Перейти до змісту

Тим хто не приїхав на Бандерштат 2011...


laser

Рекомендовані повідомлення

якшо моя обширна гавняна стаття так і не дала зрозуміти в чому конкретно були проблеми, я більш нічим допомогти не можу.

а тебе, іванка, взагалі важко зрозуміти, ти захищаєш незрозуміло що, толі себе (бідилиась на мене, є шанс на волнє мені отомстить), толі оргів (яких ти казала не будеш вигороджувати), толі квартиру, про яку я поганого в статі нічого не писав, ти сама її приліпила до цього гавна.

з тобою взагалі конструктивно не можна спілкуватися.

а те що я попав туди безкоштовно, нехай тебе не торкає, якби друзі не дістали запрошення я б заплатив. повір мені не жме 50 грн. я б дав і 100 якшо воно того варте.

я не трогав політики і проблем з охороною, не плетіть їх сюди.

а мої слова можуть підтвердити і інші люди які були на фесті, тільки їм рота закрили як і мені. вибачте я не стерпів - оприлюднив шоб всі бачили.

переносьте тему у смітник, - бо вже багато заваняла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

ну чо, фест получився, судя по всєму, рєзонансним, чого і добивались...

п.с. а поряд тихенько висіли афіші "Global East 2011", поки ушльопки їх не позривали, де будуть Opeth, Helloween, Children Of Bodom і білет буде разів в 10 дорожчий, але того вартий і там будуть лаги, але не такі епічні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

global-east-rock-festival-2011-1.jpg

Главная сцена

Children of Bodom

(Финляндия)

Opeth

(Швеция)

Apostate

(Украина)

Cemetary (DJ Set)

(Швеция)

Cemetery Of Scream

(Польша)

Lyfthrasyr

(Германия)

Metsatöll

(Эстония)

Pressure Points

(Финляндия)

Preternatural

(Латвия)

Skyforger

(Латвия)

The Mary Major

(Швеция)

Viter

(Украина)

W.H.I.T.E

(Украина)

Znich

(Беларусь)

Малая сцена

Alive

(Молдавия)

Ceremonial Perfection

(Эстония)

Crimson Sky

(Украина)

Deathaction

(Российская Федерация)

Deferum Sacrum

(Украина)

Excaligard

(Украина)

Mandragora

(Словакия)

Molphar

(Украина)

Provocateur

(Украина)

Sunrise

(Украина)

The Lone Dark Side

(Украина)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

совки тоже некоторых бандер гнобили потому что мнение оных

не совпадало с генеральной линией партии.

а значит вело к разброду и шатанию в умах неопределившихся.

а значит ничо личнава - тока бызнес.

и бывшего сподвижника lasera а теперь врага народа к стенке.

с другой стороны я вижу другую мысль.

конечно есть всякие хорошие ребята, специалисты своего дела и так далее.

но всем банально надо кушать.

а значит отличное мероприятие станет отличным только при наличии

отличного финансирования. иначе не станет.

и чем больше мероприятие тем больше не станет.

раньше я так понимаю башляли хорошо.

щаз плохо. а патриотизм всегда хороших денег стоит.

организаторы при всем желании выпрыгнуть из заданной фигуры не в состоянии

априори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на бандерштаті. скажу свою думку.. в перший день гурни були г***ні. думав на 2 день шось српавится.. так ні. мої мрії невиправдались.. обідно 50грн на вітер. ждем наступного...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був на бандерштаті. скажу свою думку.. в перший день гурни були г***ні. думав на 2 день шось српавится.. так ні. мої мрії невиправдались.. обідно 50грн на вітер. ждем наступного...

Конструктив наше всё. :ok:

гурни були г***ні
А ты на афишу не смотрел когда шёл? Хм, странно я когда иду на концерт интересуюсь тем, кто там будет и стоил ли выкидывать "деньги на ветер".

Ладно не важно.

Оффтоп

Children of Bodom не будет на глобале они отпали но орги пока замалчивают это.

ЗЫ Может ещё договорятся... Но InExtremo точно уже не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванка напевно завтикала що назва теми як раз для тих хто не приїхав, паетаму ще вапрос хто тут має срати.

Та й взагалі пора би і у "флейм" переїхать.

Розжуй, бо мій куций моок не може в*їхати у глибину твоєї фрази :)))

І нащо писати для тих, хто не приїхав?:)))

Сірьожа, ти шо - в сосну уіпався? Яка обіда? Яка мстя? О_о...

Я з тебе прозріла два рази:

- виніс внутр. сміття на люди з тим твоїм товаришем, котрий порушував правила. давно.

- оця стаття. Ти говорив про конструктив? Де він? Якби ти хотів зробити написаним добре, а не обісрати - ти би мовчки відправив листа на пошту оргів, і вони би то всьо прочитали. Зробили би висновки - не зробили... хай собі як хочуть. Але не принижуватись і влаштовувати непанятний балаган на всіх можливих онлайн ресурсах.

- ти почав розсусолювати тему КВФМ як орг-цію одної людини і т.п. - дивно, чому саме зараз ти це говориш ідо чого це було піздануто взагалі. Виходить, це в тебе якийсь прям фонтан образ. Неясно тільки на що :))) (ета малєнькає трі)

Не протиріч собі, ага?

Тому тут важко зрозуміти тебе, дарагой. То лі конструктив. То лі якась твоя образа. То лі ще якась куйня. :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ах ну да. отдєльноє СПА_СІ_БО Костє.

Не упустив шанс і тут до Осєні дойо.

Спасіба, друх, я ценю! :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванка напевно завтикала що назва теми як раз для тих хто не приїхав, паетаму ще вапрос хто тут має срати.

Та й взагалі пора би і у "флейм" переїхать.

Розжуй, бо мій куций моок не може в*їхати у глибину твоєї фрази :)))

І нащо писати для тих, хто не приїхав?:)))

Розжовую. Тема називається "Тим хто не приїхав на Бандерштат 2011...". :0023:

Як би назвали якось типу "Бандерштат 2011" я б може і не загялянув.

А чому автор саме так обізвав тему - для мене таємниця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- виніс внутр. сміття на люди з тим твоїм товаришем, котрий порушував правила. давно.

на люди? нєеее, це знали тільки ті, кого це стосувалось. ти щось перебільшуєш, ні не так - ти все перебільшуєш ;)

і це зовсміне стосується теми про бандерштат, це твоя лічна обіда на мене.

- оця стаття. Ти говорив про конструктив? Де він?

мені тре було все розжувати на 120 сторінок дисертації? для тих у кого

куций моок не може в*їхати
?
ти би мовчки відправив листа на пошту оргів, і вони би то всьо прочитали. Зробили би висновки - не зробили... хай собі як хочуть.Але не принижуватись і влаштовувати непанятний балаган на всіх можливих онлайн ресурсах.

я мовчи відписував на стіні групи (33 раз повторяємо вже), і хтось підчищав добряче. поки я це не написав, певен що більшість і не знала з оргів. і постив я не всюди як ти пишеш. тошнить вже від манії велічія

хіба ти не була проти видалення постів?

- ти почав розсусолювати тему КВФМ як орг-цію одної людини і т.п. - дивно, чому саме зараз ти це говориш ідо чого це було піздануто взагалі. Виходить, це в тебе якийсь прям фонтан образ. Неясно тільки на що :))) (ета малєнькає трі)

не перекладай свої заслуги на інших. квартира фм мною була згадана в тексті одним словом, це ти її приплела, чи тобі тикнути носом в пост? мені дивно чому тобі організаторам так важко визнати помилку, ах так, ти ж ще не в'їхала про що я написав в статі.

Не протиріч собі, ага?

я за свої слова відповідаю. відверто і чесно від свого лиця тут все написав, а не інкогніто блював із-за кущів.

Тому тут важко зрозуміти тебе, дарагой. То лі конструктив. То лі якась твоя образа. То лі ще якась куйня. :)))

ми йдем по колу. не здається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже сьоні уїжаю з міста (на пару днів ;)), тому лить більше не буду, звиняйте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже сьоні уїжаю з міста (на пару днів ;)), тому лить більше не буду, звиняйте

я даже не встиг попкорн дожувати, мій вечір зруйновано... :0068:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочеш знати, чого я встала на роги? Був би це хтось інший - мені було би срать, що пишуть. А це пишеш ти - людина, котра непогано шарить, що таке концерт ізвнє))).

Я з тебе неприємно афігєла, Сірьожа.

І цього разу,що ти вліпив "статтю" і тут і в ЖЖ, і ще хєр зна де.

Я не знаю, що тобі зробила та квартира, і скуялі її взагалі було згадувати у своїй "конструктивній статті". Чи може Колос тобі десь щось там зробив колись (а були прецеденти з твоєї сторони, нє?). Але у фразах "а ви б взяли?" і подібних, у відріканні від того, що ти написав у своєму останньому листі нам тоді... читається щось таке, про що я і знати не могла.

Я побачила, ця тенденція у тебе нє впєрвой.

Але дуже вже оця твоя поведінка нагадала ситуацію, коли я прозріла, номер один (сам знаєш, про що я).

(Що стосується промахів і дірок фесту, не переживай, я особисто їх прекрасно бачила ще в п*ятницю. Щодо тріння повідомлень -- соррі, не моя то парафія. Була би моя - всі повідомлення лишились би, і отримали б гарні виважені відповіді.)

І звинувачуй мене в чому хочеш, язви умнічай, показуй свій інтелект, розказуй, яка в мене куйова організація і що я тут собі щось гоню.. Срать. Після цього твого випаду "істєрікі" - плінтус, таваріщь, плітнус...

З.І. Їдеш на Захід?

Тоді ми з панством чекаємо конструктивну статтю "Тим, хто не поїхав на Захід" тут, в ЖЖ і ще хєр зна де про те, який це куйовий фестиваль з купою лагів :)))

Ми будем скучали.

* горько плаче *

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого то він напомина- писать в разних мєстах про свої жалі...чєй то узнаваємий стіль...а звідки, звідки він "вишел"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кого то він напомина- писать в разних мєстах про свої жалі...чєй то узнаваємий стіль...а звідки, звідки він "вишел"???

:)))) я би написала, але зараз знову посипляться звинувачення у якійсь моїй образі і тим більше - у манії величі бгггг:))))))

не рівняй ку з пальцем, Онотолєй )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З.І. Їдеш на Захід?

Тоді ми з панством чекаємо конструктивну статтю "Тим, хто не поїхав на Захід" тут, в ЖЖ і ще хєр зна де про те, який це куйовий фестиваль з купою лагів ))

Почалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванка і Сєрьожка! А давайте луччє коньяка вип'єм!

:friday:

Им бы копьями покидать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НаУлицеПлюс25Лееето!, і знову про #Захід (ЖЖ Світлани Поваляєвої). І знову не laser. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організатор літературної частини (котрий насправді далеко не сам-один у всьому цьому винен) сьогодні вибачився в листі й ми вирішили все це забути як страшний сон)))) Такшо тіпа гепіенд)))))

В групі фестивалю достатньо критики. Кожен може сказати свою думку. На кожен пост є відповіді.

Тому я не бачу потреби писати це все ще раз, об'єктивна картина про наметове містечко, ставки, туалети і охорону, програму та сцену там.

Від себе додам, що було відверто неприємно, коли на вході стопнули, і сказали, що я не можу пройти через квиток, куплений онлайн. Мені і ще десятку людей прийшлось довго чекати Якова, який хвилин 5 крутив носом, і пояснював що його кинув сайт квитки.юа, не пришлавши е-базу та сканера на фестиваль. Але все таки здоровий глузд переміг, і нас пустили. Проблема вирішилась на місті, хоч і затягнулася на годину.

Загалом було більше позитивних людей та хорошої музики ніж проблем.

Сцена і звук супер, техніки з Елекору зробили все що від них залежало :smile-zachot:

На рахунок гуртів писати багато не буду, діло смаків. Але Діля і НВВ співали повний брєд зі сцени :dont: краще би виступали окремо один від одного. Білоруси виклались на 120%, всім сподобалось. Дякі надто "круті" гурти забували що це фест, сильно затягувавши саундчек та перетворюючи виступ на показуху. Дехто умудрявся бухати на сцені чи виступати в неадекватному стані, але ж тут не було заборони на алкоголь... а може і ганджу =) Ближче до кінця програми помітно затягувались на годину-дві, але послідовність гуртів старалися максимально зберегти. Ведучі все оголошували і вибачалися.

Хавки було багато, пива теж. Любий каприз за ваші гроші. Не дешево.

На рахунок туалетів трудно сказати хто зробив промах, бо на третій день в платному наметовому містечку гавно було розмазане навіть по стінках туалету :lol:

Охорона бикувала, але разом з ментами при потребі могли дати звізди кому треба. Грубо, зате надійно.

Шкода що цього року волонтери були без футболок.

Порадувала роздача безкоштовних прапорців, дрібниця - а приємно!

Не знаю скільки людей було, але як на мене тисяч 7 десь.

Чекатиму наступного року ^_^

https://picasaweb.google.com/111990286042864094495/201104

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...