Перейти до змісту

З Днем знань!


laska

Рекомендовані повідомлення

З початком навчального року всіх причетних! Хай він буде насиченим і результативним, а ще щоб веселим.

Не просиджуйте дарма місце, візьміть знань по максимуму.

Нашим вчителя і викладачам терпіння, мудрості і цікавої роботи! Tarzanych і Olesya, мої персональні вітання.

А ще у нас є дві форумчанки, що з особливим трепетом зустрічають сьогоднішнє свято.

sweetlena і solnishko, зі святом ваших малеч. Хай школа стане для них рідною і буде завжди цікавою.

Ну і вам з терпінням повторити шкільний курс :D

Мої вітання! :_24:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступает осень? Холодает? Уменьшается световой день? Кажется, что жизнь уходит от вас и вообще проходит зря?

Скажите себе: а мне не надо в школу!

И вы почувствуете, что мироздание вам улыбается дружеской подмигивающей улыбкой.

Шютка (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А скажитє, пацани, хто з вас у школі не мічьтав ололо(або хотя би потрогать) красіву молоду вчительку??

Вітаю і учнів , і педагогів з початком навчального року. Хай мине легко:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуваю всім, в кого починається нове коло головняка та долбоє№№;%зма

Вітаю всіх школяриків та студентів з початком нового навчального року! З Днем ЗНАНЬ!

;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну шо, колеги, вітаю з початком нового театрального сезону! :D Школярів і їх батьків - з почином!

Головне, позитивного настрою на наступні 9 місяців, а там, дасть Бог, все буде ок!

P.S. Здаю секретну інфу - наша Varvara теж мама першокласниці, бачила їх сьогодні в школі гарних і веселих:). Вітаємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska і Olesya, теж персонально вітаю) Легкого вам навчального року, поменше макулатурної роботи і перевірок)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій ПЕР-ША-ЧОК!!)))))

витримав мужньо, отримав ключ від країни знань))) наостанок страшно захотів їсти, причому піццу, причому на уроці)))))))))))

post-8063-0-18575100-1314906300_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх причетних до свята по обидва боки цього нелегкого, але потрібного процесу.

Натхнення й терпіння вчителям і учням! :)

Школьные годы!

Школьные годы

Чудесные,

С дружбою, с книгою,

С песнею,

Как они быстро летят!

Их не воротишь назад.

Разве они пролетят

Без следа?

Нет, не забудет

Никто никогда

Школьные

Годы!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

наостанок страшно захотів їсти, причому піццу, причому на уроці)))))))))))

...взяв і поїв, прямо на уроці :Dpost-6229-0-43691100-1314911892_thumb.jp

Вітаю вас, наші любі бордо-педагоги! Натхнення, розумних діток і гідної оплати вашої праці!

Усім матусям-татусям першо-...-одинадцятикласників терпіння та здоров"я, нехай дітвора тішить своїми досягненнями!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

У Канаді 1 вересня діти не йдуть до школи, коледжу чи університету — вони святкують разом з батьками не День Знань, а останні дні літа. Перший понеділок вересня називається Днем Праці — Labor Day — і вважається офіційним закриттям літнього сезону. Зазвичай жителі Торонто сім'ями їдуть за місто на вікенд, або ж смакують барбекю в сусідньому парку. А школа для всіх стартує на наступний день, у перший вівторок вересня.

:( У нас до сих пір штучні радянські традиції. Хоча кому як до вподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Канаді 1 вересня діти не йдуть до школи, коледжу чи університету — вони святкують разом з батьками не День Знань, а останні дні літа. Перший понеділок вересня називається Днем Праці — Labor Day — і вважається офіційним закриттям літнього сезону. Зазвичай жителі Торонто сім'ями їдуть за місто на вікенд, або ж смакують барбекю в сусідньому парку. А школа для всіх стартує на наступний день, у перший вівторок вересня.

:( У нас до сих пір штучні радянські традиції. Хоча кому як до вподоби.

Я в школу там йшла 21 серпня.

В них просто немає конкретної дати, коли починається навчальний рік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в школу там йшла 21 серпня.

В них просто немає конкретної дати, коли починається навчальний рік

Але ж там немає совкових лінійок? І взагалі навіть, взяти ж випускний. Якийсь псевдо-бал/кафешка/збори/тамада/бухло (в кого як). Це "традиції", які ми повинні дотримуватися. Ну бабло здати не проблема і просто там прийти посидіти. І кажуть, що це "память на все життя".

В мене інше бачення на це. Я відпочиваю як хочу і де хочу. Памятні моменти я теж сам собі створюю, а не суспільство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але ж там немає совкових лінійок? І взагалі навіть, взяти ж випускний. Якийсь псевдо-бал/кафешка/збори/тамада/бухло (в кого як). Це "традиції", які ми повинні дотримуватися. Ну бабло здати не проблема і просто там прийти посидіти. І кажуть, що це "память на все життя".

В мене інше бачення на це. Я відпочиваю як хочу і де хочу. Памятні моменти я теж сам собі створюю, а не суспільство.

Лінійок нема))) Випускні бали є. Випускний наприкінці навч.року (у травні) - вечірки. Плюс офіційний випускний орієнтовно через місяць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх причетних до свята по обидва боки цього нелегкого, але потрібного процесу.

Розумію, що вже не актуально, просто сьогодні вичитала:

Поздравлять учителя с началом учебного года - всё равно, что поздравлять лошадь с началом посевной.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поздравлять учителя с началом учебного года - всё равно, что поздравлять лошадь с началом посевной.)))

для деяких вчителів це якраз таки пора "собирать урожай"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...