Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

А тим часом ДІЙСНО небайдужі люди роблять в нас свою роботу

http://obozrevatel.com/crime/02589-sberezheniya-v-300-tyisyach-glavnogo-kaznacheya-volyini-poprosili-podelitsya-sekretom-uspeha.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Нокіан, чи тобі то все викладати та ще й з докором? Прочитай себе два роки назад, рік назад. А це той час, коли на поршня ще можна було впливати відносно мирним шляхом. Зараз їм вже немає куди відступати, вони усвідомили, що вони вміють тільки "на металолом", а це зовсім інший рівень "взаємодії".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Але для субсидії грає рояль не мінімальна зарплата, а прожитковий мінімум. Прожитковий обіцяли не чіпати до кінця опалювального сезону. Тому яке скасування?

То в чому я помилявся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене мало гребе майно і методи його отримання петрусеподібних істот, бо хочу чи не хочу, я мушу жити власним життям, як і кожен з вас. Я живу в своїй економіці, на яку мало впливають статистичні показники державних установ і дуже сильно впливає купівельна спроможність, наприклад, лучан. Купівельна спроможність зростає з ростом реальної економіки і різко спадає, коли економіку вбивають. Економіка - це живий організм, який мало залежить від особи президента, депутатів, чиновників і дуже сильно залежить від нашого з вами бажання щось творити, виробляти, чи надавати послуги. Максимальна користь від чиновника може бути тільки в одному: маєш свій теплий кабінет, місячну зарплату і велику пенсію поки живеш, не мішай людям творити економіку. Ти успішний лузер, що не захотів жити в конкурентному середовищі підприємців, бізнесменів, чи помагати їм у виробництві товарів, послуг, то просто не мішай. Чим менше втручання в живу економіку лузерів, які ще й при цьому не несуть жодної відповідальності за це втручання, тим здоровіша система, окреслюється економічна стабільність. 

Все що робить однотуровий випадковий президент - це руйнує, переформатовує економічне життя під власні економічні інтереси. Тепер в кожній легальній економічній трансакції крім вас і вашого економічного партнера ще є одна жирна морда, і за нею купа морд поменше, кожна з яких хоче отримати з вашої праці власний інтерес. Економіка то така штука, яка любить свободу, волю, інакше вона не клеїться, в той же час чиновники живуть постановами, приписами і директивами, що надають їх загалом беззмістовному життю певних сенсів. Цю практику чиновники, намагаються поширити на вільні економічні звязки, дуже сильно переживаючи за сектори, де їм просто фізично важко їх контролювати.

Що ми маємо на виході. 35 млн. жебрацьку країну в центрі Європи, яка безперестанку жебрає гроші в світу, валить власний бізнес і власне населення. Громадну армію чиновників, що постійно наростає, бо як же себе не контролювати, і контролюють одні, а інші контролюють контролерів, а над ними головні контролери, а над тими ще супер головні контролери і нема тому конца. Айтішників взяти за яйця не виходить - це буде головна проблема діючої влади: хто має пенсіонерів годувати, гроші на війну, кончєні непатріоти і т.д. З усіма іншими апартат справляється поки безпроблем. Неайтішники валять на заробітки з перспективами зависнути максимально довго. Боти лікують, ми вистояли, хто як не влада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 ще у нашої влади стоїть задача розпродати землю. Але перед стартом потрібно останні соки з населення вичавити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, case_l сказано:

@romaxa11 ще у нашої влади стоїть задача розпродати землю. Але перед стартом потрібно останні соки з населення вичавити :)

петрусь є одним з найбільших латифундистів в Україні. Проблема з продажом землі я думаю в тому, що сюди навалить ціла купа реального європейсько-американського бізнесу і виробляти фіглі-міглі вже не вийде. Це буде реальною втратою влади і початком життя за законами і правилами. А хіба влада цього хоче?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, halcogen сказано:

Аргентина вже продала всі свої землі, і що? Прийшло покращення для них?

А наші олігархи просто так, фактично безкоштовно вже весь чорнозем забрали. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скуплять, заберуть а далі що? Для чого їм мільйони гектарів землі? Жерти? Вони що, вічні? Здохнуть,а земля ж залишиться і на ній все одно прийдеться працювати. У нас практично світові ціни на все, то й тут вигідно продавати продукти. Тому нічого страшного окрім життя за правилами і з повагою до приватної вартості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, romaxa11 сказано:

Для чого їм мільйони гектарів землі? Жерти?

А нахіба їм мільярди грошей? Жерти?

З собою теж не заберуть.

Їх логіку тут фіг зрозумієш. Можна лиш здогадки будувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 7 міліардів  жителів Землі лише 2 тис є міліардерами. Звичайна статистика говорить, що це дуже малаенька частка, отже вони є ненормальними для всіх інших людей.Так само малозрозумілими для обивателів є їх мотиви.

Насправді вони  просто хочуть бути першими ,найкращими і т.д.

В силу трьох причин

Або хтось дуже образив у дитинстві-юності і вирішив доказати, приклад Янукович

Або просто прийшлось стати на зненацька  звільнене місце, і найкраз проявились лідерські якості

Або змалку і хотів стати першим із перших.

Головне -успіх, а міліарди лише його мірило.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте розрізняти лайно і мух, щоб не втопитись в нокіанських філософіях. Економіка - це win-win і коли людині вдається створити продукт, який може одночасно підходити величезній кількості людей, то ця людина багатіє, чи в моральному, чи в матеріальному плані. Win-lose мільярдер - це кримінал, аферизм, що просто вказує на бракованість, примітивність, хворобу економічної моделі.

Одне діло створити Ламборджіні Авендатор, а зовсім інше - автобус Богдан, і підігнавши під нього законодавство, заставляти автоперевізників його купляти. Одне діло розробити просунуті технології видобутку нафти на колосальних глибинах і в низьких температурах, видобути і продавати на вільній біржі, а зовсім інше перестріляти, перекупити чиновників, директорів вугільної індустрії, корупційно-кримінальним шляхом захопити політичну монополію, незаконно стати власником енерготранспортних компаній.

Якщо я Нокіан тебе тупо грабону, заваливши молотком по голові, заберу твої телефони, я успішний , а ти лузер? Лікуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Nokian сказано:

Або хтось дуже образив у дитинстві-юності і вирішив доказати, приклад Янукович

Або просто прийшлось стати на зненацька  звільнене місце, і найкраз проявились лідерські якості

Або змалку і хотів стати першим із перших.

Головне -успіх, а міліарди лише його мірило.

Наприклад із Біллом Гейтсом що не так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

феєричний переможець конкурсу

 

 
 
Mihailo Kycuk
17 год · 
 

Подивіться, прошу, це відео. Всього 1 хв. і 47 сек. На відео - переможець конкурсу на посаду директора Національного природного парку "Тузловські лимани" Віталій Чакир. Конкурс проходить в Міністерстві екології та природних ресурсів України.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, case_l сказано:

Наприклад із Біллом Гейтсом що не так?

Ну Білл Гейтс із своїх 50(приблизно) міліардів дол своім дітям заповів лише 10 млн.

Ти сам, аюо хтось із твоїх знайомих, або взагалі в Укрвїні хтось- зробили би так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Nokian сказано:

Ну Білл Гейтс із своїх 50(приблизно) міліардів дол своім дітям заповів лише 10 млн.

Ти сам, аюо хтось із твоїх знайомих, або взагалі в Укрвїні хтось- зробили би так?

якби було 10 млн, то звичайно заповів би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Михаил Дворчик: Перезагрузка украинской власти неизбежна
О работе польских политиков и организаций с украинскими оппозиционерами в интервью "WBJ Observer" рассказал глава комиссии Сейма по связям с поляками за границей, депутат от правящей партии "Право и Справедливость" Михаил Дворчик.
В ближайшее время на Украине ожидается обновление и перезагрузка власти. Главный кадровый резерв уже сотрудничает с Польшей. По словам депутата от "ПиС", помимо главы партии "Рух новых сил" Михаила Саакашвили с польскими политтехнологами работает депутат Верховной Рады Надежда Савченко, а также другие члены команды Саакашвили. "

http://h.ua/story/434510/

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

I шо ше один майдан?! Чи шо вони чи чим вони хочуть змінити цей режим?  п.с. Я і так відчув " жити по новому" ше такого покращення я не хочу..  доллар по 100 і зп в 6000 це вже буде не просто виживання, а реаліті шоу якесь...  хоча в мене деколи складається враження про те, що людям подобається такий " розклад речей" зп в 4000 за квартиру 1500-3000.                  ні корови ні свині тільки президент на стіні! Скоро таке буде.. Зовсім скоро...

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Це лютий сука блд треш.

У Києві уже ТРЕТІЙ ТИЖДЕНЬ активісти, побиті беркутньою 30 листопада 2013, ЖИВУТЬ у залі номер 6 Шевченківського суду. НОЧУЮТЬ в залі суду.

У знак протесту проти навмисного і свідомого затягування справи, непритягнення до відповідальності виконавців і організаторів. Та й взагалі у нерозслідуванні усіх Майданівських справ.

Останньою краплею для постраждалих стала поведінка судді Мелешак 30 листопада, колишньої голови Шевченківського суду, яка причетна до фабрикування справ проти АвтоМайдан - AutoMaidan. Ця суддя, яка була переведена у Київ з Авдіївки за януковича, уже другий рік тягне час, розвалює і гальмує справу, не бажає розглядати питання зміни запобіжного заходу беркутам, що не з'являються у суд. Вкупі з дивною поведінкою з боку прокуратури і переформатуванням Департаменту спецрозслідувань (за три роки відсутня навіть схема злочину, зараз над справою зараз працює лише один слідчий і.т.д.)

Детально Дмитро Різниченко писав.
https://www.facebook.com/0newfire/posts/1076009649191945

Третій тиждень вони тут кароче живуть. 
І жодної реакції від офіційних осіб з приводу того як це розрулити.
Юрій Луценко - чотко, правда?

Репост будь-ласка.

Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
Світлина від Roman Sinicyn.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кривий Ріг

Песенный флэшмоб в Кривом Роге. 24.12.16 ИЗБИЛИ ЛЮДЕЙ!!! (назва відео не моя. Я б написав "Мало дали")  
Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...