Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

скажу насчет фанзоны в центре. я может и не самый большой фанат футбола и Е12 в частности, но центр города на десять дней реально превратился в мусорник. особенно это касается вечера, в промежутке 9-12 часов. толпы "чОтких" пацанчиков, которые рассасываются по задворкам побухать и догнаться. и их "коллеги", которые просто бухие шатаются по окрестностям фанзоны в поисках зарывки приключений. причем, милиции этот факт пофигу – "ну воны ж нэ порушують, чо?". на Леси Украинки драка – "охрана правопорядка" внезапно где-то пропала :dont: крепкое спиртное, насколько я понимаю, в пределах фанзоны официально не продается, зато невозбранно приносится из близлежащих гастрономов и распивается прямо из горла.

скажите мне, нах нужен такой цирк спорт? Луцк и так особенно не блещет спортивно-питейной культурой, но устраивать глобальную попойку в полторы недели в центре города.. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається, що греки після того, як зрівняли рахунок, не повірили в себе до кінця. А Німеччина як завжди - потужно, динамічно задавила суперника. Я не сказав би, що німцям аж так легко було. Легко їм стало після другого забитого гола, коли греки почали сипатись. Ну і не варто забувати про те, скільки помилок наробив Сіфакіс. Мабуть, в одному матчі як за всю кар'єру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вдень казав (тут не писав), що іспанці виграють 2:0.

Мда, французи "прийняли" правила гри іспанців і... програли. Я не знаю, як можна переграти і забрати м'яч в іспанців, особливо в центрі полі. Тільки Рібері "брив" свою бровку на всі 100%. Іспанці показали, крім того, як вони грають з технічними командами. Грають класно!

Не можу сказати, що я вболіваю за Іспанію, але мені важко уявити, хто може їм протистояти зараз. Німці? Не знаю... Не впевнений.

Дуже повеселив Торрес, який навіть в офсайді, виходячи "1х1" з Льорісом - не може забити. Може йому треба свічку поставити в церкві чи яйцем викачати? Точно, що його хтось наврочив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Молодці іспанці-ходять майже пішком і в "квадрат" грають в один дотик.Сил майже не витрачать,коли треба прискорюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скучная игра. Два-три момента не спасают её. Вчера намного веселее было :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хрєнєю!

Среди фанатов, которые 19 июня в киевской фан-зоне танцевали под выступление певицы Русланы, была организованная группа солдат, привезенная из военной части и одетая в яркий секонд-хенд, в том числе женский.

da400e42f7fab095f3f8095f65b9b91385a7915b.jpg

Повністю + відео - ТУТ

Я был в армии,я их понимаю.Имидж-ничто,воля-все!Мы еще и не в таком в самоволку ходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашня гра іспанців ще раз засвідчує кризу стилю гри - 90-хвилинне перекочування м'яча практично у центрі може вколисати не лише дитину. Для глядачів нудна гра, хоча результат поки дає. Французи весь матч були без м'яча тому й програли. Хто може переграти іспанців так німці, які показують живий агресивний атакуючий футбол. Хоча без "натуралізованих" Хейдіри, Боатенга, Езіла, Гюндогана, Клозе і Подольські ніякої команди Німеччини. Нехай "натуралізують" ще пару іспанців і бразильців і хто тоді їх переможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора був такий цікавий матч, що я аж заснув за 15 хв до кінця, прокинувся на пенальті :) Французи були ніякі, іспанці сильно не напрягалися... Сьогодні хочеться чогось більш веселого, як от в німців було з греками :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хохо, вже не дочекаюсь завтрашнього матчу! Треба підтримати наших!

Хто не буде на стадіоні, то покричати можна хоча б тут http://www.passion-meter.com - бо ми там треті з кінця :(

вже хоч і не треті, але всеодно пічялька! я би покричала, але не маю вебки ):

Вебку мати не обов*язково. На сайті є додаток для мобільного - так навіть прикольніше бо можна прямо на стадіоні кричати ; )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу насчет фанзоны в центре. я может и не самый большой фанат футбола и Е12 в частности, но центр города на десять дней реально превратился в мусорник. особенно это касается вечера, в промежутке 9-12 часов. толпы "чОтких" пацанчиков, которые рассасываются по задворкам побухать и догнаться. и их "коллеги", которые просто бухие шатаются по окрестностям фанзоны в поисках зарывки приключений. причем, милиции этот факт пофигу – "ну воны ж нэ порушують, чо?". на Леси Украинки драка – "охрана правопорядка" внезапно где-то пропала :dont: крепкое спиртное, насколько я понимаю, в пределах фанзоны официально не продается, зато невозбранно приносится из близлежащих гастрономов и распивается прямо из горла.

скажите мне, н*х нужен такой цирк спорт? Луцк и так особенно не блещет спортивно-питейной культурой, но устраивать глобальную попойку в полторы недели в центре города.. :dont:

давайте тоді заборонимо будь-які масові заходи у Луцьку) і тоді в центрі міста пануватиме чистота і порядок, а толпи "чьоткіх пацанчиків" будуть шукати поживи на своїх районах...) нашу міліцію всі ми добре знаємо, тому така їх поведінка не дивує

а для шанувальників футболу ця фан-зона - доволі хороша можливість зібратися з друзями і подивитись футбол, гарно провести час(маються на увазі адеватні люди, а не "синє бидло", при чому велика частина з якого не з Луцька)

щоб хтось там всередині фан-зони жрав горілку, чи ще щось з горла - це вже перебор...

а на рахунок пива, то який же футбол без кухля пива з рибкою)))

УПД. сорі за офтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А меня вот кумарят ушлёпки, на каждом матче стучащие в барабаны и играющие на трубах одни и те же мелодии :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класний матч видають англійці з італійцями - для вболівальників. Купа моментів, лузер Балотеллі...

Взагалі, як на мене, дивно - італійці, які класно грають на контрах, грає зараз в комбінаційний футбол, а англійці, які класно грають в комбінаційний - грають на контрах. Ніби команди помінялись стилями гри.

В Італії подобаються Пірло, Джі-Джі та замінений Де Россі (особливо його удар на початку матчу).

Дивимось додатковий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись сьогоднішній матч, хотів сказати за вчорашній: Іспанія-Франція. Іспанці показали тактично: як грати "на результат" з технічно та фізично підготовленою командою як Франція. Така собі тактика зі стратегією "по-грецьки" на іспанський манер. Іспанці не хотіли сильно витрачати сили. Та і сенсу їм не було цього робити, бо попереду півфінал та фінал. Тому, вчорашній матч більш був цікавий для футбольних тренерів та гравців, але ніяк ні для вболівальників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля, пенальті. Як я цього не люблю.

На мою думку, на перемогу, з невеликою перевагою, заслуговували італійці. Дійсно, чого замість Балотеллі в 2 таймі не випустити Ді Натале, який провів просто відмінний сезон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю ДіНатале треба було випускати замість Касано. А так Італійці якщо програють то самі винуваті, треба було вигравати в основний час.

Справедливість є !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знав, що Джі-Джі - чи не найкращий воротнік. Красава!!!

Обличчям всієї команди став вираз обличчя Джі-Джі, коли не забив Янг.

Все справедливо, в т.ч. і за Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Весь матч було відчуття, що макарони переможуть :)

Вони дійсно більше заслужили цю перемогу... Німецька машина чекає на них :0032:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...