Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

наша ментальність... шукаємо все життя винних...

а чи не здається вам, що потрібно вигравати безапеляційно?? тим більше у себе в дома і при такій то підтримці..

всі кричать Кашшаи - Кашшаи... - він головний суддя, приймає всі рішення і дуже часто не свої! на матчі працює БРИГАДА арбітрів!

щодо голу..мабуть був. епізод динамічний + людський фактор.

хтів би побачити, як би помилилися в нашу користь, хто б тоді рот відкрив?

будьте послідовними)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згоден, тут більше питання якраз до судді на лінії за воротами, за що йому зарплату платять... Фактично, помітити ось такі голи - це його основна функція, все решту і головний суддя з боковими може переважно оцінити. Реально, на місці Кашшаі (тьху-тьху-тьху) і я б не знав, чи гол там чи ні, і спитався б того, що бігає там по лінії.

Тут можна тільки з іронією ставитися то закликів типу "завалити гада", ніхто не знає, як би там було, якби зрівняли. Ну помилився суддя, фіг з ним, що тут вже воювати, собі тільки настрій псувати.

Головне - що наші газети не вийдуть з заголовком "Уроди" :))

За кого тепер вболіваємо, колєги-бордівчани? ;) Бо я щось і не маю фаворита після вильоту Голландії, Іспанія - так, але це якось банально вже, Англія - полюбе ні, бо не заслужили, Греція - теж ні, і так вже одне Євро виграли своєю занудною грою. Так що я буду вболівати за хорошу гру, тепер можна дивитися Євро на розслабоні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

66a9179a4933.jpg

Початок голоьвої атаки...Говорять: "Да и вообще любому болельщику известно - когда судья ошибается в пользу моей команды, его не стоит винить. А вот наоборот..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я за Іспанію...)) За барсу вболіваю з 5 класу десь тому для мене це геть не банально))

Червона фурія вперед!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прокинулись:

Після гри України президент ФІФА вимагає електронну систему для визначення голів

резидент ФІФА Джозеф Блаттер заявив, що гол, який суддя не зарахував українській збірній під час матчу України і Великобританії, засвідчив необхідність введення технології, яка дозволяє автоматично визначати момент, коли м'яч перетинає лінію воріт.

Про це він заявив у своєму Твіттері.

"Після вчорашнього матчу #GLT [технологія лінії воріт] – вже не можлива альтернатива, а необхідність", - написав він. f3e79d1-clipboard01.jpg

Водночаа матч між Україною та Великобританією дивилася найбільша кількість глядачів за все Євро-2012 на британському телеканалі ITV1, пише британська газета The Guardian.

Так, за даними видання, протягом 5 хвилин кількість глядачів сягнула 18 мільйонів. Населення Великої Британії складає близько 61 мільйона.

Скільки вже мови про цю систему. А ситуація так і досі не вирішена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Початок голоьвої атаки...Говорять: "Да и вообще любому болельщику известно - когда судья ошибается в пользу моей команды, его не стоит винить. А вот наоборот..."

Хм... А отут коментатор "Спорт 1" не побачив офсайду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

66a9179a4933.jpg

Початок голоьвої атаки...Говорять: "Да и вообще любому болельщику известно - когда судья ошибается в пользу моей команды, его не стоит винить. А вот наоборот..."

В момент передачі Мілевський був на лінії із захисниками. Тому, про ніякий офсайд й мови бути не може!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це тільки на донбас арені таке могло бути, щоб відразу 3-ри судді не помітили гола, мабуть місце прокляте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://2012.ua-football.com/news/4fe0def6.html - стаття на уа футбол

"Поезд ушел, гол не засчитан. Кстати, Милевский, отдававший передачу на Девича, получая мяч, залез в небольшой офсайд. Его лайнсмен тоже не увидел."

http://2012.football.ua/news/view/146958.html - звіт матчу на футбол.юа

"Справедливости ради следует отметить, что Милевский бил в предыдущем моменте из вне игры и также был в неправильном положении, когда организовывал "голевую" атаку. Впрочем, кому легче от того, что боковой судья плохо видит. Да и вообще любому болельщику известно - когда судья ошибается в пользу моей команды, его не стоит винить. А вот наоборот..."

Я також хотів би, щоб зарахували гол, але стараюсь дивитись тепер футбол не заангажовано. Просто отримую задоволення від гри. З "світлою головою" легше моменти спірні аналізувати.

66a9179a4933.jpg

Початок голоьвої атаки...Говорять: "Да и вообще любому болельщику известно - когда судья ошибается в пользу моей команды, его не стоит винить. А вот наоборот..."

В момент передачі Мілевський був на лінії із захисниками. Тому, про ніякий офсайд й мови бути не може!!!

http://2012.ua-football.com/news/4fe0def6.html, а також http://2012.ua-football.com/news/4fe0def6.html українські аналітики говорять, що офсайд був. На мою думку, також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава інформація:

Годовая зарплата всех тренеров команд-участниц

Чемпионата Европы - 2012.

Польша: Францишек Смуда - 300 тыс. евро.

Чехия: Михал Билек - 200 тыс. евро.

Греция: Фернанду Сантуш - 500 тыс. евро.

Германия: Йоахим Лев - 2,5 млн. евро.

Португалия: Паулу Бенту - 1,5 млн. евро.

Голландия: Берт Ван Марвейк - 1,8 млн. евро.

Дания: Мортен Ольсен - 390 тыс. евро.

Испания: Висенте Дель Боске - 1,5 млн. евро.

Италия: Чезаре Пранделли - 3 млн. евро.

Ирландия: Джованни Трапаттони - 1,5 млн. евро.

Хорватия: Славен Билич - 160 тыс. евро.

Украина: Олег Блохин - 600 тыс. долларов.

Швеция: Эрик Хамрен - 400 тыс. евро.

Франция: Лоран Блан - 1,2 млн. евро.

Англия: Рой Ходжсон - 2 млн. фунтов.

Россия: Дик Адвокат - 7 млн. евро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава інформація:

Годовая зарплата всех тренеров команд-участниц

Чемпионата Европы - 2012.

Польша: Францишек Смуда - 300 тыс. евро.

Чехия: Михал Билек - 200 тыс. евро.

Греция: Фернанду Сантуш - 500 тыс. евро.

Германия: Йоахим Лев - 2,5 млн. евро.

Португалия: Паулу Бенту - 1,5 млн. евро.

Голландия: Берт Ван Марвейк - 1,8 млн. евро.

Дания: Мортен Ольсен - 390 тыс. евро.

Испания: Висенте Дель Боске - 1,5 млн. евро.

Италия: Чезаре Пранделли - 3 млн. евро.

Ирландия: Джованни Трапаттони - 1,5 млн. евро.

Хорватия: Славен Билич - 160 тыс. евро.

Украина: Олег Блохин - 600 тыс. долларов.

Швеция: Эрик Хамрен - 400 тыс. евро.

Франция: Лоран Блан - 1,2 млн. евро.

Англия: Рой Ходжсон - 2 млн. фунтов.

Россия: Дик Адвокат - 7 млн. евро.

висновок: на заробітки їздити вигідно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20.08.2003 Донецьк : Україна 0:2 Румунія

06.09.2003 Донецьк : Україна 0:0 Північна Ірландія

18.11.2009 Донецьк : Україна 0:1 Греція

11.08.2010 Донецьк : Україна 1:1 Нідерланди

06.06.2011 Донецьк : Україна 1:4 Франція

15.06.2012 Донецьк : Україна 0:2 Франція

19.06.2012 Донецьк : Україна 0:1 Англія

Донбас АРЕНА

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені не сподобалась неадекватна поведінка нашого тренера на після матчевій пресс конференції.

Так спілкується тільки бикота! Тай ляпів було у нього просто жах як багато! До хлопців притензій жодних, старались... А от тренер НУЛЬ, особливо по частині замін, жодна недавала результату, а у грі з Францією навіть Мілевський і Алієв мяча не трогали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20.08.2003 Донецьк : Україна 0:2 Румунія

06.09.2003 Донецьк : Україна 0:0 Північна Ірландія

18.11.2009 Донецьк : Україна 0:1 Греція

11.08.2010 Донецьк : Україна 1:1 Нідерланди

06.06.2011 Донецьк : Україна 1:4 Франція

15.06.2012 Донецьк : Україна 0:2 Франція

19.06.2012 Донецьк : Україна 0:1 Англія

Донбас АРЕНА

Перші два були не на Донбас арені, бо та відкрита тільки 29.08.2009. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гадаєте, оголошення про продаж квитків на чвертьфінал можна тут розмістити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гадаєте, оголошення про продаж квитків на чвертьфінал можна тут розмістити?

є вже, як мінімум, дві теми про продаж квитків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як гадаєте, оголошення про продаж квитків на чвертьфінал можна тут розмістити?

є вже, як мінімум, дві теми про продаж квитків

Сенкс, зараз пошукаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от думаю буде дуже радісна новина для всіх любителів футболу

http://hereisthecity...er-goal-that-d/

Пишуть, що Roy Hodgson порадився з командою і вони погодились переграти в п'ятницю ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу написати свою думку про гру України на Євро2012.

Як на мене це повна ганьба.Єдина гра де збірна(а може лише Шевченко) показала характер це гра зі шведами.Але за це вони отримали гарні преміальні(1млн.євро замість обіцяних спочатку 500тис.).Суперники по групі абсолютно нічого надзвичайного не показали.Самі звичайні команди в яких ми повинні були вигравати незалежно від того як судять матч арбітри і легенько виходити в чвертьфінал(хоча б)Особливо мені "сподобалися" наші "зірки".Ярмоленко(футболіст за якого Мілан пропонує 20 млн.євро)-людина яка не може вдарити по воротах не обвівши перед цим 1-2 захисників суперника(без ніякої на те необхідності).Мілевський- футболіст який кожен раз отримавши м"яч або падав або обривав атаку неточним пасом.І взагалі мене дивують люди(футболісти),які тренуючись по 4-5 годин на день не можуть точно вдарити по воротах коли ніхто не заважає.В половини команди при прийомі м"яча цей самий м"яч відскакує як від стіни.І ще можна писати про гру наших збірників цілий вечір...Моя думка ,що наших футболістів просто закормили грошима і вони відчувають себе СУПЕР зірками нічого з себе не представляючи,а інтереси збірної(честь країни )для них просто порожні слова.

Дуже шкода що більше не буде грати за збірну Шева.І ще дуже шкода що вже немає Лобановського.На мою думку лише він міг зліпити з цього пластиліну достойну команду.

АЛЕ ЦЕ БУЛА ЛИШЕ МОЯ ДУМКА.

І дуже шкода, що нас як "пацанів" катають досить посередні команди.Спочатку треба грати а не звертати свої проблеми на суддівство(хоча воно м"яко кажучи ху..ве )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...