Перейти до змісту

жалоба на продавца Dimkaki (mazafaka)


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

whois, він свідомо вибрав такий шлях, його ніхто не змушував до шахрайства, і він повинен був розуміти що він робить і які наслідки від цього можуть бути. А якщо виходити з Вашої логіки то простити можна будь кого, і ґвалтівника, і убивцю, оскільки конкретно нам він же нічого поганого не зробив. Так само і з Григорієм, якщо він вчинив злочин, він повинен понести покарання, щоб і самому не захотілось знов таке робити, і щоб іншим була наука, інакше в країні настане анархія, якщо кожен буде думати що йому за те нічо не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Маячня.

І гвалтівника і вбивцю можна виправдати. Ситуації бувають ДУЖЕ різні. Повірте. Знаю. З різними людьми довелось пересіктись.

Звісно, є відморожені на всю голову, але таких меншість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, згоден що ситуації бувають різні, але якщо це сталось один раз, тоді можна сказати що випадково (всяке може бути), але якщо це систематично, то це вже свідомо і злонаправлено, якщо ж звичайно чоловяга не психічнохворий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно. Мазафака, то якраз той випадок відмороженого на всю голову )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

??? ТИ (ізвініте за мой французкий - "ВЫ") лично,имеете какие-либо претензии к тому человеку? Вы - не судья,я - тоже проходил мимо,но - как ВЫ - можете судить,и тем более говорить "Ну навіть якщо і верне, покарання він повинен понести по закону?" покарання він - своє отримав,я це знаю точно,а в суді я - не був присутній бо...і людині не хочу зробити гірше,і знаю давно,і не хочу...(хоча -можу) також,ще так багато знаю про нього (не повязаного з криміналом) що вибачте- я все-таки йому співчуваю...

Маю величезні сумніви, що до "покарання він своє отримав". А на рахунок того, що він розкаявся у зробленому, не маю жодних сумнівів, а маю тверду впевненість у тому, що ні розкаяння, ні усвідомленя вчиненого, ні наміру більше такого не робити там і близько немає. Як робив, так робитиме. І попередні судимості по тій же 190ст. (шахрайство) його нічому не навчили. Попередні м"які покарання тільки створили у нього відчуття вседозволеності. Тому я за те, щоб зараз він поїв кашки в "местах не столь отдаленных".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно завершилось судове слухання по справі Криштапюка. За свої діянія Гріша отримав два роки позбавлення волі.Був взятий під варту у залі суду.

Хочу подякувати всім,хто мене підтримував.Особлива подяка Ярчику за практичну допомогу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, то Алла такий вирок винесла.

Він що, вини не визнав і не було пом'якшувальних обставин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визнав, але збитки не відшкодував повністю.Зовсім незначна частина була відшкодована під час суду. Да і такий вирок він отримав не за один епізод.

У нього вже були судимості по цій же статті. Мав умовно. Іншого разу потрапив під амністію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Визнав, але збитки не відшкодував повністю.Зовсім незначна частина була відшкодована під час суду. Да і такий вирок він отримав не за один епізод.

У нього вже були судимості по цій же статті. Мав умовно. Іншого разу потрапив під амністію.

Це називається рецидив і умовне вже не покатить, а на День Незалежності знову буде амністія, а далі в Гріши все знову по накатаній схемі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не факт,що ще раз потрапить під амністію. Да і День Незалежності ще не завтра )). Да і є ж можливість оскаржити рішення. От відшкодує збитки у повному обсязі,то апеляційний суд йому й пом'якшить вирок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цю тему потрібно прикріпити зверху в розділі "Барахолка", можливо її прочитання якось вплине на свідомість тутешніх "реальних пацанчиків", і кількість тем в "Книзі Скарг" трохи зменшиться.

І я напився і пішов до клубу

І цеглою побив всі ліхтарі

По 206-й, частині другій

Hародний суд два роки дав мені.

(с) Брати Гадюкіни "Джалізова дупа"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи то, шо прокуратура просила 4, рецидив злочину (і не одноразовий), то суддя ше гуманно повелась...

З.І. Якшо вже раз був амністований, то усьо, селяві, амністії більше не канають...

Так шо, якшо апелячка все залишить в силі, то десь чуть більше ніж за рік він зможе вийти... якшо буде себе файно вести... Ну і заодно каменю на Рафаловці трохи погупає, може шось в голові поправиться, хоча наврят.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда. Криміналізовується суспільство... :( В одних випадках - заслужено, в інших - как сказать...

Ой, нехороша тенденція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ярчик, ти прекрасно знаєш, що у випадку потрапляння громадянина до правоохоронних органів в якості обвинуваченого, то ця особа на 90% отримає обвинувальний вирок. Іноді, навіть неадекватний діянню, яке він скоїв. Така наша правоохоронна система, яка заточена на "посадку" і обвинувальний вирок за будь-яку ціну. Я зараз не маю на увазі справу, яка обговорюється в цьому топіку. Бо ж не знаю усіх обставин та матеріалів.

P.S. Справа щодо нашого колеги Олега - це більше виняток з правил.

Вибачте за оффтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, нехороша тенденція.

Тю, я думав адвокати мають радіти такій тенденції :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой, нехороша тенденція.

Тю, я думав адвокати мають радіти такій тенденції :)

Це називається "обмежений світогляд" або "недалекоглядність".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

whois, він свідомо вибрав такий шлях, його ніхто не змушував до шахрайства, і він повинен був розуміти що він робить і які наслідки від цього можуть бути. А якщо виходити з Вашої логіки то простити можна будь кого, і ґвалтівника, і убивцю, оскільки конкретно нам він же нічого поганого не зробив. Так само і з Григорієм, якщо він вчинив злочин, він повинен понести покарання, щоб і самому не захотілось знов таке робити, і щоб іншим була наука, інакше в країні настане анархія, якщо кожен буде думати що йому за те нічо не буде.

Стопудово.Жаль,що такими методами доводиться користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухання в апеляційному суді відбулось. Вирок залишили без змін
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
http://www.volynnews.com/news/extreme/za_internet-zlochyny_luchanyn_otrymav_2_roky/ - вот навіть в новинах про нашого "героя" пишуть
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

До речі, герой даної теми вже на волі. Бачив його недавно. Швидко ж він 2 роки "відмотав". Напевно випустили за гарну поведінку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очікуємо свіжих записів в книзі скарг :D

Ніколи на борді не переведуться люди які дозволяють себе дурити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...