Перейти до змісту

Арешт леді Ю


vanus

  

235 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо опозиція не захистить себе зараз, то це буде їхня "лебедина пісня".

так от хай повчаться у Регіонів переживати опалу. Змобілізуватись і виграти.

Видеть несправедливость и молчать – это значит самому участвовать в ней. © Ж.-Ж. Руссо

Всю ли правду ты сказала, дорогая, когда несправедливость творила другая сторона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо опозиція не захистить себе зараз, то це буде їхня "лебедина пісня".

так от хай повчаться у Регіонів переживати опалу. Змобілізуватись і виграти.

Видеть несправедливость и молчать – это значит самому участвовать в ней. © Ж.-Ж. Руссо

Всю ли правду ты сказала, дорогая, когда несправедливость творила другая сторона?

Так, вони теж були несправедливі - ніхто в тюрмах не сидів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А завтра, Smith, буде таке саме завтра як і сьогодні.

Маю сумнів. Це буде видно, більш об'єктивно, тільки в кінці терміну президентства ВФЯ - 2015 р.

Свобода слова у нас задушена? Тільки чесно.

Тільки не в інеті. А по ТВ (яке дивится переважна кількість населення України) - "джинса", різноманітні шоу, новини не повністю або однобічно висвітлюють події на відміну від інету. Хоча, можна згадати і за ролік "Пропало всьо", але так події, коли ПР мітингували - не висвітлювались.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки не в інеті. А по ТВ (яке дивится переважна кількість населення України) - "джинса", різноманітні шоу, новини не повністю або однобічно висвітлюють події на відміну від інету. Хоча, можна згадати і за ролік "Пропало всьо", але так події, коли ПР мітингували - не висвітлювались.

Лукавиш :0001:

Межигір'я і проча дребідєнь ето нічто в порівнянні з великим братом. І на перед.. здєсь вам нє тут. Нікуди ми не відкотимось. Портников теж лукавить, йому просто сильно обідно шо зняли його з посади головного редактора от і мстить як може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз не тюльку потрібно рятувати, а формувати громадянське суспільство і протестувати проти нового виборчого законодавча. І на самих виборах згуртуватись і попробувати щось змінити.

Ось тут погоджуюсь на всі 100%. В принципі, якщо ти помітив, я теж казав, що не в самій одній ЮВТ проблема.

По виборчому законодавству - тут проблема неоднорідна. Вибори по змішаній системі - адмінресурс запрацює на повну. Погоджуєшся? Крім того, ПР недавно заявили, що міняти виборче законодавство перед самими виборами вони не хочуть (можливо знову побоюються критики Заходу).

Проблема, мені здається, ще глибше - це зміна КС самої Конституції і повернення до Конституції 1996 р. Ось звідки треба починати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лукавиш :0001: Межигір'я і проча дребідєнь ето нічто в порівнянні з великим братом. І на перед.. здєсь вам нє тут. Нікуди ми не відкотимось. Портников теж лукавить, йому просто сильно обідно шо зняли його з посади головного редактора от і мстить як може.

А до чого тут Портніков? Не на одному ньому зійшовся світ клином. Та сама С.Кошкіна пише досить неоднорідні статті. Найем, і то, коли він просто висвітлює події в суді або деякі його блоги.

Недавно (здається, вчора чи позавчора) була DDOS-атака на сайт ОРД.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я погоджуюсь. Але адмін-ресурс можна використати і проти системи як в дзюдо.

А ти погоджуєшся, шо роботи непочатий край і без тюльки? І без неї можна організуватись було б бажання?

Що стосується авторів - пишуть, і чудово! Б-г їм в допомогу. Портников був як простий приклад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але адмін-ресурс можна використати і проти системи як в дзюдо.

Наприклад?

А ти погоджуєшся, шо роботи непочатий край і без тюльки? І без неї можна організуватись було б бажання?

Погоджуюсь. Тим більше, я навів приклад з "відкатом" Конституції. Але суспільству потрібний був поштовх. Щось типу як відбувається з ЮВТ і навколо неї.

Що стосується авторів - пишуть, і чудово! Б-г їм в допомогу. Портников був як простий приклад.

Це я зрозумів. :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті кому дійсно фіолетово-вони мовчать.А ті хто пишуть, що їм все одно, пробують заглушити залишки своєї совісті , тішачи себе ,,ну я ж не один такий, значить не такий вже й погпний.,,

Проте совість глибоко персональна, як Джізес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті кому дійсно фіолетово-вони мовчать.А ті хто пишуть, що їм все одно, пробують заглушити залишки своєї совісті , тішачи себе ,,ну я ж не один такий, значить не такий вже й погпний.,,

Проте совість глибоко персональна, як Джізес.

Я зло. Цинік, сволочЬ і просто нехароший чєлавєк. Совісті вже давно нема, відповідно нема що глушити.

І?...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рядовий українець повинен дбати насамперед про свою сім"ю.

Міцна сім'я - міцна держава.

На столичних ярмарках обговорюють арешт Юлії Тимошенко

(С) Подерев'янський? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео Арест и вывоз Ю.Тимошенко, драка с ОМОН - всё снято/05.08`11

я помітив і зробив прінскрін - дивіться детальніше на фото. Що в руках в бійця масці ? Дробовик ? Автомат ? Якщо дійсно так - то могло бути дуже жарко...

post-3238-0-93564100-1313324596_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На відео Арест и вывоз Ю.Тимошенко, драка с ОМОН - всё снято/05.08`11

я помітив і зробив прінскрін - дивіться детальніше на фото. Що в руках в бійця масці ? Дробовик ? Автомат ? Якщо дійсно так - то могло бути дуже жарко...

Жарко ще буде, дехто постібеться на кутні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це прогнози.

Кому потрібні людці, що затримались в розвитку на рівні школоти, котра стібається над всім без розбору,вважаючи що це прояв крутості ,почуття гумору та інтелекту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

президент України, і КСУ, як суб’єкти державної влади, не звільнені від обов’язку погоджувати свої дії з вимогами Основного Закону. Ніяке рішення Конституційного суду не може бути вищим за Конституційні приписи. У разі явно антиконституційного характеру рішень КСУ, указів президента, ці акти можуть оцінюватися і на предмет наявності в них ознак діянь, перелічених у Кримінальному кодексі. Стаття 60 Конституції звільняє всіх і кожного від обов’язку виконувати явно злочинні розпорядження і накази. Не зайво нагадати й зміст другої частини цієї статті: «За віддання і виконання явно злочинного розпорядження чи наказу настає юридична відповідальність».

Президент як може виконує непідйомні повноваження, які звалилися на нього після відомого рішення КСУ. Він узяв до виконання і повноваження, якими був наділений у результаті ухвалення парламентом антиконституційних законів, зокрема у сфері судоустрою. Одні додаткові повноваження (на додачу до тих, якими він був наділений Конституцією в день складання присяги) у президента з’явилися внаслідок рішення КСУ ніби «не з його волі», але були взяті ним до виконання. Інші додаткові повноваження, а саме повноваження «ліквідувати суди» і «здійснювати переведення суддів з одного суду до іншого», з’явилися у президента після підписання ним і оприлюднення відповідного закону. Таким чином, президент (хай навіть сам того не відаючи) має безпосередній стосунок до наділення себе явно неконституційними повноваженнями. У цих діях, а також у виданні указів про переведення суддів на підставі «освяченого» ним закону неважко помітити наявність ознак як перевищення влади або службових повноважень, так і ознак зловживання владою.

Виходячи з викладеного вище, можна зробити висновок: судовий процес над Юлією Тимошенко не може бути визнаний легітимним. Оскільки суддя Родіон Кіреєв був переведений з Березанського міськсуду до Печерського райсуду Києва указом президента, що явно виходять за межі його конституційних повноважень. Статус Кіреєва як судді Печерського райсуду міста Києва нелегітимний. Він не має права здійснювати правосуддя в цьому суді. Продовження цього процесу під його головуванням має сприйматися як здійснення функцій «надзвичайним» або «особливим судом», що (згідно з частиною 4 статті 125 Конституції) є неприпустимим. Нелегітимність статусу суддів, переведених указами президента і до інших судів, очевидна.

Віктор МУСІЯКА, один із творців тексту Конституції України, к.ю.н., професор

http://dt.ua/articles/86050

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313497050' post='1052431644']

а як саму ВОНУ, то уже аж до конституції добралися.

А ти лідера опозиції від простого громадянина не відрізняєш? Недавно на 5 каналі виступав один з політологів, який сказав, що колишнього суперника на президентських виборах просто так, навіть і зав корупцію, посадити не можна. А тим більше всі ж бачать, в яких умовах відбувається суд.

і у європейських столицях якось підзабили попереживати...

Почитай останні новини. Якщо Тимошенко посадять, то будуть введені санкції. Побачимо, що тоді скажуть ті, хто тут пише : "це їхня війна".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313581159' post='1052432302']а від "вираження стурбованості" до санкцій - як від тебе до інтєлєкту.

5 балів :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1313581159' post='1052432302']

1. не, не відрізняю. ніколи не відрізнятиму.

Це для твого рівня інтелекту, певно, дуже складно зрозуміти. Запитай в своїх хазяїв, яких ти захищаєш, чого вони можуть купляти унітази за 4 млн.$, а ти не можеш

а якщо якісь і введуть, то я їх мав у ... спині

Ці санкції будуть цілої країни стосуватись. Якщо їх введуть, то буде в нас така ж ситуація, як і в Білорусі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у тебе, Андрій, хазяї нечесні, за 4 млн купляють. а його- хороші, у них по два мільйони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...