиши… Но правительства приходят и уходят. Тягныбоки и Яроши не вечны. А у Украины может не случится больше возможности быть одной страной. И как тогда, на том свете, держать ответ перед своими предками, которые многие столетия мечтали жить вместе -Правобережьем и Левобережьем, одной семьей?

Обнадежить их ожиданием очередной российской Перестройки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб ніхто не сумнівався

не читаю я ніяких фейкбуків. Бо не зареєстрований.

Я теж там незареєстрований, але на цю сторінку пускає без авторизації, як і на інші сторінки кораблів ВМС США.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти про слово "паніка" чув?

А от якщо не зроблять, як в Дніпропетровську, то ви дізнаєтесь значення цього слова <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

авіаносцю не обовязково входити в Чорне море. з Греції відстань достатня для бойових вильотів на територію України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ми не зможемо себе захистити самі, то навіщо нам взагалі допомагати? Я б на місці США теж не допомагав би.

мені здається, що ЄС (Польша та Великобританія в особливості) і НАТО вступить в війну в тому випадку, якщо розпочнуться безпосередні військові дії між Україною та РФ. Раніше цього вони будуть лише травити РФ санкціями та резолюціями ООН.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО!!!!

От читаю останні 3 сторінки теми - нападе Путін чи не нападе???? Головне питання.... А от мені здається - як раз це і його ціль. Щоб ми всі з Вами не займались справами поточними, а ВЕСЬ час думали, а що ж то зробить Путлєр... Нападе чи не нападе....

Чи ви думаєте, що кегебіст до "мозга костей" може щось не знати наперед???? Навряд чи... Головна його ціль зараз - ПАНІКА на Україні... І що можна казати про Центр чи Схід, якщо в нас на Заході, на моєму улюбленому форумі ОДНОТИПНОГО брєда вже більше як 3 сторінки (порахуйте к-ть постів) менше чим за сутки.

Яке питання??? Нападе чи не нападе??? Фіг його знає... І НІХТО не знає... Надіюсь ні. Тоді буду жити нормально, любити жінку і дитину, видам дочку заміж і т.д... А якщо нападе, то зціплю зуби, візьму кулемет, автомат (чи що дадуть) і піду боронити ще пока маленьку донечку.... А там вже як вийде...

Але суть така - що це рішення треба прийняти один раз назавжди собі і все. А не сидіти тут на форумі по 100500 повідомлень писати "нападе чи не нападе"... Деякі взагалі умудряються писати на одній сторінці одне, а вже на іншій зовсім друге... Ви працюєте на Путлєра... Хай навіть не свідомо для Вас... Але Путлєр це за Вас передбачив, не переживайте...)))

Соромно браття!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але суть така - що це рішення треба прийняти один раз назавжди собі і все. А не сидіти тут на форумі по 100500 повідомлень писати "нападе чи не нападе"

Ми зараз обговорюємо реальний стан речей. Політика на то й є політикою, щоб її обговорювати простим людям і, у разі чого, якось намагатись на неї впливати. Від проінформованості населення можливо саме зараз залежить, чи будуть мої друзі або родичі в майбутній зоні окупації. Війна між Україною та Росією наразі ймовірна як ніколи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАТО допомагатиме, але не захищатиме Україну, яка не є членом альянсу

НАТО можна порівняти з дружною сім’єю. Просто так стати членом цієї сім’ї неможливо, бо ви фактично вимагаєте, щоб представники інших держав ризикували за вас своїм життям

От читаю останні 3 сторінки теми - нападе Путін чи не нападе????

Десь на фейсбуці прочитав приблизно ось таку думку:

"Підуть чи не підуть росіяни??? Можу вас запевнити - підуть! 80% від загальної кількості. Усі, хто підтримує Путлера!

Дружно підуть на х*й!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від проінформованості населення можливо саме зараз залежить, чи будуть мої друзі або родичі в майбутній зоні окупації.

Чи друзі або родичі???? Жесть... Я от думаю чи моя сім"я і ми з Вами не будемо в окупації... Про це питання... Не зря НАТО стягує війська на кордони... А Ви думаєте чи Путлєр вторгнеться на "Юго-Восток"??? Повірте, він якщо це зробить, то НЕ зупиниться там....

Це з однієї сторони, а з другої - не можу зрозуміти залежність між 100500-им викладанням одного і того ж самого "кіпєшу" на форумі, проінформованістю Ваших друзів і родичів і можливістю їх майбутньої окупації???

До речі цей пост як і попередній - ІМХО!!!!!!!!!!!!!!! Так що шапками кидатись сильно не треба....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з однієї сторони, а з другої - не можу зрозуміти залежність між 100500-им викладанням одного і того ж самого "кіпєшу" на форумі, проінформованістю Вашим друзів і родичів і можливістю їх майбутньої окупації???

ну чесно скажу, вас же ніхто не примушує читати усі ці тонни тексту. А паніка чи жваве обговорювання - це нормальна реакція на такі події. Було б гірше, якби люди НЕ обговорювали усе це. Тоді б суспільство було б просто байдужим до усього цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це з однієї сторони, а з другої - не можу зрозуміти залежність між 100500-им викладанням одного і того ж самого "кіпєшу" на форумі, проінформованістю Вашим друзів і родичів і можливістю їх майбутньої окупації???

ну чесно скажу, вас же ніхто не примушує читати усі ці тонни тексту. А паніка чи жваве обговорювання - це нормальна реакція на такі події. Було б гірше, якби люди НЕ обговорювали усе це. Тоді б суспільство було б просто байдужим до усього цього.

Так не це треба обговорювати!!! http://board.lutsk.u...entry1053029354 почитайте пост ...4117

Куди йти, до кого, що робити, коли БІДА. От це важливо... ІМХО.....

І повторюсь. Головна ціль Путлєра - наша з Вами ПАНІКА!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колишній міністр оборони й екс-секретар РНБО Євген Марчук заявляє, що в найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності.

Про це він заявив в Українському кризовому медіа-центрі, повідомляє "Радіо Свобода".

За словами Марчука, ситуація переходить до другої фази спецоперації, яку проводить Росія відносно України, і ця фаза може бути набагато небезпечнішою, ніж була "кримська фаза".

"На сьогоднішній день для експертів, які не входять до владних структур і добре розуміються на оборонно-безпековому форматі національної та державної безпеки, в цілому видно, що десь у найближчі два дні Україна буде переживати найкритичніший момент своєї історії за всі роки Незалежності", - сказав Марчук.

За його словами, є "індикатори", які свідчать, що готується серйозна військова провокація на російсько-українському кордоні.

Найкраз час ПСу мститися Авакову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І повторюсь. Головна ціль Путлєра - наша з Вами ПАНІКА!!!!

для того щоб не було панiки й треба знання й визначеннiсть дiй, як при СССР, в разi тривоги всiм прибути туди то й мати те то. А не коли ворог на порозi, а бiльшiсть й поняття не мае, що робити. Нiхто не говорить, що треба сiсти, скласти руки й строчити на форум пости типу *аяяяй*, просто треба усвiдомлювати небезпеку й морально готовитись не впасти в роспач. Це поки перша бомба не впала то всi героi, а як впаде, то вся лiрика моментально вивiтрится й буде панувати лише один закон - хто сильнiший, спритнiший й розумнiший той й правий. До вiйни неможливо морально пiдготовитись пересiчнiй людинi, але треба хоча б себе настроiти на боротьбу, щоб це не стало цiлковитою несподiванкою й розпачем в повному обсязi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...