Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

On 22.02.2017 at 08:31, ForZa сказано:
Цитувати

Те саме стосується міліції: більша частина підпорядковувалась Януковичу, але й були такі, що підпорядковувались опозиції

Цитувати

з Будинку профспілок вели прицільний вогонь снайперів Порошенка-Парубія

Цитувати

на початках все це фінансувалось закордонними інвесторами

Цитувати

Після огляду в польовому шпиталі мене почали відправляти додому, крововтрата була великою......Після цього я поїхав до Києва втретє. Наступного дня мало все вирішитись, готувався серйозний штурм Верховної ради, Адміністрації президента, Кабміну

Цитувати

 за лічені години були зрізані дерева

на майдані не був, але по-моєму цитовані слова - брєд ще той

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Як на мене президент гірший за попереднього і уряд так само,і нічого не міняється.І люди так само залишаються як з давен давен кріпаками,як їхали в росію,Португалію,Італію і тд,а зараз Польщу так їдуть.Як не раз писалось поки не почнуть відстрілювати нічого не зміниться,а порох буде підставляти і садити в тихаря,а вибори купить.Про "Майдан-2" практично забуто,3-й хотілось би але зараз його заривають такими фейками як "шатун" і ціми сбушними хренями нібити щось робиться.Населення перетворено у "вату",втирарають мін.заралату і тарифи як спасіння.З того що попадалось в неті:січень- мінус 120.тисяч підприємців,заборгованість населення за комуналку десятки млрд,з особистого досвіду-десятки автобусів у Польщу за сутки.А економіку можна просто звіряти по курсу за кожний місяць любого року,і до кацапів ми падаєм не кісло.Написав просто для того мож хто обнадіє хорошою новиною,сумно:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, halcogen сказано:

просто не все робиться на раз-два

І не все для України. А багато взагалі не робиться - просто взяв і очолив певні напрямки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, halcogen сказано:

Нинішній президент поки що найбільш адекватніший з усіх хто був до нього, просто не все робиться на раз-два і по щучєму вєлєнію. 

В чому це проявляється? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, halcogen сказано:

Що саме проявляється?

за рахунок чого він найбільш адекватний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо рашка це ворог,то наш президент(і я за нього голосував)-зрадник,а це набагато гірше(як на мене).І ВР це теж стосується,візьмемо наприклад(та й це вічна тема) "НФ",пристойні люди там є,пройшли майдан,війну але як один голосують за те що "партія" прикаже чи те що треба пропихнути,і хто вони після цього як не зрадники(як на мене).Пороха поки ще десь приймають на заході але це ненадовго,там зразу зрозуміли що це не та людина якій можна довіряти інакше кредити від МВФ були набагато більшими,"овощ" так саме нікуди не їздив крім рашки та сходу,сцяв,і порох сцить до людей вийти,бо буде звіздец обурення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, halcogen сказано:

Порівняйте хоча б з попередником. Вітьку Фьодарича забули, память коротка? В тій ситуації були інші кращі кандидати? Може Юля, Ляшко, Тягнибок, Ярош?

 

 

чесно не бачу чим він адекватніший - звичайний популіст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, spqr сказано:

Як на мене президент гірший за попереднього і уряд так само,і нічого не міняється.І люди так само залишаються як з давен давен кріпаками,як в їхали в росію,Португалію,Італію і тд,а зараз Польщу так їдуть.Як не раз писалось поки не почнуть відстрілювати нічого не зміниться,а порох буде підставляти і садити в тихаря,а вибори купить.Про "Майдан-2" практично забуто,3-й хотілось би але зараз його заривають такими фейками як "шатун" і ціми сбушними хренями нібити щось робиться.Населення перетворено у "вату",втирарають мін.заралату і тарифи як спасіння.З того що попадалось в неті:січень- мінус 120.тисяч підприємців,заборгованість населення за комуналку десятки млрд,з особистого досвіду-десятки автобусів у Польщу за сутки.А економіку можна просто звіряти по курсу за кожний місяць любого року,і до кацапів ми падаєм не кісло.Написав просто для того мож хто обнадіє хорошою новиною,сумно:(

 

вивіску поміняй

агент ФСБ - правильніше буде

 

п.с. кого відстрілювати пропонуєш, стрілець словами, тих, хто на третьому році війни в ерефію на заробітки їздить? чи може тих 120 тис. підариємців, які підприємцями були лише для статистики в податковій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, rl72 сказано:

 

вивіску поміняй

агент ФСБ - правильніше буде

 

п.с. кого відстрілювати пропонуєш, стрілець словами, тих, хто на третьому році війни в ерефію на заробітки їздить? чи може тих 120 тис. підариємців, які підприємцями були лише для статистики в податковій?

Я агент ЦРУ 10 років на форумі,мож не такий активний як ви. Адміни мене б розчихлили вже давно.Про "відстріл" малось те що така врода українська"як на мене",терпіти дуже полюбляємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 хвилин тому, halcogen сказано:

Хто вас знає як вас там вчили, може у вас тактика така. При демократах (Обамі) сиділи собі в конспірованій квартирі, а як тільки до влади прийшов президент від республіканців, так і методичку обновили. Єслі шо, то це була шутка, але хто його знає )))

Шутка)))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, spqr сказано:

Якщо рашка це ворог,то наш президент(і я за нього голосував)-зрадник,а це набагато гірше(як на мене).І ВР це теж стосується,візьмемо наприклад(та й це вічна тема) "НФ",пристойні люди там є,пройшли майдан,війну але як один голосують за те що "партія" прикаже чи те що треба пропихнути,і хто вони після цього як не зрадники(як на мене).Пороха поки ще десь приймають на заході але це ненадовго,там зразу зрозуміли що це не та людина якій можна довіряти інакше кредити від МВФ були набагато більшими,"овощ" так саме нікуди не їздив крім рашки та сходу,сцяв,і порох сцить до людей вийти,бо буде звіздец обурення.

Нажаль ворогом №1 України є її народ :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Нажаль ворогом №1 України є її народ :( 

По твоїх вчинках видно, що ти не є ворогом України. -1

Я зробив менше, але теж не ворог. -2

 

Долучайтесь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, sergkots сказано:

По твоїх вчинках видно, що ти не є ворогом України. -1

Я зробив менше, але теж не ворог. -2

 

Долучайтесь...

Та майдан взагалі зрадники ворогів затіяли. Це все їх провина...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Та майдан взагалі зрадники ворогів затіяли. Це все їх провина...

Зрадники ворогів :)  кажеш. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 14.12.2015 at 22:21, AgentSmith13 сказано:

ГіМ&О не тоне:

Екс-керівник міліції Волині претендує на крісло першого заступника губернатора Одещини

Цитувати

У процесі кадрового конкурсу на посади заступників голови Одеської ОДА стали відомі кандидати. Це список з шести чоловік, які беруть участь у конкурсі на вакансію першого заступника.

 

Серед претендентів – колишній керівник волинської міліції Олександр Терещук.

Вирішив перебратись у тепліший клімат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пишуть, що Экс-глава киевской милиции победил в конкурсе на первого зама одесского губернатора

Цитувати

Я решился пойти в Одесскую область, потому что посмотрел что в должностных обязанностях будет координация правоохранительных органов. Так как вся моя жизнь сложилась в правоохранительных органах, я прошел путь от простого милиционера до начальника главка Киева, я решил написать заявку на конкурс. Координация правоохранителей это очень важно, мы же понимаем, что пройдет месяц-два и приедут туристы, фактически вся Украина приедет отдохнуть. Поэтому нужно навести порядок. Я буду работать, знаю как это делать и умею, – заявил Александр Терещук.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Кожного року нагадую про події, що сталися в Чутово 3 роки тому.
Винесу відео одним дописом, щоб не шукати, і систематизую.

Харків. Тоді, у 2014, у місті діяли гастролели з росії, вперемішку з місцевою ватою та тітушнею. Вони діяли по трикутнику Харків-Донецьк-Луганськ, виловлювали людей з українською символікою і били їх. Розганяли українські мітинги. Координувалися у Харкові через службу таксі, яка належала лідеру терористичної "Оплот" Жиліну, що нині годує хробаків.
Все це за цілковитої підтримки міліції, деякі з яких відкрито ходили з колорадкадськими стрічками. 11 квтіня, ввечорі, я нишпорив в їхньому таборі, який стояв біля беркутівської частини. Слухав розмови. Вони були пригнічені і налякані тим, що до міста суне "авто-потяг". Видавалося, що нарешті український мітинг буде масовим і пройде без побоїв.

Київ. Столиця оговтувалася після Майдану. Був певний вакуум у владі. Атмосфера страшенної втоми, але перемоги. Зовсім нікуди не хотілося знов впрягатися, тому на всі заклики самооборон Луганська, Харкова та Донецька лунала уніфікована відповідь колективного киянина: "Ми в себе тут розібралися, давайти і ви там в себе лад наводьте". Ти мне менш, певна кількість організацій зголосилася їхати. Замутили два "авто-потяги" киян та дніпрян до Харкова на мітінг, який мав відбутися у ці дні.

Чутово. КПП міліції на кордоні полтавської та харківської областей. Там і стався напад на колону. Нападниками були "Сокіл", "Беркут" (в своїй формі та з шевронами), неідентифіковані ще кілька підрозділів, а також тіхушники в штатському з помаранчевим скотчем на рукавах та звичайні мєнти з даїшниками. А також снайпери, кулеметники та БТР. Зупиняли. Били. Обкрадали. Знущалися. Тих, кто віз наклейки "Правий Сектор. Об'єкт під охороною" цими же наклейками і обліпили. Обличчя, тіло. І реготали з того всього. Слова "фашисти", "Ета вам за/не Майдан" були нормою. Трощили не тільки авто-потяг. Який каєн на АА номер, маршрутку Полтава - Харків. У водія забрали всю виручку (2000 грн). У координатора ультрас - 6 000 грн та золотий тризуб.

Аваков. Похвалив ментів за блискучу операцію (самі менти це називали антитерористичною операцією) і заклеймив організаторів цього потягу і їх участників: "Кто те идиоты, что направляют людей в Харьков, едва перешедший гигантскими усилиями на мирную жизнь - без драк и кострищ? Кто те кукловоды, которые делают это в момент, когда нам нужно концентрироваться на Донбассе?! Кто Вы, негодяи и провокаторы?! Хотели вновь поджечь Харьков коктейлями Молотова - возбудить низменную часть колорадов, испугать нейтральных "воинственными правыми", - написав він тоді у своєму ФБ.

Харків. Наступного дня, осмілівша від такої несподіванної допомоги очільника МЗС, вата рознесла український мітінг, а весь інфопростір був забитий тим хлопцем, якому на сходинкам метро проломила голову ватна медсестра. менти спостерігали за цим. хтось демонстративно відвернувся. Хтось знову ж таки був в колорадських стрічках.

Щодо мене. Ми примчали тоді в Чутово як тільки провав зв'язок з колоною. Все це бачили на власні очі. Щось я зумів засняти, попхавшись бродити поміж силовиків, тримаючи ввімкнутим камеру на мобільному телефоні. Косив під тіхушників. Спілкувався з беркутами та іншими "антитерористами". Виказати себе довелося, коли менти пішли перевіряти мою машину. Іиник конфлікк, і, мабуть, був би й я побитим, якби не нардеп, який там опинився. Потім виник конфлікт з двума оплотівцями, та то таке.

Вишенька. Вся ця АТеО по непопущенню допомоги з Києва харківським активістам знімалася на камеру... "Оплотом"! Їм позували ті, хто був на БТР. Робили зщ ними постановочні кадри. Потім зробили дружній сюжет (https://www.youtube.com/watch?v=N7HRJrsN2NM&app=desktop). Якщо хтось забув, це той самий "Оплот", який поставляв добре підготовлених спортсменів на антимайдан, викрадав та катував активістів, і які воюють на сході як терористичне угруповування.

Власне, особисто в мене питання щодо Авакова відпали саме тоді. А всі подальші його дії по розвалу переатестації, легалізації беркуту в інших підрозділах, та призначенню на посади в МВД відвертих злочинців, доводять лише одне - Це найбільший внутрішній ворог держави. Тієї, образ якої ми намагаємося вибороти останні кілька років.

Дякую за увагу, у мене все.

https://www.facebook.com/rodion.shovkoshytnyi/videos/759122387466055/
https://www.facebook.com/rodion.shovkoshytnyi/videos/759108394134121/
https://www.facebook.com/rodion.shovkoshytnyi/videos/759105677467726/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адвокат сообщил о переезде в Россию фигурантов дела об убийствах на Майдане

 

Четыре бывших сотрудника харьковского спецподразделения «Беркут», обвиняемые в убийстве активистов Евромайдана, переехали из Украины в Россию. Об этом сообщил их адвокат Валентин Рыбин. «13 апреля они тихонечко сели на автобус и уехали в Россию. По внутренним паспортам, открыто и абсолютно спокойно», — сказал он.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а рукавички де? не дай Б-г мозоля натруть, лікарняні півроку оплачувати
 
Світлина від Павла Хомова.
Павло Хомів

Це ілюстрація гнилизни дій влади.
Це львівський губернатор Синютка, якому стелять коврик для того, щоб він у начищених мештиках кинув кілька лопат землі і посадив дерево... І на це все стільки наших видатків??? Коврик, журналісти, фото, місце в ЗМІ, деревця мабуть за державні кошти, лопата ... Нафуя це все? Що воно покаже? Що два Де Білла в робочий час бавляться лопатками в землі? А платити робочим гідну зарплату, а податки не красти, а купувати багато дерев і засаджувати вирубані ліси? До чого котиться цей театр?

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...