Перейти до змісту

Порадьте 3D шутер. Щось на кшталт Crysis 2


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Пограв пару рівнів -зніс - говно. Сучний... до усрачки.

Ще маю в резерві Серіус Сем 3. :) також м'ясо, сподіваюся не скучний виявиться.

Ну СС3 не шедевр конечно, но при желании мяса и наличия свободного времени очень даже ничего.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

що ще?

Сейчас мертвый сезон-до конца месяца ничего человеческого не будет кроме Legend of Grimrock но это в духе старой майт енд меджик.В конце месяца выйдет Прототип 2, но он уныл чуть больше чем на 146%.Из сетевых шутеров можете попробовать отечественный Warface или забугорский Retribution Blacklight.Имхо наш шутер получше, ретрибьюшн непонятный, замусоренный + тонна доната

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУ, Legend of Grimrock - це бомба. Я пам'ятаю, як ночами і сутками сиділи над Might and Magic 6 / 7 / 8. Ех дєтство. :) Спрайтові монстри.. :) Тут, доречі прикольно (Судячи із відео) придумали (щоб не заморочувати із тілами-трупами) вони вибухають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еще кстати очень жду релиза Path of Exile.Делают ребятки из Зеландии при этом взяли за основу Дьябло 2.Игра бесплатна

http://www.pathofexile.com/

Зарегайтесь и увас будет наношанс получить ключ на бета тест.Дают ключ каждые 5 минут

Очень уникальное древо пассивных скилов.Все активные абилки получаются с помощью гемминга. При киллах камни получают левел ап.

poetree.png

я играл во время стресс теста и скажу что очень хорошая замена второй дьябле.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Спробуй Sleeping Dogs ; Max Payne 3 ; Prototype 2 ; Spec Ops: The Line ; Binary Domain ; Hard Reset; для різноманітності, того ж Алана Вейка і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Time Shift трошки старенька, але доволі непогана цяцька!)

Похожа на крізіс)) Тоже чувак в костюмі бігає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bidzyura, HardREset - не вставив, я писав десь. Хочу спробувати Сінгуларіті, та Тайм шіфт. Помню чомусь Тайм шіфт в мене не стартанув :( На відміну від Крізіса.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bidzyura, HardREset - не вставив, я писав десь. Хочу спробувати Сінгуларіті, та Тайм шіфт. Помню чомусь Тайм шіфт в мене не стартанув :( На відміну від Крізіса.

Таймшифт и сингулярити ставь обязательно, хардресет не рекомендую.

Можешь попробовать трансформеров от 3го лица, хотя трейдмарк более для детишек.

Кстати 14 числа выходит оригинальная Халва на новом движке-14 сентября- проект Black Mesa

21 числа выходит Бордерлендс 2. Кстати в этот же период выходит Торчлайт 2-не шутер, но думаю будет получше дьяблы.

Так же в скором времени ожидается ОБТ Path of exile-тоже РПГ из Новой Зеландии-отличный продолжатель традиций второго Дьябло с кучей инноваций и и печенек

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таймшифт и сингулярити ставь обязательно, хардресет не рекомендую.

Прийнято до уваги :)

Кстати 14 числа выходит оригинальная Халва на новом движке-14 сентября- проект Black Mesa

Чув шота троха - хатю глянути !

выходит Торчлайт 2-не шутер, но думаю будет получше дьяблы.

перший захавався - пройшов :) (уже майже, брак часу, а шутер - можна моск виключити, і не слідкувати за сюжетом!)

Так же в скором времени ожидается ОБТ Path of exile-тоже РПГ из Новой Зеландии-отличный продолжатель традиций второго Дьябло с кучей инноваций и и печенек

також чекаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Граю Сінгуляріті. Чимось він мені нагадує ВСЕ! :)

І DOOM своїми коридорами. І Халфу. І Сталкера (кольорами та несподіванками)

Мало зброї.. ЧИ то я мало пройшов просто. В смислі одночасно 2 пушки. Ну і на руці прибамбас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Граю Сінгуляріті. Чимось він мені нагадує ВСЕ! :)

І DOOM своїми коридорами. І Халфу. І Сталкера (кольорами та несподіванками)

Мало зброї.. ЧИ то я мало пройшов просто. В смислі одночасно 2 пушки. Ну і на руці прибамбас.

Бордерлендс 2 просто шикарен.Жалко мой самовар уже на максималках не вытягивает

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордерлендс 2 просто шикарен.Жалко мой самовар уже на максималках не вытягивает

Це щось постапокаліптичне? Схоже на Сінгуляріті? Чи це щось схоже на космічний шутер аля Буллет Шторм?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це щось постапокаліптичне? Схоже на Сінгуляріті? Чи це щось схоже на космічний шутер аля Буллет Шторм?

Стилістика схожа до Rage, тільки відкритий світ та елементи рпг наскіки пам"ятаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стилістика схожа до Rage, тільки відкритий світ та елементи рпг наскіки пам"ятаю :)

Rage ніасіліл.. не поперло! Ващє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стилістика схожа до Rage, тільки відкритий світ та елементи рпг наскіки пам"ятаю :)

Rage ніасіліл.. не поперло! Ващє.

Ну Рейдж вышел шлаком, а Бордерлендс 2 очень даже торт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

він, блін, мультяшний ?

ага, така собі мальована графіка, але як чути по ажиотажу навколо виходу - гра чогось да варта, перша частина була непогана, ну може трішки втомлювала безкінечними перестрілками, а друга повинна бути кращою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...