Перейти до змісту

Порадьте 3D шутер. Щось на кшталт Crysis 2


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

Я б сказав стильно і стилізовано. Щоб зрозуміти атмосферу - варто пограти.

Сама атмосферна цяцька яку я грав - Дум3. Мрачна до усьору.

Стосовно Bad Company 2. Гарно. Все на максимумі і літає. Але, не сподобалося, що відсутній індикатор гранат, як було у MW2, ще кілька моментів, таких, більш звичних.

Пройду відпишуся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

атмосферно :0123:

А мені не сподобалось, я чекав щось типу фаллоута а тут не воно.

У Bad Company 2 звук класний, я як в навушниках грався то ппц що робилося :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И мне Бордерланды никак не вставляют, дисбаланс оружия жуткий. Обычная синяя пушка с 3 главы была со мной до конца, и никакие там +Х не могли переплюнуть совокупность критов, отравы и реальной дамаги. Вторая причина - банально надоело однообразие. Пришол, убил, пошли дальше. сюжет, а где он ? я чтото пропустил ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Warhammer 40K Space Marine.Из последних разве что Булетсторм может порадовать мясом.Ожидаем Рейлж и Сёмачку 3(хотя ролики отбили желание его играть)

А еще Дед Айленд-мясо не мясом, до огнестрела добираться долго,но пару вечерков можно скоротать.Если не играл Дед Спейс то гоу ахед обе части

Демка Хард Ресета без стима

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качну ще раз батл, спробую і скажу, що про це думаю, холіварщики :-)

спробуй - не пошкодуєш! ще б мультиплеєр би опробував, то взагалі б суперові враження були) зараз думаю собі зробити передзамовлення Battlefield 3:)

поставив, пройшов, видалив і вже забув що це таке..... ні впічатіло совсем.То лі дело, CofD. Коли відхиляєшся від куль, ледь не падаєш зі стільця, на танк біжиш, кричиш "ААААА", а після кінця чергової частини, скоро відкриваєш вікіпедію, щоб подивитися, коли планує вийти наступна .....

П.С. на вкус і цвет фсе фламастери разниє.

П.П.С. спробую краще Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad , щойно з"явилася на берлозі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

качну ще раз батл, спробую і скажу, що про це думаю, холіварщики :-)

спробуй - не пошкодуєш! ще б мультиплеєр би опробував, то взагалі б суперові враження були) зараз думаю собі зробити передзамовлення Battlefield 3:)

поставив, пройшов, видалив і вже забув що це таке..... ні впічатіло совсем.То лі дело, CofD. Коли відхиляєшся від куль, ледь не падаєш зі стільця, на танк біжиш, кричиш "ААААА", а після кінця чергової частини, скоро відкриваєш вікіпедію, щоб подивитися, коли планує вийти наступна .....

П.С. на вкус і цвет фсе фламастери разниє.

П.П.С. спробую краще Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad , щойно з"явилася на берлозі.

ну мені більше подобається мультиплеєр в Батлі... дивився зараз ролики мульта КоДа і Батла, то мені Батл набагато яскравіше та ефектніше виглядає) але це вже як ти казав про "фломастери":)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не попер Батл... записати в Він 7 - шамансткі пляски - фтопку. Не продумано якось.

Жду Код.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти РПГ не пробував? ато шутери надоїдають потроху, я люблю коли атмосфера в ігрі головне, а не чім більш патронів використати, Звичайно згадаю Мафію другу, грав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad-редкостный шлак

Hard Reset-оказался пустишкой-на пару вечерков хватит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не попер Батл... записати в Він 7 - шамансткі пляски - фтопку. Не продумано якось.

Жду Код.

в мене на він 7 х64 стала без проблем (просто маю "ліцуху"):) але, чесно кажучи, придбав її лише за ради гри в онлайні... ролики Батл3 вражають як мультом так і сінглом... чекаю з нетерпінням)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, я 10 років жду Діаблу3. А так 2-гу граю. Грав першу+Хеллфайр. Ніяка інша мене так не перла. :) Грав колись Might and Magic 5-8. Сила силенна. Стара із спрайтовою графікою :) зате дуже шикарна атмосфера.

Шутер для мене - мозок вимкнути трошки. типу iddqd idkfa - і в пекло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...І захотілося якогось м'ясива...

Дарма пропустив BulletStorm - дуже гарна, захоплива гра з великою долею гумору. М'яса є в достатній кількості.

Під спойлером одна з найкумедніших сцен (одна з сотень):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Red Orchestra 2: Heroes of Stalingrad-редкостный шлак

Ну-ну, ты просто по интернету не играешь ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От надибав ще якусь непогану здається войнушку - Homefront

Так собі цяця. Глючна з посередньою фізикою і скучним геймплеєм. Пройшов аби добити до кінця. Оціню в 6/10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я грався гру здається 2010 року там тіпа припливаєте ви на острів де погані рускі ставили якісь експерименти, і начітається все типу FEAR вроді так нічьо, напряжно, і в русі завжди, ось тільки непам’ятаю як називалась... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bla bla bla

Шутер для мене - мозок вимкнути трошки. типу iddqd idkfa - і в пекло.

куди там тому кол оф дюті ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...