Перейти до змісту

Обікрали магазин Салют на ДПЗ


whois

Рекомендовані повідомлення

Ну вось і закрий рот! А не починає тут: "якби я...", ти б тоді мовчав би "в тряпочку", бо соромно було б зізнатись, що дай тебе такого "вумника" таким чином життя навчило бути як кажуть весь час "на стрьомі".

А я ділюсь своїм гірким досвідом, з тими хто це ще не відчував на власні шкурі.

Моливо оте моє "тре" трішки не по християнському, але мене воно задавільняє!

P.S. Після такогопоневолі стаєш параноїком і некомфортно почуваєшся у будь-якому супермаркеті.

Ти тут рота не затикай, якби зi мною таке сталось то менi б дiйсно було соромно про таке писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби зi мною таке сталось то менi б дiйсно було соромно про таке писати.

Знову тут ваше "якби"

Мені не соромно, бо не злодій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби зi мною таке сталось то менi б дiйсно було соромно про таке писати.

Мені не соромно, бо не злодій!

Тільки ж Салют тут не при чому... щоб писати

Ну обікрали, так їм і тра!

Охоронець, як людина, винен в такій ситуації.

Була колись перед святом з малим в супермаркеті. Набрала цілий візок всякого добра (на велику суму). Так як катались по магазину довго, то якусь машинку (ціна прибл. 5 грн) дала відразу малюку в руки, щоб не плакав. Коли розраховувалась, все з возика виклала, про машинку в руках дитини забула (товар складала з стрічки відразу в пакет).

Охоронець теж наробив репету, що я вкрала іграшку.

Правда до нього швидко дійшли мої пояснення, що якщо я взяла товару на прибл.1000грн і заплатила за нього, то красти мені щось на 5грн немає сенсу. Просто забула - людський фактор. Розрахувалась - конфлікт був вичерпаним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Эх... были когда то времена, когда в супермаркетах ещё не было камер наблюдения.. я тогда работал в таком... жизнь - малина :)

А після getto просто змушені були запровадити відеоспостереження.

Тема була про те, що злодії в ночі обікрали супермаркет, а все "з'їхало" на взаємовідносини покупець/споживач - супермаркет та/чи його персонал.

Це обговорення і близько не стояло до теми топіка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, правду пишуть.....розкажу.....на Андрія я больной да під лекарствамі натягнув скляну гусятницю на гумі. Жаба задавила 71 грн за кусок скла платить, а з другої сторони "тяговая вещ" на кухню малій. Пришлось заплатить.

Не варуйте пацани в свято, гріх - доказано горьким опитом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не варуйте пацани в свято, гріх - доказано горьким опитом.

оффтоп, звичайно, але: колись довелось брати участь в розсідуванні нещасного випадку в Камінь-Каширському р-ні. Батько з сином вночі пішли красти ліс і 19-річного сина насмерть привалило сосниною. Під час опитування, складання акту і т.д. ані від жодної людини я не почула такого, що зазвичай говориться у випадку наглої смерті: "як шкода, який молодий...", а лише таке: "ну от, хто ж іде красти ліс в таку негоду, тож потрібно в ніч ясну, місячну" і ще: "то їх Бог покарав, що на Покрову пішли"

так і ти: в свято гріх, Бог покарає, а не в свято...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби зi мною таке сталось то менi б дiйсно було соромно про таке писати.

Знову тут ваше "якби"

Мені не соромно, бо не злодій!

А мені соромно за таких ,,українців,.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надалі прошу обходити теми взаємного непорозуміння учасників форуму. Для прикладу: писати "Ти - дурак" не можна, краще написати "У даному випадку твоя поведінка була..."

А ще краще - на "Ви" у таких випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...