Перейти до змісту

що трапилось на К.Карого сьогодні о 20-30 ?


Marshall

Рекомендовані повідомлення

хто що знає?

було перекрито вулицю в напрямку там-там в районі мосту через сапалаївку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю що там сталось, а от на варшавському мості хтось машиною залетів на півметрову бордюру.

Десь о 19.50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Бмв Заїхала на бордюр на мості.

Ось і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бмв Заїхала на бордюр на мості.

Ось і все.

аварія. авто збило людину. на смерть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

аварія. авто збило людину. на смерть.

Теж бачив наслідки цієї ДТП. Цікаво, як так на мосту можна збити людину? Якийсь смертник вирішив перейти міст з однієї сторони на іншу? Нічого не розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО. Залєплєне було,скоріше всього. Інакше,як виїхати на бордюр моста уявити не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО. Залєплєне було,скоріше всього. Інакше,як виїхати на бордюр моста уявити не можу.

Проходив біля того БМВ, то стояли пацани і думали як її зняти з бровки ні ментів, ні скорої не було, тому щодо збитого невпевнений, а от на К-Карого швидка і менти були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що трапилось на К.Карого
було перекрито вулицю в напрямку там-там в районі мосту через сапалаївку

а ви говорите про

хз, їхав біля тама близько дев*ятої - тишина
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

ІМНО. Залєплєне було,скоріше всього. Інакше,як виїхати на бордюр моста уявити не можу.

Для тих хто не розуміє як це сталось, ось відео як це сталось.

http://www.youtube.com/watch?v=zGTVDmUwpys

P.S. Дата реєстраторі не налаштована. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опубліковано · Приховав kmd, 26 Листопада, 2011 в 10:41 - не по темі
Приховав kmd, 26 Листопада, 2011 в 10:41 - не по темі

яка модель реестратора?:)

Посилання на коментар

Для тих хто не розуміє як це сталось, ось відео як це сталось.

imho, так раскачать машину можно либо при полностью убитых стойках, либо если рулить ногой. я и сам неоднократно "ловил" свой старенький ford scorpio после двойного-тройного обгона - ощущения не из приятных. хорошо, что это было давно и почти неправда :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто не розуміє як це сталось, ось відео як це сталось.

imho, так раскачать машину можно либо при полностью убитых стойках, либо если рулить ногой. я и сам неоднократно "ловил" свой старенький ford scorpio после двойного-тройного обгона - ощущения не из приятных. хорошо, что это было давно и почти неправда :smile3:

так тут залєплєне якесь за кермом було, тверезий такого не зробить, ну хіба псих

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМНО. Залєплєне було,скоріше всього. Інакше,як виїхати на бордюр моста уявити не можу.

а я завжди оглядаюсь, коли іду по тому мосту, і завжди готовий поступити так, як вчить нас David Belle

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Werwolf777, на самом деле тут даже пить не надо. достаточно суммы нескольких факторов : высокая скорость + убитая подвеска (стойки, которые уже ничего не аммортизируют толком) + внезапность + отсутствие опыта + банально не пристегнуться. предполагаемый сценарий событий :

едет по мосту, быстро едет, ведь в такой тачке главное - двигло, а подвеска шаманится только, когда уже стукать и течь начинает;

обгоняет одну, вторую, машина незаметно входит в раскачку;

руль ловить все труднее, так как при таких качелях и тело неслабо мотает в стороны, особенно если непристегнутое;

и вот, перед обгоном буса, уже наступает момент, когда либо руль бросается (например, больно ударяя по пальцам), либо крутится уже по инерции;

а здесь финал весьма удачный - бывает намного хуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, більше схиляюсь до думки, що водій був "під чимось" - чи це алкоголь, чи що - незнаю

видно, що його не просто виносить від неполадки автомобіля, а він сам такі віражі виписує)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

їздив) при чому машина відрізнялась хіба серією)

я не виключаю факту поломки, просто моя думка інша)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що його не просто виносить від неполадки автомобіля, а він сам такі віражі виписує)
Не обов'язково сам виписує, просто старається вивести авто із заносу. Таке могло статись від недостачі досвіду і лисої гуми на слизькій дорозі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не нужна там поломка :)

Если бы он не вилял, то влетел бы в зад "жигулёнку" - остановиться-то не успевал. Сбавить скорость на обгоне - значило подставить себя под машину с видеорегистратором. На скорости мог шугануться встречной маршрутки, поэтому резко нажал тормоз, уходя вправо. А там оказалась попутная маршрутка. Сваливает влево. Естественно, что результатом сочетания скорости, тормозов, резких поворотов и мокрой скользкой (туман, морось, что там было позавчера) дороги приводит к лёгкому и пока управляемому заносу - и тут уже не до включения поворотников. А тут на встречке - машина, которая успевает уйти от удара в сторону. Опять же резко вправо - и зад делает своё дело, ещё раз вырулить не получается из-за нехватки времени или опыта, или увлечённого торможения на радостях, что спереди уже никого нет, можно остановить эту раскачку, и надеждой, что задние остановятся, если было время думать о них. Да вот только бровка нарисовалась не в тему...

Мозги там нужны :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мозги там нужны

Мозгі там не встигнуть спрацювати, там треба досвід, інстинкт та реакція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно быть идиотом, чтобы обгонять так, как он. Поэтому реакция, опыт и всё другое в данной ситуации гораздо менее ценное, чем мозги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нужно быть идиотом, чтобы обгонять так, как он. Поэтому реакция, опыт и всё другое в данной ситуации гораздо менее ценное, чем мозги.
Пригадується мені, ти потрапив у подібну ситуацію на байку кілька років тому, як в тебе колесо приспустило переднє (десь було на борді), і ти вважаєш себе ідіотом? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мозгі треба для того, щоб такої ситуації не сталось, а під час самої ситуації - читай мій попередній пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За правилами, обгін на мосту - заборонений. Їхав би він спокійно, як всі нормальні люди, такої ситуації би впринципі не сталося. Але якщо в "шумахера" немає мізків - то хай тепер щукає гроші і рихтує свою "лаху".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...