Перейти до змісту

Обікрали магазин Салют на ДПЗ


whois

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні їхав в маршрутці (№9) і народ жваво обговорював пограбування магазину Салют на ДПЗ, хтось може має більше інформації? цікаво просто,бо про ЦУм вже нецікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну обікрали, всі говорять, так їм і тра!

А як вони людей обкрадають то нічого?

Купував я у них дещо до свята і забув з кошика лимона викласти на стрічку, так охоронець бачивши це вмисно дочекався коли я за решту розплачусь і тільки тоді мене цап і тут протокол, штраф! А міг про це мене просто попередити. Я через те туди вже близько року не заходжу.

За аналогічних обставин 2-х моїх співробітників так розвели! І не тільки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім Салюта ще якийсь магазинчик на ДПЗ обчистили

слышал что Добробій напротив Вопака

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну обікрали, всі говорять, так їм і тра!

А як вони людей обкрадають то нічого?

Купував я у них дещо до свята і забув з кошика лимона викласти на стрічку, так охоронець бачивши це вмисно дочекався коли я за решту розплачусь і тільки тоді мене цап і тут протокол, штраф! А міг про це мене просто попередити. Я через те туди вже близько року не заходжу.

За аналогічних обставин 2-х моїх співробітників так розвели! І не тільки.

хотiлося б побачити фото цього *чудо-кошика* , з якого можна ЗАБУТИ !!!!!! щось викласти на стрiчку. Все, за що заплатив, твое, за що не заплатив значить ВКРАВ, якi претензii до охорони ? От якби доколупались до того, за що заплатив,або до того, що принiс з собою,тодi iнша справа

ЗЫ чи може ти якби перекладав потiм товар з кошика в пакет i помiтив би що за лимон не заплатив то ти повернувся б i заплатив за нього ? Навряд чи, подумав би : *та фiг с нiм, магазин на один лимон не збiднiе* А за день таких *забудькуватих* мабуть десятки, а недостачу потiм зi всiеi бригади касирiв i охоронцiв вирахують. А отримують тi касири i охоронцi в районi 1500 грн в мiсяць,ато й меньше. Пiсля *забудькуватих* отримають ще меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну обікрали, всі говорять, так їм і тра!

А як вони людей обкрадають то нічого?

Купував я у них дещо до свята і забув з кошика лимона викласти на стрічку, так охоронець бачивши це вмисно дочекався коли я за решту розплачусь і тільки тоді мене цап і тут протокол, штраф! А міг про це мене просто попередити. Я через те туди вже близько року не заходжу.

За аналогічних обставин 2-х моїх співробітників так розвели! І не тільки.

хотiлося б побачити фото цього *чудо-кошика* , з якого можна ЗАБУТИ !!!!!! щось викласти на стрiчку. Все, за що заплатив, твое, за що не заплатив значить ВКРАВ, якi претензii до охорони ? От якби доколупались до того, за що заплатив,або до того, що принiс з собою,тодi iнша справа

Кошик жовтий, лимон жовтий. Я був трішки неуважний, бо перебував "під мухою" в честь свого дня народження :D. Подарунок так сказати :(

Я звісно не професіонал, але колись в "колібрісі" охорона побачивши у мене в кошику невикладений стік капучіно лише звернула на це мою увагу підказавши: "у вас не все викладено з кошика" мені було приємно за що я ще й їй подякував!

Та не будемо вдаватися в подробиці. Пішов я звідтіля з "осадом" і при чому не один я.

З гіркого досвіду мого товариша скажу: менше зміна в зміни тирила б, то б недостач було б менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте внесу ясність. В ніч з суботи на неділю дійсно була крадіжка зі зломом (вирізали решітку, вибили скло, винесли значну суму коштів і т.д.). Сигналізація спрацювала, але охорона, що виїхала на місце нічого не помітила. Іде розслідування.

В ту ж ніч пограбували і магазин Добродій.

Ukrainec, якщо ти забув щось оплатити, то це крадіжка. Охорона для того і стоїть, щоб запобігати таким випадкам, яких, доречі, за квартал (від ревізії до ревізії) збирається на суму до 20 тис.грн. От і посуди сам скільки таких забудьковатих проходить мимо каси. Частину суми недостачі сплачує охорона і працівники магазину (все що вище норми списання на забудьковатість і норми природніх втрат).

А от говорити за всіх - це наклеп. Брехня і те, що вони людей обкрадають. Маєш факти - викладай.

Я рідко встрягаю на борді у суперечки, проте щодня її переглядаю, і про декого маю сформовану думку.

Сьогодні ти впав в моїх очах, хоча це не мені, не тобі не важливо. Бажати людям зла .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І невже не було свідків, що робили охоронці обидвох магазинів?

Шкода, що і в цій темі є українці, які радіють чужому горю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І невже не було свідків, що робили охоронці обидвох магазинів?

Шкода, що і в цій темі є українці, які радіють чужому горю...

В ночі магазини знаходяться під сигналізацією.

Свідки, суми і підробиці не розголошуються, доки триватиме слідство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте внесу ясність. В ніч з суботи на неділю дійсно була крадіжка зі зломом (вирізали решітку, вибили скло, винесли значну суму коштів і т.д.). Сигналізація спрацювала, але охорона, що виїхала на місце нічого не помітила. Іде розслідування.

В ту ж ніч пограбували і магазин Добродій.

Ukrainec, якщо ти забув щось оплатити, то це крадіжка. Охорона для того і стоїть, щоб запобігати таким випадкам, яких, доречі, за квартал (від ревізії до ревізії) збирається на суму до 20 тис.грн. От і посуди сам скільки таких забудьковатих проходить мимо каси. Частину суми недостачі сплачує охорона і працівники магазину (все що вище норми списання на забудьковатість і норми природніх втрат).

А от говорити за всіх - це наклеп. Брехня і те, що вони людей обкрадають. Маєш факти - викладай.

Я рідко встрягаю на борді у суперечки, проте щодня її переглядаю, і про декого маю сформовану думку.

Сьогодні ти впав в моїх очах, хоча це не мені, не тобі не важливо. Бажати людям зла .....

А ти для прикладу заглянь на місце "сторожки" з телевізорами, там понад 50 актів щодня складається, на забудьків. Я звісно співчуваю працівникам з яких вираховують і не заперечую власну провину, але вважаю що мета камер попередити злочин, а не стати інструментом для заробітку грошей.

Ще ограбили столову в гуртожитку на ДПЗ в ту саму ніч!

Нічого собі!? Невже виручка там така зберігається. Сьогодні треба буде попитати хлопців що там обідали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще ограбили столову в гуртожитку на ДПЗ в ту саму ніч!

Я что то не пойму, таки ОГРАБИЛИ или ОБОКРАЛИ? Как по мне так это разные вещи! И для (например) меня, кража - это конечно неприятная вещь, но с ОГРАБЛЕНИЕМ - равнять пожалуй не стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неприятная вещь, но с ОГРАБЛЕНИЕМ - равнять пожалуй не стоит.

Серёга, не все такие гурманы :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти для прикладу заглянь на місце "сторожки" з телевізорами, там понад 50 актів щодня складається, на забудьків. Я звісно співчуваю працівникам з яких вираховують і не заперечую власну провину, але вважаю що мета камер попередити злочин, а не стати інструментом для заробітку грошей.

На відміну від тебе я знаю скільки там складається актів і скільки коштів вдається повернути від

- покупців, забули випадково розрахуватись;

- касирів, що своїм знайомим пробивають не ту кількість, що лежить у кошику;

- працівників, що люблять в робочий час заглянути у чарку;

- "порядних з виду" покупців, що никають у спідню білизну червону ікру (камери записують)

- ...... список можна продовжувати

І якщо співчуваєш працівникам, яким приходиться розраховуватись за таких забудьків, то не ний, що тебе оштрафували.

(раз вони платять, то тих, кого зловили всерівно мало).

Для прикладу можу влаштувати на кілька місяців тебе охоронцем, побачимо чи зміниться твоя думка.

Бо своїх 5 копійок завжди жалко, а чужих

Ну обікрали, всі говорять, так їм і тра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз так все погано, то навіщо робити покупцям вільний доступ до товарів. Організуйте прилавки з касами і видавайте товар згідно черги.

А ні, маркетинг інше каже, то нема чого з порядних громадян робити злодіїв!

Про кражі самих працівників супермаркету чому замовчуєте, адже третина якщо не половина дрібних краж спричинена саме співробітниками магазину.

Влаштовувати мене нікуди не треба, я це знаю з слів людини, яка "варилася" в цьому близько 1,5р по різних супермаркетах.

Все повертається до них бумерангом, так сказати "закон збереження енергії" - добра і зла!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошик жовтий, лимон жовтий. Я був трішки неуважний, бо перебував "під мухою" в честь свого дня народження :D.

Або це було давно, або "трішки неуважний" це м'ягко сказано, бо вже давно у Салютах кошики червоні.

Раз так все погано, то навіщо робити покупцям вільний доступ до товарів. Організуйте прилавки з касами і видавайте товар згідно черги.

Хороший підхід : не ти винний, а магазин який дає покупцям вільний доступ до товарів; ще скажи що ті лимони самі тобі в корзину підкинули.

Про кражі самих працівників супермаркету чому замовчуєте, адже третина якщо не половина дрібних краж спричинена саме співробітниками магазину.

А це про що:

- працівників, що люблять в робочий час заглянути у чарку;

Хоча мова не про них, а про тебе йде...

Ukrainec полеміка на цьому з мого боку закрита - я не буду тратити свій час на людину, що в житті дотримується двух правил:

Правило 1. Я завжди прав.

Правило 2. Якщо я не прав - читай правило 1.

Знаєш в чому я з тобою згідний? Якби я прокрався в якомусь супермаркеті - я б теж туди більше не ходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До двух магазинів ББС 3 хати додало це за ніч + Цум вдень.

Мы к вам заехали на час привет бонжур хелло

А ну скорей любите нас вам крупно повезло

Ну-ка все вместе уши развесьте

Лучше по- хорошему хлопайте в ладоши вы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу можу влаштувати на кілька місяців тебе охоронцем, побачимо чи зміниться твоя думка.

Я два роки працював з охороню пліч-о-пліч і знаю, що нормальний охоронець вміє відрізнити покупців, які випадково забули розрахуватись, від покупців, які "випадково забули" розрахуватись. І правильно було сказано, що "охорона для того і стоїть, щоб запобігати таким випадкам", тільки я акцент змістив на слово "запобігати". Можна на касі нагадати забудькуватому покупцю, що не все викладено з корзини. І конфлікт буде вичерпано, ще до його появи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна на касі нагадати забудькуватому покупцю, що не все викладено з корзини. І конфлікт буде вичерпано, ще до його появи.

Згідний, в житті всяке буває. Проте, більшість корзин відразу і не перевіриш, тому вибірково перевіряють позиції у чеку і в корзині вже на виході (це також допомагає встановити пару крадіжників касир-покупець, коли викладається , скажімо 3 бутилки горілки, а по чеку - лише одна), іноді і не видно охоронцю, що залишилось у корзині. Більш того, переважну більшість крадіжок виявляють постфактум переглядаючи записи на камерах, потім, як то кажуть, "пасуть" таких покупців.

Нікого образити не хочу, але краще відвідувати супермаркети в тверезому стані. Такі ситуації, як з Ukrainec нікому не потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх... были когда то времена, когда в супермаркетах ещё не было камер наблюдения.. я тогда работал в таком... жизнь - малина :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

неприятная вещь, но с ОГРАБЛЕНИЕМ - равнять пожалуй не стоит.

Серёга, не все такие гурманы :)

Крадіжка - таємне викрадення, а грабіж відкрите викрадення. Дії, розпочаті як крадіжка, але виявлені потерпілим або іншими особами і, незважаючи на це, продовжені винним з метою заволодіти майном чи його утримати, належить кваліфікувати як грабіж, а в разі застосування насильства чи висловлювання погроз його застосування - залежно від характеру насильства чи погроз - як грабіж чи розбій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх... были когда то времена, когда в супермаркетах ещё не было камер наблюдения.. я тогда работал в таком... жизнь - малина :)

Ти цим хизуєшся?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна на касі нагадати забудькуватому покупцю, що не все викладено з корзини. І конфлікт буде вичерпано, ще до його появи.

Згідний, в житті всяке буває. Проте, більшість корзин відразу і не перевіриш, тому вибірково перевіряють позиції у чеку і в корзині вже на виході (це також допомагає встановити пару крадіжників касир-покупець, коли викладається , скажімо 3 бутилки горілки, а по чеку - лише одна), іноді і не видно охоронцю, що залишилось у корзині. Більш того, переважну більшість крадіжок виявляють постфактум переглядаючи записи на камерах, потім, як то кажуть, "пасуть" таких покупців.

Нікого образити не хочу, але краще відвідувати супермаркети в тверезому стані. Такі ситуації, як з Ukrainec нікому не потрібні.

Ну я вже не був такий п"яний, як ти тут розписав. Просто в мене принцип - "випив в суперечки не встрявай, не докажеш"

Кошик жовтий, лимон жовтий. Я був трішки неуважний, бо перебував "під мухою" в честь свого дня народження :D.

Або це було давно, або "трішки неуважний" це м'ягко сказано, бо вже давно у Салютах кошики червоні.

Так це було давно

Раз так все погано, то навіщо робити покупцям вільний доступ до товарів. Організуйте прилавки з касами і видавайте товар згідно черги.

Хороший підхід: не ти винний, а магазин який дає покупцям вільний доступ до товарів; ще скажи що ті лимони самі тобі в корзину підкинули.

Ну не вигороджуй маркетинг, який і так відомо що своїми хитростями робить з слабких людей злодіїв і шопоголіків

Про кражі самих працівників супермаркету чому замовчуєте, адже третина якщо не половина дрібних краж спричинена саме співробітниками магазину.

А це про що:

- працівників, що люблять в робочий час заглянути у чарку;

Хоча мова не про них, а про тебе йде...

Ну якщо мова про мене, то я все про те ж саме...

Ukrainec полеміка на цьому з мого боку закрита - я не буду тратити свій час на людину, що в житті дотримується двух правил:

Правило 1. Я завжди прав.

Правило 2. Якщо я не прав - читай правило 1.

А й да я молодець!

Знаєш в чому я з тобою згідний? Якби я прокрався в якомусь супермаркеті - я б теж туди більше не ходив.

Ну вось і закрий рот! А не починає тут: "якби я...", ти б тоді мовчав би "в тряпочку", бо соромно було б зізнатись, що дай тебе такого "вумника" таким чином життя навчило бути як кажуть весь час "на стрьомі".

А я ділюсь своїм гірким досвідом, з тими хто це ще не відчував на власні шкурі.

Моливо оте моє "тре" трішки не по християнському, але мене воно задавільняє!

P.S. Після такогопоневолі стаєш параноїком і некомфортно почуваєшся у будь-якому супермаркеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти цим хизуєшся?!

Нет, просто констатирую факт.Вот например, у нас наибольшая недостача была на химии (балончики там всякие, дезики), я работал на бакалеи, при ревизии недостачу расписывали на весь магазин - где справедливость?

Да и отношение выше стоящего руководства к работникам только поощряло воровство....

Да и воровали там все, разница была только в способах и размерах....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...