Перейти до змісту

жалоба на продавца Dimkaki (mazafaka)


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

сегодня ситуация получила неожиданный оборот :(

но по порядку

обещал мне вчера позвонить около 8ми вечера, ссылаясь на отсутствие в Луцке, но так и не позвонил

сегодня набираю сам

опять стандартные отмазки, заверения что "встретится получится НЕ раньше чем он захочет", что ему "не нравится вынос проблемы на борду" и т.д.

потом слышу:

"какие 150? ты мне их давал? я у тебя ничего не брал, и о никаких яндексах ничего не слышал"

на моё предложение сказать мне это в лицо, ОЧЕНЬ строго спросил "действительно ли я этого хочу"

и попросил назвать место встречи, я назвал, место Григорию сразу не понравилось

и он так же ОЧЕНЬ строго напомнил мне что знает подъезд в котором я живу

поле некоторых согласований времени и места сговорились завтра на 6ть вечера

бум надеяться что не будет как прошлые разы

та даже не надійся :blush: не приїде він на гпз! Сцикун він ще той! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

post-13635-0-90807900-1313521097_thumb.j

У меня вот нашлось фото Криштапюка Г.О. - "героев" нужно знать влицо

той самий тіп! як ти його умудрився сфотографувати??????

ловкость рук и никакого мошенничества :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё зимой надо было мусоров на него натравить. И людей меньше бы пострадало, и, гляди, часть срока отсидел бы уже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піндолів додіку надавати) і 300 гривень своїх вернути. мають люди терпіння і нерви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піндолів додіку надавати) і 300 гривень своїх вернути. мають люди терпіння і нерви.

вже один дав і тепер сидить,такий метод тут не вихід, а фактично то у міліції як ви радите з чим іти, казати шо відправив гроші на чужий рахунок на благодійність, чи подарив телефона, а от ви попробуйте докажіть факт злочину, гріша в нас не підприємець, магазіна свого немає. от і відповідальність з нього спадає і творить все що хоче. Розписки нікому він не давав, от і факту злочину нема, і усе це що він зробив у міліції не допоможуть скажуть самі виноваті, а підстав для відкриття кримінальної справи немає, бо це все виглядає як благодійність, пожертвували чоловікові гроші і телефона. Тут з такими людьми тре зовсім іншим методом боротися, видно ті постраждалі ніяких зусиль не прикладують щоб його знайти, тут ж на борді було і є куча його оголошень, під різними ніками але одразу видно що то він, продавав якусь там техніку і люди казали що їм виходило з ним зустрічатися але вони правда тоді не знали ще хто це є. Також він тут холодильника продавав і можна було звязатися з ним. І в мене складається таке враження що тут не мазафака винуватий, а самі ж люди, от я одного непойму що ж це вас надоумило купляти щось у людини з таким ніком, от він вас і заставив кожен день матюжитись на англійській, :lol: куди не глянь лише чутно мазафака, і розказували люди що дехто з наших користувачів коли щось купляє на борді у людей, то при покупці в продавця додумуються спитатись: а ти случайно не мазафака, в мене проблем небуде? Сміхота! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки спроби повернути свої гроші, надані комусь для придбання якоїсь послуги (без документів), може розцінюватись правоохоронними органами як здирство і нічого тут довести не можливо, логічним продовденням цієї теми було б створення топіку з чорним списком недобросовісних трейдерів з фотографіями, щоб попередити інших. Коли таких будуть знати в лице всі, то і вони самі по собі пропадуть з борди, оскільки робити їм тут вже буде нічого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піндолів додіку надавати) і 300 гривень своїх вернути. мають люди терпіння і нерви.

150

2KOTuK зимой он чистосердечно заявлял что это всё случаснойно, он разберется, и это первый раз такое (см. 1й пост)

2pronew12 читай внимательно 1й пост, я общался с человеком Dimkaki и только потом через его оплошность выяснилось кто есть кто

2SysR деньги били переданы в обмен на "листочек А4 с написанными от руки - моим яндекс-кошельком, суммой в рублях и моим телефоном"

к тому же человек неоднократно и в ПМ и топиках авторитетно заявлял что "закроет вопрос" и "разберется" см. первый пост

(и только в последнем тел разговоре заявил что "не было такого")

это может быть доказательством для "органов"?

p.s. мне на рынке никогда не выдают документы когда я что-то покупаю - это причина что бы не давать мне товар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живе цей тіпочок в сусідньому дворі, біля "червоного сонця", правда давно я його не бачів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. мне на рынке никогда не выдают документы когда я что-то покупаю - это причина что бы не давать мне товар?

на базарі ти дав гроші і одразу можеш забрати товар,чи потримати, подивитись а потім заплатити, або дати завдаток половина суми якщо товар потрібно заказувати, тай продавці на базарі зацікавлені в продажі свого товару і вони таким не займатимуться . А от наш герой мазафака я так понімаю попросив перерахувать чи дати гроші а товар сказав віддасть після того як побачить гроші, стандартна картина розводу!

А про мазафаку знаю ще що він по городі їздить ще з якимось дружбанчіком своїм на чорній ауді, мутять мутні справи :lol: , у суботу увечері бачив його у центрі біля сцени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR деньги били переданы в обмен на "листочек А4 с написанными от руки - моим яндекс-кошельком, суммой в рублях и моим телефоном"

к тому же человек неоднократно и в ПМ и топиках авторитетно заявлял что "закроет вопрос" и "разберется" см. первый пост

(и только в последнем тел разговоре заявил что "не было такого")

это может быть доказательством для "органов"?

В нашій країні навіть розписка (з підписом) може бути просто папірцем, інкременують здирство і все. З початку треба довести що він цей папірець написав, а це вже експертиза...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Создать бы ветку на Борде,такую чтобы сразу в глаза бросалась,типа "Борда должна знать своих "героев" "-портрет на весь экран,детали уголовного дела и подпись:встретите-бейте сразу по ыычкам.

К примеру:

post-4-0-67177700-1312808933_thumb.jpg

Известен под кличками Dimkaki,Mazafaka....

-Глуп,труслив,жаден,не женат.Любит вешать лапшу на уши,от чего уже скоро не сможет иметь детей.

Замечен на разводе людей на деньги,яндекс деньги и рубли

Встретите этого человека на улице,не пытайтесь задержать его самостоятельно, а сразу же звоните в милицию Зевсу

Награда за голову любую информацию-амулет из зубов преступника

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк маленький, ще його перестрінеш десь і спитаєш: "як справи?". А якщо бити, то так, щоб ніхто не бачив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк маленький, ще його перестрінеш десь і спитаєш: "як справи?". А якщо бити, то так, щоб ніхто не бачив.

і я про це. через міліцію,в даній ситуації, нічого не добєтеся люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погоджусь. Можна з ним і через міліцію розібратись. Осбисто я так і роблю. І, як запевнив мене слідчий, "нікуди він (Гріша) не дінеться з підводного човна".Тому звертаюсь до mazafaka ( а я знаю, що він уважно стежить за дискусією) в останній раз: або ти до кінця тижня повертаєш те, що взяв у мене, або матимеш велику купу неприємностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Создать бы ветку на Борде,такую чтобы сразу в глаза бросалась,типа "Борда должна знать своих "героев" "-портрет на весь экран,детали уголовного дела и подпись:встретите-бейте сразу по ыычкам.

К примеру:

post-4-0-67177700-1312808933_thumb.jpg

Известен под кличками Dimkaki,Mazafaka....

-Глуп,труслив,жаден,не женат.Любит вешать лапшу на уши,от чего уже скоро не сможет иметь детей.

Замечен на разводе людей на деньги,яндекс деньги и рубли

Встретите этого человека на улице,не пытайтесь задержать его самостоятельно, а сразу же звоните в милицию Зевсу

Награда за голову любую информацию-амулет из зубов преступника

Щось він тут не схожий на себе, я виклала фотку, де 100% Криштапюк Г.О.

а то ще "виберемо в герої" не того

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Создать бы ветку на Борде,такую чтобы сразу в глаза бросалась,типа "Борда должна знать своих "героев" "-портрет на весь экран,детали уголовного дела и подпись:встретите-бейте сразу по ыычкам.

К примеру:

post-4-0-67177700-1312808933_thumb.jpg

Известен под кличками Dimkaki,Mazafaka....

-Глуп,труслив,жаден,не женат.Любит вешать лапшу на уши,от чего уже скоро не сможет иметь детей.

Замечен на разводе людей на деньги,яндекс деньги и рубли

Встретите этого человека на улице,не пытайтесь задержать его самостоятельно, а сразу же звоните в милицию Зевсу

Награда за голову любую информацию-амулет из зубов преступника

Щось він тут не схожий на себе, я виклала фотку, де 100% Криштапюк Г.О.

а то ще "виберемо в герої" не того

не схожий, бо похудав бідолаха! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Создать бы ветку на Борде,такую чтобы сразу в глаза бросалась,типа "Борда должна знать своих "героев" "-портрет на весь экран,детали уголовного дела и подпись:встретите-бейте сразу по ыычкам.

К примеру:

post-4-0-67177700-1312808933_thumb.jpg

Известен под кличками Dimkaki,Mazafaka....

-Глуп,труслив,жаден,не женат.Любит вешать лапшу на уши,от чего уже скоро не сможет иметь детей.

Замечен на разводе людей на деньги,яндекс деньги и рубли

Встретите этого человека на улице,не пытайтесь задержать его самостоятельно, а сразу же звоните в милицию Зевсу

Награда за голову любую информацию-амулет из зубов преступника

Щось він тут не схожий на себе, я виклала фотку, де 100% Криштапюк Г.О.

а то ще "виберемо в герої" не того

не схожий, бо похудав бідолаха! :lol:

Хлопці читаю ваш брред і не вірю що якогось

гандо... не можливо присадити.Звертайся можу

допомогти як через міліцію і по іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Создать бы ветку на Борде,такую чтобы сразу в глаза бросалась,типа "Борда должна знать своих "героев" "-портрет на весь экран,детали уголовного дела и подпись:встретите-бейте сразу по ыычкам.

К примеру:

post-4-0-67177700-1312808933_thumb.jpg

Известен под кличками Dimkaki,Mazafaka....

-Глуп,труслив,жаден,не женат.Любит вешать лапшу на уши,от чего уже скоро не сможет иметь детей.

Замечен на разводе людей на деньги,яндекс деньги и рубли

Встретите этого человека на улице,не пытайтесь задержать его самостоятельно, а сразу же звоните в милицию Зевсу

Награда за голову любую информацию-амулет из зубов преступника

Щось він тут не схожий на себе, я виклала фотку, де 100% Криштапюк Г.О.

а то ще "виберемо в герої" не того

не схожий, бо похудав бідолаха! :lol:

Хлопці читаю ваш брред і не вірю що якогось

гандо... не можливо присадити.Звертайся можу

допомогти як через міліцію і по іншому.

ти б взагалі мовчав , під фраєра бачу косиш, а те як з міксом повівся не розповідаєш, сам людей з ноутами теж неодноразово на__обував. Одразу побіг до міліції як паслєдня баба! Бачив я таких людей як ти які в дєтстві громко кричали: Мама! :lol: Я то скажу так: тобі фраєру ще дуже повезло, і молись богу шо тобі попала така неосвідчена людина як Олег, як би ти повівсь так зі мною то ти мені віддав би і ноути і гроші і моральну компенсацію, ти мля такого харошого человека з світу зжив а в нього золоті руки були, не те шо в тебе, і робуту він свою робив якісно. Попадеш ще ти теж на свою долю і вона вже небуде такею солодкою, і памятай інколи міліція яка тебе ніби захистила, тебе й погубить , сфери впливу є у кожного але їх величина залежить від статусу і авторитету а у тебе нема ні одного ні іншого. Так шо прикрив би ти теж свого рота і теж би зникнув з сайту після усього скоєного.

Може після моїх слів ти тут будеш писати що типу мене знайдеш поговориш, посадиш, :lol: тільки ти от памятай Володимир Олександрович мій хороший знайомий! І за свої діяння рано чи пізно тобі доведеться відповідати чи то перед людьми, чи то перед богом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки спроби повернути свої гроші, надані комусь для придбання якоїсь послуги (без документів), може розцінюватись правоохоронними органами як здирство і нічого тут довести не можливо, логічним продовденням цієї теми було б створення топіку з чорним списком недобросовісних трейдерів з фотографіями, щоб попередити інших. Коли таких будуть знати в лице всі, то і вони самі по собі пропадуть з борди, оскільки робити їм тут вже буде нічого.

якщо і відкриють карну справу то не за здирництво (немає загрози насильства), а за шахрайство. Якщо відкриють справу все-таки за здирництво, то програють суд - 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mastersat, думаєш, одного "присадив", то і другого вдасться? Дивися, бо впадеш у викопану яму.

Забанив би я тебе... довічно ... да не хочу зв'язуватися !

Scorpio, а воно тобі нада? те що сталося!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...