Перейти до змісту

Велосипедисти в нових ПДР


Рекомендовані повідомлення

велосипедист об"їжджає машини на світлофорі справа, що заборонено

не заборонено. Але не безпечно.

А цей пункт хіба не означає, що заборонено? Не дозволяється=Заборонено.

З ПДР:

14.1. Здійснювати обгін нерейкових транспортних засобів дозволяється лише ліворуч.

Обгін - це коли ти виїжджаєшь на смугу зустрічного руху, все інше випередження, а воно може бути як з ліва так і праворуч.

Те що ти вважаєшь обгоном для велосипедиста - це об'їзд (нерухомого об'єкта), в інших випадках велосипедист не має права робити рухи ліворуч далі 1 метра від правого краю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 103
  • Створено
  • Остання відповідь

ООООО !!

Про обгін велосипедистами автомобілів загаворили..!!!

РОСТЕМ ! :0002:

З.І. Я буває.. не те, що виїжджаю в ліву полосу..., я валю через 2 суцільні і швиденько додаю швидкості.. поки ще є можливість "смистись" від транспортного засобо який з правого ряду.. різко робить лівий поворот. Каюсь.. не дотримуюсь дистанції.. під час руху... ай яй яй. ((( :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи я щось недочитав чи розясніть що робити дітям з 7 до 14 років

Тоже вижу абсурд. Но точно помню в правилах было, что до 14 разрешается по дорогам в сопровождении взрослых.

Затерялось что ли где-то такое правило, или, таки да, - отныне вертольотом и с парашютом.

А так, кроме обязательных сигналов и стопов с поворотами, ничего нового не вижу в этой подборке

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА мою думку краще обїхати зліва... тим більше на світлофорі.. бо ще якийсь паморок дверку відкриє.

Я не за порушення правил.. я за їх дотримання ВСІМА учасниками руху без винятку..

З.І. Хоча ні... винятки є... швидка допомога, менти і пожежна машина... звичайно з увімненими мигалками і сиреною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, нехай я не правий з приводу випереджень і обгонів. :blush:

Але щодо світлофорів виправдань немає..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НА мою думку краще обїхати зліва... тим більше на світлофорі.. бо ще якийсь паморок дверку відкриє.
Ті ж памороки відкривають її зліва, скільки разів передімною черговий ваділа з 10+ річним стажем відкривав дверку свого тарантаса, бо йому в лом 5 секунд почекати поки проїде велосипедист.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправдання є.. і воно полягає у тому.., що замість піти н азустріч велосипедистам.. і зробити хоча б розмітку... в нас зупинки ліплять за 2-3 метри від перехрестя..і велосипедисту.. щоб повернути праворуч.. треба або випередити )))) ту йо..ну.. маршрутку... або стояти і втикати поки з неї люди повиходять... То чому я не можу прохати на червоне.. якщо це нікому не заважає.... а найближчий пішохіжний перехід знаходиться за пів км від перехрестя.

Звичайно це все заборонено ПДР.. але ці самі ПДР скледні не з метою захисту велосипедиста.. і надання йому переваги.. (в порядку зменшення.. пішохід, ВЕЛОСИПЕДИСТ, автомобіліст), а щоб якомога далі вигнати його з дороги. ІМХО.

Думаю.. автомобіліст.. власник Таврії.. чи Порша.., чи Хамера... якщо побачить.. що на нього несеться КАМАЗ, натисне на гальма і пропустить дурака.. От і все ДАвайте будемо, насамперед, взаємоввічливі на дорозі.. от тоді у всіх нас.. принаймі хоч в чамусть в цій країні будже злагода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сєрий.... мова не за водіїв... пасажир може вийти.. а ще гірше... ПАСАЖИРКА.. !!!! :D :D :D

НУ і маршрутчиків.... теж не вважаю водіями з великої букви.. не всіх звичайно.. є толкові, але їх.. нажаль.. МЕНШІСТЬ.. зі мною не тільки велосипедистати погодяться.., а й значна кількість автомобілістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш щось змінити - почни з себе.
Ти сумніваєшся в тому що я не чемний з велосипедистами на дорозі?

:naezd:

за тебе не сумніваюся, чесно. То ж катали чуть разом...

а от інші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А інші "ваащє сволочі".... ))) :g16:

Ще їм дудки такі дай, як Ді показував.. і буде "ваащє.. бєспрєдєл на дорогах.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По велосипедних доріжках та спеціально обладнаних місцях.

Тільки що толку з цих ПДР, коли в нас 99% велосипедистів валять на червоне світло, навіть не пригальмовуючи.

Цікаво, а де в нас в Луцьку велодоріжки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а де в нас в Луцьку велодоріжки?
В Україні немає жодної(!) дороги для автомобілів, а ви про велодоріжки говорите.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6.5. Якщо велосипедна доріжка перетинає дорогу...

Шановні депутати і всі, хто причетні до введення даних правил в дію, ви спочатку б доріжки облаштували, а потім подібне б писали...

А ви, шановні власники автомобілів, які критикуєте велосипедистів, проаналізуйте кількість ДТП за участю обох транспорних засобів, визначне винних і лише тоді вчіть велосипедистів, як потрібно їздити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При своєму досвіді водіння велосипеда, мотоцикла і авто неможу зрозуміти цього пункту.

Умовно кажучи, це є перетин другорядної дороги з головною, при чому другорядна - велодоріжка. :)

Випадково натиснув підтримати, але то таке.

Стосовно другорядної як велодоріжки - брєд, бо суперечить здоровому глузду і логіці.

Який дебіл буде прокладати велодоріжку напереріз через дорогу, якщо безпечніше перейти по пішоходному переходу.

В старих правилах це було доступно і зрозуміло написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А еще, что я подумала: я ждала, что в первых изменениях ПДР относительно велосипедистов будет обязательный шлем. Но, похоже, правила пока пишут те, кто переживают не за безопасность велосипедистов, а за то, чтоб они людям меньше мешали жить. Вовремя предупреждали о своих маневрах и о себе вообще. Скорее всего я ошибаюсь. Мысли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво, а де в нас в Луцьку велодоріжки?

Шановні депутати і всі, хто причетні до введення даних правил в дію, ви спочатку б доріжки облаштували, а потім подібне б писали...

А Кабмін тільки про Луцьк і луцькі "велодоріжки" і думає як зміни в ПДР вносить, правда ж? У Львові, наприклад, на Липинського облаштовано поряд з тротуаром велосипедну доріжку; у Франції, наприклад тут (що бачив на власні очі, те й показую) велодоріжка, ТИНЄПАВЄРІШ!, проходить не поряд з пішоходним переходом, і крім того, зверніть увагу, встановлені перешкоди руху велосипедистів для зниження їх швидкості, і, знову ТИНЄПАВЄРІШ!, люди на роверах ті перешкоди не об'їжджають, а маневруюють (сам бачив і дивувався) (хоча є й вийнятки) :). ! Та сама велодоріжка перетинає автодорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подобная тема поднимается с завидной периодичностью, где-то раз в полгода примерно. и в принципе ничего не меняется :smile3:

Лекс уже все полезное высказал и я в общем с ним солидарен, поделюсь просто собственными "наработками".

пешеходные переходы, регулируемые или нет, я проезжаю вне зависимости от светофора. смотрю только на людей на переходе, иногда маневрирую между ними, но без наглости, в промежутке 3-5 метров как минимум. за три года дважды были конфликты с водителем, причем оба раза - маршрутки. пояснил, что любая машина является источником повышенной опасности, а байк - нет. ни один не понял, ну и ладно.

перекрестки проезжаю в режиме повышенной опасности, так как по доброй воле байк на перекрестке, особенно нерегулируемом, никто не пропускает. обычно цепляюсь за "попутку" и еду рядом с ней, справа или слева от крыла. сзади опасно - джигитов хватает. регулируемый перекресток - просто в "автомобильном" режиме, благо я за рулем больше десятка лет и опыта хватает.

за свои 80 сантиметров воюю жестко. если совсем уж притирают (как правило, тоже маршрутки), пропускаю идиота и по возможности еду за ним "на лифте".

в темное время суток я стараюсь нарядиться максимально ярко и заметно, если катаюсь соло, то с ярким маячком и фарой. всегда в шлеме и в очках, ночью в прозрачных, вечером и днем в желтых.

повороты показываю всегда, когда это имеет смысл для едущих сзади, например при обгонах и перестроениях, вообще при маневрах, которые неожиданны от райдера. всегда - при езде в группе

по тротуарам не езжу без крайней на то необходимости, как и подавляющее большинство райдеров со стажем от года и больше, и с отсутствием неприязни перед дорогой.

вообще, если ты одновременно и водитель и райдер, то на дороге психологически комфортнее - ты не турист, а абориген :ok2:

ps. с точки зрения автомобильных ПДД, нарушаю по-черному, конечно. хотя в большинстве случаев, это скорее читерство. например, чтобы переехать на другую сторону перекрестка или загруженной дороги, я могу просто спешиться перед пешеходным переходом, пройти его пешком остановив машины, и на другой стороне снова сесть на байк и поехать в другую сторону вызывая яростный butthurt пропустивших водителей swink3utu.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправдання є.. і воно полягає у тому.., що замість піти н азустріч велосипедистам.. і зробити хоча б розмітку... в нас зупинки ліплять за 2-3 метри від перехрестя..і велосипедисту.. щоб повернути праворуч.. треба або випередити )))) ту йо..ну.. маршрутку... або стояти і втикати поки з неї люди повиходять... То чому я не можу прохати на червоне.. якщо це нікому не заважає.... а найближчий пішохіжний перехід знаходиться за пів км від перехрестя.

Звичайно це все заборонено ПДР.. але ці самі ПДР скледні не з метою захисту велосипедиста.. і надання йому переваги.. (в порядку зменшення.. пішохід, ВЕЛОСИПЕДИСТ, автомобіліст), а щоб якомога далі вигнати його з дороги. ІМХО.

Думаю.. автомобіліст.. власник Таврії.. чи Порша.., чи Хамера... якщо побачить.. що на нього несеться КАМАЗ, натисне на гальма і пропустить дурака.. От і все ДАвайте будемо, насамперед, взаємоввічливі на дорозі.. от тоді у всіх нас.. принаймі хоч в чамусть в цій країні будже злагода.

Та ладно, як би водії ігнорували велосипедистів так як ви всі тут описуєте, то напевно через кожних 5 хв в трампукт поступав наступний велосипедист. Шо за бред ви несете, чи думаєте водію цікаво завалити велосипедиста і сісти н*х? Водії пропускають і враховують велосипедістів які знаходяться на дорозі. І не треба корчити ТОМУ МУДРОМУ велосипедисту що він король на дорозі, це те саме що йти з кулаками на слона. Я якщо рухаюсь велосипедом, тверезо мислю і враховую що як би там не було але автівку я не посуну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще одна собачко-флудерастическая тема. Авто-вело срач. Такие темы надо сразу закрывать, а авторов банить :) Ну кроме Друида, конечно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими правилами фікси тільки на стінах тримати прибитими :g05:

А я б ще і фіксерів туди прибив, давайте ще автомобілісти на авто без гальм будуть їздити. ІМХО.

Зразок:

http://www.abw.by/news/129324/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я б ще і фіксерів туди прибив, давайте ще автомобілісти на авто без гальм будуть їздити. ІМХО.
Гальмувати на фіксі це теж саме що ти гальмуєш в авто двигуном, нікого нікуди не потрібно прибивати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене в луцьку вело рух досить пристойний, велосипедисти досить "вічливі" на дорозі, що дуже радує, не радує одне, що гайци наші їх не штрафують як в Львові наприклад. знаю с практики як велосипедиста признавали винним й заставляли ремонтувати авто.) дай Бог й в нас так буде, тоді не буде як кажуть тут присутні я проїжджаю ... но тільки обережно)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...