Перейти до змісту

Порадьте 3D шутер. Щось на кшталт Crysis 2


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 173
  • Створено
  • Остання відповідь

paranoik - погугли спершу, пограйся в першоджерело. Графіка мені до одного боку, аби були всі фішкі як в оригіналі, захват заложніков, захват ума, масові перестрелкі між бандами, перекуп вчених, баланс податків і розвитку нових технологій, імплантанти для кіборгів. Підеш 1 кіборгом на місію (кількість кіборгів на всю гру здається 8 чи 16) бунт подавляти взявши з собою пекаль з 8 патронами, а вертаєшся на тачці з кагортою зомбованих-вчених і запакований стволами. Правда майстерно передавивши банду противників на машині :smile3: 50 місій-зон, при повній диктатурі приходиться через певний час знову їх захоплювати...Оце буде жир в сучасній графіці.

помімо цього ще 1 онлайн ігруля на реінкарнацію якої я сподіваюсь, олдскул...отец і мать всех онлайн рпг від якої взяли самоє краще ВОВ і Лінейка. Знаєш про яку гру від ЕА йдеться мова ? Врядлі...намекнем Лорд Брітіш там самий главний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

paranoik - погугли спершу, пограйся в першоджерело. Графіка мені до одного боку, аби були всі фішкі як в оригіналі, захват заложніков, захват ума, масові перестрелкі між бандами, перекуп вчених, баланс податків і розвитку нових технологій, імплантанти для кіборгів. Підеш 1 кіборгом на місію (кількість кіборгів на всю гру здається 8 чи 16) бунт подавляти взявши з собою пекаль з 8 патронами, а вертаєшся на тачці з кагортою зомбованих-вчених і запакований стволами. Правда майстерно передавивши банду противників на машині :smile3: 50 місій-зон, при повній диктатурі приходиться через певний час знову їх захоплювати...Оце буде жир в сучасній графіці.

про першоджерело знаю лише те, що це була TBS. Сюдячи з ролику і описів в неті (доволі скудних) можу судити, що це буде звичайнісінький шутер + певні фішки з Деус Екс, так що очікуваний тобою "жир" навряд перенесеться у цю гру, не враховуючи лише знайомого сеттінгу, локацій та продовження сюжету.

помімо цього ще 1 онлайн ігруля на реінкарнацію якої я сподіваюсь, олдскул...отец і мать всех онлайн рпг від якої взяли самоє краще ВОВ і Лінейка. Знаєш про яку гру від ЕА йдеться мова ? Врядлі...намекнем Лорд Брітіш там самий главний.

Знаєм-знаєм, Ultima...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я шось непоняв нащо такі мінімальні ресурси?))

у мене гра їсть 1гб ОП і проц на 30% грузить) о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бігав в Рейдж, постійно підгружаються текстури, і з"являються якісь чорні квадрати :( Дрова на відео свіжі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та той ваш рейдж явна пародія на фаллоут

Я тікі і цього чекав, гру типу фаллоута.

Доречі вже є російська озвучка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та той ваш рейдж явна пародія на фаллоут

Fallout - це пародія на Elder Scrolls, а Rage, якщо прочитати опис гри - це щось середнє між GTA і S.T.A.L.K.E.R.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та той ваш рейдж явна пародія на фаллоут

Fallout - це пародія на Elder Scrolls, а Rage, якщо прочитати опис гри - це щось середнє між GTA і S.T.A.L.K.E.R.

Це дві різні серії + й по тематиці. Не плутайте їх)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дві різні серії + й по тематиці. Не плутайте їх)

Якщо Rage порівнювати з якоюсь RPG, то тоді вона більш по стилю подібна до Diablo, ніж до Fallout

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пробував поrageати? Я то ще поки почекаю оптимізації гри/кряка хоча все іграбєльно але все ж відчуваю деякий дискомфорт.

ЗІ руцка озвучка якась нежива у неї, а так все нормально те що ждав :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ей! Я хочу вже щось поgameати!

чтобы скрасить ожидание батлфилда и кода можно герои 6 побегать-не торт конечно,но на пару вечерочков

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, rage, занятна штука, почав грати.

Я, правда, не грав ще half Life Episode two, хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, rage, занятна штука, почав грати.

Я, правда, не грав ще half Life Episode two, хто що скаже?

Рейдж разочаровал, а вот второй эпизод стоит сыграть-вроде неплохой да и ради полной картины очень даже-авось еще при этой жизни дождемся третьего эпизода

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха, rage, занятна штука, почав грати.

Як справи з ФПС? підгрузку текстур замітно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітно підгрузку текстур. Потрібно якогось патчу чекати. Чи що.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось Rage не вцепив...Мо через те що на xbox граю?але хоть не тормозить)

А от Gears of War 3 просто МЕГО! ахуэнчік гра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помітно підгрузку текстур. Потрібно якогось патчу чекати. Чи що.

Ну дык есть же ж патч.Только мне он не до конца помог

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...