Перейти до змісту

Євро - 2012


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Молодці португальці,все робили вірно,особливо у першому таймі,і пресинг і м'яч тримався.Рональдо рахіт-мусив забивати у кінці.А проти Касільяса пенальті без шансів-він одним поглядом загіпнотезує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пенальті чимось схожі на ті, що у матчі Англія-Італія, ну просто дуууже схожі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це на якому турнірі в групі матч такий був?

Ой, ну ошибся, ну четверть-финал это был. Можно и догадаться было, о чём написано :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась така тенденція, що той хто перший не забиває пенальті той їх і виграє :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тим часом, схоже, є єдиний і безперечний лідер...

тааа... ірландці можуть пишатись своїми вболівальниками - вони настільки відірвались, що й не наздогнати! (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по черзі і з 11 метрів після свистка? тоді да, стопудов один в один такі самісінькі :)

Ага. Ще й мячем по воротах били!

з.ы. хто про шо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Польше установлен первый уровень террористической угрозы

В Польше был установлен первый уровень террористической угрозы после того, как пограничники нашли плот, на котором был обнаружен пакет с взрывчатыми веществами и телефон с фото Национального стадиона, где состоится полуфинальный матч Евро-2012 между сборными Германии и Италии, информирует PAP.

Министерство внутренних дел Польши заявило, что нет никакой угрозы болельщикам стран-участниц Евро-2012. Однако для повышения безопасности было принято решение об установлении первого уровня террористической угрозы по 4-уровневой шкале.

«Из-за этой печальной находки и в соответствии с прописанными нормами и здравым смыслом мы приняли решение о введении первого уровня террористической угрозы», – заявил премьер-министр Польши Дональд Туск.

Источник: Спорт сегодня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні на сайті Футбол24 поставив на італійців 2:1. І бачу, що, поки, не прогадав.

Подивимось, як у 2 таймі німці виймуть з коліщаток своєї машини італійську пасту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да,хай тепер попробують італійский захист продавити,а він не такий і простий, і ще й з настроєм хлопці грають :0022:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, там не просто буде німцям пройти. Але і італійці не грають в класичне катеначчо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сьогодні на сайті Футбол24 поставив на італійців 2:1. І бачу, що, поки, не прогадав.

Подивимось, як у 2 таймі німці виймуть з коліщаток своєї машини італійську пасту.

Все такі вгадав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять выигрывают не те, кого хотелось бы видеть дальше :)

Фак. Но финал смотреть буду :D

И снова перерыв года на четыре (ну или на два) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вгадав я стовідсотково рахунок цього матчу.

Італійці набрали ходи.

Як на мене, то Ді Натале трошки зарано випустили. Балотеллі не змарнував би моменти.

Вчора помітив, як іспанці, навіть на "важких ногах", використовують вільні зони. Сьогодні італійці практично не створювали біля свого штрафного таких вільних зон.

Уххх, цікавий буде фінал. Сподіваюсь.

482069_445969288761178_121485069_n.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опять выигрывают не те, кого хотелось бы видеть дальше :) Фак. Но финал смотреть буду :D

Плюсую... Вилітають ті, за кого вболівав

Данія, Англія, Німеччина, Греція, Нідерланди...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін! вболівав за німців, а вони так про...ли матч. кароч, ахтунг! захист нікудишній. вбив момент вкінці матчу, коли був штрафний в середині поля. ну чому не подати на авось в штрафну?! чому?! ех! прикро... навіть у фіналі нема за кого вболівати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мене також Євро закінчилося, Україна, Англія та Німеччина вилетіли... сумніваюсь, що буду дивитись фінал, навіть нема за кого вболівати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, народ, я не знаю. Обидві команди, Іспанія і Італія, показують досить гарний та динамічний футбол. Зі своїми, правда, національними особливостями. Ще раз кажу, як на мене, то фінал має бути цікавий. Особливо, якщо перші заб'ють італійці, а іспанці будуть намагатись відігратись. Італія буде "сушити" гру і що з цього може вийти в Іспанії.

Хіба не цікавий такий сценарій? ;)

Насолоджуйтесь футболом. Точно, що "грецького" футболу не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, мою скромну персону теж тішить, що "пихаті" вилетіли від родоначальників гівнофутболу.

Все ж таки фінал, гадаю, таким не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шкода, особисто я за німців був, щоб фінал цікавим зробити...а так Іспанія - Італія.Ну побачим, що буде. На фіналі хоч покричу за іспанців! :)

Німці після пропущених якось підупали троха...атакували, звісно, але так, аби атакувати...не цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...